dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Kasprzaka

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:18/27

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Mieszkanie szuka najemcy od czerwca 2026. Położone jest na 18 piętrze przy ul. Kasprzaka. Nowocześnie wykończone mieszkanie składające się z sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł47,50 m² 17 873,68 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

: krótko Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13 m , położone na 11. piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z 2022 roku przy ul. Kasprzaka 29a na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 664 000 zł75,62 m² 22 004,76 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Oferujemy Państwu do zakupu mieszkanie położone w Centrum bardzo nowoczesnego osiedla, z którego z każdym miesiącem, atrakcyjność.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł41,94 m² 20 982,36 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na dzień prezentacji apartamentu w poniedziałek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Luksusowy apartament klasy premium z widokiem na Warszawę, który robi wrażenie | 23 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

945 900 zł43 m² 21 997,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 11 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł74,50 m² 80,54 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem funkcjonalne, komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5 mkw, zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze piętnastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł30 m² 28 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bliska wola Mieszkanie na parterze - urządzone w wysokim standardzie na nowopowstałym osiedlu. Lokalizacja - Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka. Mieszkanie z dużym tarasem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

896 000 zł32 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dwupokojowy, w pełni wyposażony apartament hotelowy z przeznaczeniem inwestycyjnym - pod wynajem krótko- i długoterminowy. Mieszkanie o pow. 32 m2 o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament z dwiema sypialniami na Woli [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł38 m² 28 947,37 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta - stylowy apartament na sprzedaż Mam Państwu do zaoferowania Apartament 2 pokojowy + duży balkon 10 m2! Spektakularny widok na Centrum Warszawy w Apartamentowcu Bliska Wola Tower,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodny apartament z widokiem na Centrum Warszawy Apartament 1 pokój + wydzielona sypialnia idealny dla osób, które szukają wygodnego, funkcjonalnego i w pełni wyposażonego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

988 957 zł43 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2-pokojowy 43 m | 11. piętro | Varsovia Apartamenty | Wola | idealny pod inwestycję Do sprzedaży dwupokojowy apartament o powierzchni 43 m , zlokalizowany na 11. (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

9 990 zł70 m² 142,71 zł/m²

 

Piętro:21/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: bliska Wola - Kasprzaka 29 Tower, świetna komunikacja (metro, tramwaj, skm, bliskość trasy S8).W najbliższym otoczeniu dostępne są restauracje, liczne usługi, sklepy spożywcze, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje | Kasprzaka 29b | Garaż Przy tej ofercie nie pobieramy wynagrodzenia od najemcy! Do wynajęcia stylowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 42 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł36 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajmu bezpośrednio, oddane w 2019 roku, 36 m2 w Warszawie, przy ul. Kasprzaka 29 C (osiedle Bliska Wola). Funkcjonalnie rozmieszczone dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

800 000 zł42 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:9/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament premium z panoramicznym widokiem na Warszawę | 9 piętro | Bliska Wola To mieszkanie od pierwszego wejścia robi wrażenie światłem, widokiem i poczuciem przestrzeni. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 200 zł37 m² 113,51 zł/m²

 

Piętro:10/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na 10 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kasprzaka. Wyposażenie: mieszkanie składa się z jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 940 000 zł98 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

To propozycja dla osób, które szukają komfortu, jakości i gotowego rozwiązania bez kompromisów. Oferta na wyłączność - dostępna wyłącznie w Nieruchomości Plus Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem w pełni wyposażony i umeblowany apartament z klimatyzacją na XI piętrze na Osiedlu Bliska Wola. Do lokalu przynależy balkon z pięknym widokiem na południowy - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pierwszy Najem po Remoncie Oferujemy na wynajem przestronne, 50-metrowe mieszkanie położone w dynamicznie rozwijającej się części Woli, przy ul. Kasprzaka 96. Mieszkanie właśnie przeszło remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 199 000 zł45 m² 26 644,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z wielką przyjemnością prezentuję Ci ciche mieszkanie z balkonem, miejscem w garażu podziemnym i widokiem na centrum, położone w doskonale skomunikowanej lokalizacji, jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Odolany,Warszawa

1 682 000 zł63 m² 26 740,90 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z designerskim wykończeniem i funkcjonalnym układem - Lokalizacja: spokojne i prestiżowe osiedle z doskonale rozwiniętą infrastrukturą. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 790 000 zł72 m² 24 861,10 zł/m²

 

Piętro:15/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bliska Wola Tower | 15 piętro | zachody słońca Wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Bliska Wola Tower na warszawskiej Woli. Nieruchomość znajduje się na 15 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią i garderobą, zlokalizowanego na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

849 000 zł48 m² 17 873,70 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

: krótko Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,13 m , położone na 11. piętrze w 12-piętrowym apartamentowcu z 2017 roku przy ul. Kasprzaka 29a na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 015 000 zł42 m² 23 944,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Bliska Wola w Warszawie. Wielką zaletą jest doskonała lokalizacja mieszkania w nowoczesnym, zadbanym apartamentowcu z 2016r przy ul. ul. Marcina Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość : Wyjątkowy Apartament 70m2 zlokalizowany na VII piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część jadalniana * Sypialnia * Łazienka * Duży korytarz * Taras rozciągający się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Miasto daje tempo. To mieszkanie daje balans. Przestrzeń, światło i cisza, których nie spodziewasz się w tej lokalizacji. Miejsce, w którym po prostu dobrze się mieszka bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szukasz miejsca, które nadąży za Twoim tempem życia, a jednocześnie stanie się oazą spokoju po intensywnym dniu w mieście? Odkryj apartament, który łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament na ostatnim 12 piętrze zaprojektowany przez architekta i wykończony wysokiej jakości materiałami w prestiżowej inwestycji Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka.W pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

988 957 zł43 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 999 zł42 m² 95,21 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Nowoczesne, w pełni wyposażone2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dwoma balkonami - Bliska Wola, ul. Kasprzaka Opis mieszkania: funkcjonalnie zaprojektowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia komfortowe, starannie wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kasprzaka

Moczydło,Warszawa

581 000 zł24 m² 24 117,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka na Woli w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny, kuchnia, łazienka z prysznicem i wc. Dodatkowo balkon. Miejsce dobrze skomunikowane:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wola / ul. Kasprzaka / 43 m2 / 2 pokoje / balkon / garaż W pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem. Mieszkanie Ciche i jasne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament na ostatnim 12 piętrze zaprojektowany przez architekta i wykończony wysokiej jakości materiałami w prestiżowej inwestycji Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka Osiedle Bliska Wola.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2, składające się z: - salonu z wyjściem na balkon, ekspozycja wschodnia - sypialni, ekspozycja południowa - oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 423 500 zł66 m² 21 719,60 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Krótko: warszawa | Wola | Osiedle Bliska Wola | 65,54 m2 | 3 pokoje | 2 łazienki | loggia | miejsce postojowe w garażu podziemnym | komórka lokatorska | 1 piętro | budynek z 2019r. | wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 900 zł32 m² 91 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o wysokim standardzie w Warszawie przy ulicy Kasprzaka. Do wynajęcia od zaraz! wysoki standard! Piękny widok na panoramę Warszawy! Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 400 zł31 m² 109,68 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne I komfortowe mieszkanie na bliskiej woli Idealne dla singla lub pary | Dla pierwszego Najemcy | Oddzielna sypialnia | Miejsce parkingowe ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij