Natolin,Warszawa

4 000 zł63 m² 63,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01.10.2023. Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe na Natolinie przy ul. Małej Łąki o powierzchni 63,4m2. Zapraszam do kontaktu w godzinach 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

1 190 000 zł85 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu mieszkanie 4- pokojowe 85m2 W super lokalizacji na ursynowie znakomicie położone przy ulicy Małej Łąki na Natolinie rewelacyjna lokalizacja do metra Natolin 5 min. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Małej Łąki 9. *Mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 znajduje się podwyższonym parterze. *Składa się z salonu, dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

938 000 zł85 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. . Rewelacyjnie położone 4 pokojowe mieszkanie O powierzchni 85,2 m2 mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

938 000 zł85 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

938 000 zł85 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

938 000 zł85 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

750 000 zł67 m² 11 210,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie - Pow. 70 m2 - Na parterze 4-piętrowego budynku - Ursynów - Okolice stacji metra natolin. Mieszkanie składa się z: - salonu z półotwartą kuchnią, - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajmu zadbane, czyste, wygodne, jasne, ciche, 3 pokojowe 63 m2 mieszkanie zlokalizowane w środku zielonego osiedla. Kameralny budynek (z 1986 r) i sąsiedztwo. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

938 000 zł85 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

3 550 zł53 m² 67,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Małej Łąki na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość ma 52,7 mkw i składa się z salonu, otwartej na salon kuchni, sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

938 000 zł85 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

580 000 zł53 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bloku bez windy na Ursynowie przy ul. Małej Łąki 3. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 52,78m2, która składa się z: - 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 287,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie na Ursynowie - zadbane, czyste, wygodne, jasne, ciche, dwupokojowe, o powierzchni 52,9 m2 zlokalizowane na ul. Małej Łąki. Kameralny budynek (z 1986 r).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta kierowana do 1-2 osób lub pary z dzieckiem, bez zwierząt Możliwość wynajęcia od 1.10.2022 Umowa najmu okazjonalnego. Salon z kuchnią dają powierzchnie ponad 30m2 kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajmu mieszkanie na Ursynowie - zadbane, czyste, wygodne, jasne, ciche, dwupokojowe, o powierzchni 52,9 m2 zlokalizowane na ul. Małej Łąki. Kameralny budynek (z 1986 r).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

702 000 zł64 m² 10 968,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy 3 pokojowe do wlasnej aranżacji w kameralnym niskim bloku Bardzo ciche Ekspozycja południowy - zachód Balkon 6 m z widokiem na zieleń 10 min do metra Natolin Miejsce na parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

647 000 zł53 m² 12 226 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,92m2, usytuowane na 3 ostatnim piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na Urysnowie przy ul.Małej Łąki. Osiedle spokojne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 56 m2 przy ulicy Małej Łąki 76 na zielonym Ursynowie! rozkład mieszkania: - salon ( kanapa, stół i krzesła dla 4 osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy ofertę wynajmu dwupokojowego z kuchnią mieszkania o powierzchni 57 m2 świetnie zlokalizowanego przy ulicy Małej Łąki około 200m od stacji metra Natolin To przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 86m2 ul. Małej Łąki 78 spacerem 3 minut od metra Natolin. Idealne dla rodziny lub grupy znajomych. Układ mieszkania: 4 sypialnie (18m2, 12m2, 12m2, 10m2 ), oddzielnie wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małej Łąki

Ursynów Północny,Warszawa

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3-pokojowe mieszkanie w bloku zbudowanym z cegły. Mieszkanie nieumeblowane, jest tylko stała zabudowa wymieniona poniżej. Dwie sypialnie - w mniejszej szafa typu komandor oraz regał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na Ursynowie, przy ul. Małej Łąki. Świetna lokalizacja, 10 min spacerkiem do metra Natolin, oraz Galerii Ursynów. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

699 000 zł64 m² 10 939 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentujemy do sprzedaży 3 pokoje o pow. 64m2 na Natolinie. Na w/ w powierzchnię składa się salon o pow. 22m2, dwie sypialnie / 12,11m2/ oddzielna kuchnia/ 7m2/ łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

724 000 zł63 m² 11 492 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 63M2, 3 pokoje, ursynów, ul.MAŁEJ ŁĄKI (Warszawa, Ursynów, Małej Łąki) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

3 800 zł86 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 86m2 ul. Małej Łąki 78 spacerem 3 minut od metra Natolin. Idealne dla rodziny lub grupy znajomych. Kontakt do opiekuna oferty: 535_120_273 Układ mieszkania: 4 sypialnie (18m2, 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie po remoncie na Warszawskim Ursynowie przy ul. Małej Łąki. Lokal o powierzchni 53m2 znajduje się na 3 piętrze,3piętrowego budynku z 1987 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

635 000 zł53 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 52,92M2, 2 pokoje, ursynów, ul.MAŁEJ ŁĄKI (Warszawa, Ursynów, Małej Łąki) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

650 000 zł53 m² 12 282,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opis nieruchomości: przepiękne, dwustronne (południowy-wschód, południowy-zachód), dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią i salonem z wyjściem na balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

788 000 zł74 m² 10 617 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego rewelacyjnie położone 3 pokojowe mieszkanie O powierzchni 74,22 m2 mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

810 000 zł74 m² 10 914 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

798 000 zł74 m² 10 752 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

798 000 zł74 m² 10 752 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

820 000 zł74 m² 11 048 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

990 000 zł98 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 98m2, składające się z 3 sypialni,salonu z otwartą kuchnią ,łazienki,wc,holu ,jadalni i ogródka zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

620 000 zł63 m² 9 841,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Nie pobieramy prowizji od kupującego Agencja Nieruchomości Omni Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe na Ursynowie. Mieszkanie ma 63 m2 i mieści się na 2 piętrze. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

558 000 zł64 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy ciche, jasne w kameralnym niskim budynku blisko metra Natolin Dużo zieleni, sadek Natoliński obok Okna wychodzą na podwórko, nie słychać ulicy Klasyczny, wygodny układ pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

560 000 zł63 m² 8 846,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3-pokojowe piękne, ciche i widne mieszkanie z widokiem na zielone podwórko. Mieszkanie usytuowane na ostatnim 4 piętrze w budynku bez windy z lat 80-tych. Zlokalizowane na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

557 000 zł63 m² 8 799,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam 3 pokoje 63 m 5 minut do metro natolin od już kontakt: nazarii , westa home metraż: 63 m2 cena: 557 000 pln Stan prawny: spółdzielcze własnościowe, grunty uregulowane, możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

2 250 zł47 m² 47,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ursynów - Natolin, do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni około 47m2, na cichej ulicy Małej Łąki. Pokój dzienny z otwartą kuchnią i wyjściem na duży balkon; sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

595 000 zł63 m² 9 399,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij