dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Kasprzaka

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 070 000 zł42 m² 25 512,60 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na dzień prezentacji apartamentu w czwartek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: kasprzaka 29 / Wola wieża C 2 pokoje oddzielna sypialnia 41,94 m + loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

485 000 zł19 m² 24 910,10 zł/m²

 

Piętro:2/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny mikroapartament z dużą loggią - ul. Kasprzaka 29 - wieża A Kompaktowa, bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni 19,47 m , położona na 4. piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

460 000 zł18 m² 24 945,80 zł/m²

 

Piętro:3/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny mikroapartament z loggią - ul. Kasprzaka 29 - wieża C Kawalerka ma powierzchnię 18,44 m i zlokalizowana jest na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Bliska Wola Tower. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 400 zł20 m² 120 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka na ulicy Kasprzaka 29. Umeblowana i wyposażona, 19 m2 z garażem na 9 piętrze. Koszt najmu 2400 pln + 450 czynsz administracyjny. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

989 000 zł43 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , składające się z dwóch pokoi i łazienki z prysznicem. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 081 000 zł48 m² 22 672 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Są takie nieruchomości, które nie muszą się specjalnie przedstawiać. Wystarczy lokalizacja, skala inwestycji i klimat miejsca, by od razu było wiadomo: to jest dobry adres. Ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 350 zł20 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mała, ale bardzo ładna i w pełni wyposażona kawalerka na ulicy Kasprzaka 29, w nowym budynku, na 9 piętrze z balkonem i garażem. Wysoki standard. Świetna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 350 zł20 m² 117,50 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 390 zł19 m² 125,79 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 400 zł19 m² 126,32 zł/m²

 

Piętro:9/24

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

581 000 zł24 m² 24 117,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na Woli w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc. Dodatkowo balkon. Miejsce dobrze skomunikowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 999 zł70 m² 71,41 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Wyjątkowy Apartament 70m2 zlokalizowany na VII piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część jadalniana * Sypialnia * Łazienka * Duży korytarz * Taras rozciągający się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

535 000 zł24 m² 22 153,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne studio przy ul. Kasprzaka na Woli. Kawalerka o powierzchni 24m2 położone na 1 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu z 2016 roku. Składa się z pokoju, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Karolkowa

Czyste,Warszawa

3 500 zł33 m² 106,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio z widokiem na Warsaw Spire | Metro Rondo Daszyńskiego Szukasz mieszkania w sercu biznesowego centrum Warszawy? Do wynajęcia 33-metrowe mieszkanie na bliskiej Woli (rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

860 000 zł31 m² 27 741,90 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne apartamenty inwestycyjne, zlokalizowane w prestiżowych budynkach przy ul. Kasprzaka 29 i 31, w sercu dynamicznie rozwijającej się Bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl,ua, ru, eng Do wynajęcia nowoczesny 2-pokojowy apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany na prestiżowym, nowym osiedlu Bliska Wola - w doskonałej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 200 zł29 m² 110,34 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

WE speak pl, ua, ru, eng Numer oferty: 416047 Komfortowa kawalerka 29 m | Balkon | Garaż | Kasprzaka | Nowoczesny budynek Do wynajęcia jasna, w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 900 zł32 m² 153,13 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy na wynajem nowoczesny apartament, zlokalizowany w prestiżowym budynku przy ul. Kasprzaka 29 w sercu dynamicznie rozwijającej się Bliskiej Woli. Dlaczego warto? lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 750 zł26 m² 105,77 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

WE speak english - call usfor more information Do wynajęcia elegancka kawalerka o powierzchni 26 m , położona na 8. piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Kasprzaka 29a na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

896 000 zł32 m² 28 079 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 900 zł31 m² 158,06 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

595 000 zł24 m² 24 792 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania kawalerka 24 m2 w dobrze skomunikowanym miejscu, w okolicy parki: szymańskiego, moczydło, blisko stacji metra. 7 piętro w budynku 8 piętrowym z 2016 r. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

6 000 zł51 m² 118 zł/m²

 

Piętro:3/20

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl,ua, ru, eng Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Warszawa, ul. Kasprzaka Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ul. Kasprzaka. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 400 zł30 m² 113,33 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng 2-pokojowe mieszkanie ok 30 m | Bliska Wola | Kasprzaka |parking| Top lokalizacja Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 200 zł39 m² 107,69 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Do wynajęcia nowoczesny, dwupokojowy apartament z pięknym widokiem na centrum Warszawy, zlokalizowany przy ul. Marcina Kasprzaka na warszawskiej Wola. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

600 000 zł31 m² 19 367,30 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż studio 31m2, piętro 4/15 z windą, w budynku z 2022r., Wola Odolany. Eleganckie, w pełni wyposażone i wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola | 2 pokoje | blisko centrum | parking Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkania o powierzchni ok. 40 m 2 , położone na 8 piętrze inwestycji Bliska Wola, przy ul. Kasprzaka 29. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

5 000 zł36 m² 138,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | Premium |taras Piękne, nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie na wynajem zlokalizowane na ulicy Kasprzaka 29, w sercu Warszawy, na jednym z najwyższych pięter budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

973 298 zł56 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Osiedle Bliska Wola - 3 pokoje (56m2) z tarasem i ogródkiem o pow. 48m2! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,26 m , położone na parterze 7-piętrowego budynku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 820 000 zł83 m² 21 927,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 82,8 m2, na osiedlu Bliska Wola. Możliwość dokupienia dwóch miejsc w garażu podziemnym (cena 2 x 70 000 zł). Przedpokój, 3 sypialnie, salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

581 000 zł24 m² 24 117,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 490 000 zł68 m² 21 924,70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokalizacja: ul. Kasprzaka 29 (bliska Wola) Powierzchnia: 67,96 m Liczba pokoi: 3 + loggia To mieszkanie to idealne połączenie miejskiego stylu życia z funkcjonalnością. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

973 298 zł56 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 178 000 zł48 m² 24 541,70 zł/m²

 

Piętro:3/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 400 000 zł63 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni prawie 63 m , położone na 2 piętrze w prestiżowej części Bliskiej Woli. Układ idealny zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 280 zł56 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osiedle Bliska Wola - 3 pokoje (56m2) z tarasem i ogródkiem o pow. 48m2! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 56,26 m , położone na parterze 7-piętrowego budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

563 500 zł24 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 24,15 m2 z balkonem, zlokalizowane przy ul. Kasprzaka na Woli. Lokal usytuowany na 1 piętrze w 9-piętrowym budynku z 2016r. Na powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 750 zł27 m² 101,85 zł/m²

 

Piętro:2/25

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio do wynajmu, nowe 27 m2 w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 29, w prestiżowej inwestycji na osiedlu Bliska Wola. Funkcjonalny układ: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

973 298 zł56 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 300 zł45 m² 95,56 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w standardzie premium, o powierzchni 45 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Bliska Wola Tower - ul. Marcina.