dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Kochanowskiego

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

755 000 zł50 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bezpośrednio sprzedam ekskluzywny, luksusowy, unikatowy I funkcjonalny apartament W najwyższym standardzie, przy ul. Jana kochanowskiego 8 D, 5 minut autem do ścisłego centrum! idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

475 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cicha, pełna zieleni okolica. Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie idealnie usytuowane na I piętrze. Oddzielna widna kuchnia, duży długi przedpokój, łazienka z oknem i wanną. Dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

615 000 zł66 m² 9 389,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferta prywatna - nie współpracuję z agencjami. Sprzedam oryginalne mieszkanie na Bielanach (ul. Kochanowskiego 20). Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w bloku czteropiętrowym (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

755 000 zł50 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł82 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę bezpośrednio przestronne, widne mieszkanie o powierzchni 82m2 przy ulicy Kochanowskiego na Bielanach Dostępne od zaraz! Na lokal składa się: - przedsionek - duży korytarz z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

895 000 zł83 m² 10 783,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach. Duży salon z balkonem, widna-otwarta kuchnia, dwie ustawne sypialnie, łazienka z oknem, wc, przedpokój. Lokal bardzo przestronny, rozkładowy, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

895 000 zł83 m² 10 809,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentuję 83 mkw mieszkanie, usytuowane na 5 piętrze 9-piętrowego budynku z 2001 roku. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

495 000 zł47 m² 10 500,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania na Bielanach ta oferta jest dla Ciebie. Na 47,18 m2 mieszkania, które znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku znajdują się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

438 000 zł38 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią usytuowane na parterze w niskim budynku z lat 70-tych na Bielanach. Ekspozycja okien na wschód. Mieszkanie zadbane a salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

565 000 zł51 m² 10 992,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bielany ul. Kochanowskiego 2 pokoje I piętro winda Nie współpracujemy z agencjami Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią. W cenie mieszkania komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

460 000 zł48 m² 9 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cicha, pełna zieleni okolica. Mieszkanie 3 pokojowe! Odzielnie widna kuchnia, duży długi przedpokój, łazienka też z oknem. Bardzo czyste i zadbane mieszkanie w starszym stylu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

2 300 zł44 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie po remoncie, na warszawskich Bielanach przy ul. Jana Kochanowskiego. Mieszkanie jest ciche, widne i słoneczne. Widok na przestrzeń, okna nie wychodzą na ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

375 000 zł37 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokoje z balkonem w otoczeniu zieleni na Bielanach Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal jednostronny z ekspozycja okien na południowy zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

429 000 zł48 m² 8 993,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Jeżeli szukasz mieszkania, które zapewni Ci spokój, a jednocześnie będziesz miał idealny dojazd do każdego miejsca w Warszawie to świetnie trafiłeś. A jeśli szukasz mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

1 750 zł55 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, przestronne, ciche mieszkanie składające się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, otwartej na pokój dzienny kuchni (z drugim dodatkowym wejściem z przedpokoju), sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

375 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Witam Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,50m2 położone w spokojnej i bardzo zielonej części Bielan ulica Kochanowskiego 4. Mieszkanie jest do remontu. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

375 000 zł38 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania: idealne do zamieszkania lub na inwestycje. Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z idealnym rozmieszczeniem powierzchni oraz oddzielną kuchnią z oknem. Dobrze skomunikowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

345 000 zł33 m² 10 391,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bielany - widna kuchnia, zieleń, wszędzie blisko Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 1-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, o powierzchni 33 m2 z widokiem na zadbany zielony skwer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

615 000 zł49 m² 12 551 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Royal City ma przyjemność zaprezentować poniższy apartament na sprzedaż. Apartmaent: nigdy nie zamieszkały. Częściowo wyposażony. Kuchnia oraz sypialnia do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

480 000 zł51 m² 9 422,85 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe, nowocześnie umeblowane, bardzo jasne i rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51m2, usytuowane na spokojnym, pełnym zieleni osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

635 000 zł49 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m2, zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym z 2011 roku z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Stare Bielany,Warszawa

620 000 zł66 m² 9 465,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta bezpośrednia - agencje i pośredników proszę o powstrzymanie się od kontaktu. Wyjątkowo przestronne mieszkanie dla osób ceniących otwartą przestrzeń. Powierzchnia wg kw to 65,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

450 000 zł50 m² 8 946,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Bielanach na rogu ulic Kochanowskiego i Galla Anonima z ekspozycją południowo-wschodnią. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja do wynajęcia śliczne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji przy ulicy Kochanowskiego na Warszawskich Bielanach Blok ocieplony, klatka odnowiona, domofon, mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Warszawa

510 000 zł51 m² 10 012 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

720 000 zł89 m² 8 089,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość znajduje się na Bielańskich Piaskach, na osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną. Blok zbudowany z cegieł w 1998 r a mieszkanie znajduje się na najwyższym IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

410 000 zł41 m² 10 073,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,70m2, przy ulicy Kochanowskiego w Warszawie. Polecamy jako: - inwestycja kapitału, najem długoterminowy i krótkoterminowy. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

309 000 zł27 m² 11 318,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 27,3 m2 przy ul. Kochanowskiego w Warszawie, dzielnica Bielany. Stan mieszkania: do remontu. Mieszkanie ustawne, z przestronnym pokojem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz dwóch ustawnych pokoi, wysokim standardzie w nowym budownictwie na Bielanach ta oferta jest dla Ciebie. Cudowne, przestronne z bardzo wygodnym układem mieszkanie mieści się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Bielanach po generalnym remoncie, wrzesień 2019 kuchnia - meble kuchenne na wymiar z blatem z litego drewna klejonego, całkowite wyposażenie w nowiutki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

519 000 zł47 m² 11 042,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

47 m 2, oddzielne 3 pokoje. Mieszkanie dla Rodziny, dla Pary, dla Inwestora na pokoje na wynajem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wysoki standard wykończenia - nowy sprzęt agd, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 896,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Modernistyczne osiedle czterech budynków apartamentowych wybudowane w 2011 wg projektu renomowanej pracowni jems Architekci. Osiedle kameralne, ciche, odsunięte od ulic. Teren ogrodzony, objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kochanowskiego. Największy (15m2) i najmniejszy pokój (6,5m2) pozostają w amfiladzie widocznej na zdjęciach. Z salonu wyjście na balkon. Średni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio, 2-pokojowe mieszkanie (38m2) w bardzo dobrym stanie z oddzielną kuchnią i łazienką z wc na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie jest zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

380 000 zł47 m² 8 033,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Małgorzata Tarach Bardzo ładne , rozkładowe mieszkanie. Widna kuchnia i łazienka. Pod sufitem dwa funkcjonalne pawlacze, bardzo duża garderoba. W kuchni są już meble, kuchnia gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

2 500 zł58 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na zielonych Bielanach. Świetna lokalizacja zapewniająca bardzo sprawne połączenie z całą Warszawą. Liczne linie autobusowe, tramwaje, metro. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

415 000 zł38 m² 10 921 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane na Warszawskich Bielanach przy ul.Jana Kochanowskiego. Idealne dla rodziny jak również jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

500 000 zł56 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Jasne 3- pokojowe (56 m2) mieszkanie z oknami wychodzącymi zarówno na wschód jak i zachód położone w doskonale skomunikowanym miejscu na Bielanach (kochanowskiego róg Reymonta). 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

840 000 zł93 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zapraszam! Sprzedaż mieszkania 4-ro pokojowego (mieszkanie ok.93 m2 natomiast w księdze razem ze schowkami ponad 98 m2) z loggią, miejscem postojowym oraz dwoma schowkami na Bielanach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

439 000 zł51 m² 8 641,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach ul. Kochanowskiego, położone na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie zadbane, na podłogach wycyklinowana oryginalna klepka. Okna plastikowe dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

430 000 zł51 m² 8 464,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach ul. Kochanowskiego, położone na 3 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie jest zadbane, na podłogach jest wycyklinowana oryginalna klepka. Okna są plastikowe.