dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Kaliskiego

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

725 000 zł51,25 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,25 m Warszawa, ul. gen. S. Kaliskiego - funkcjonalne i komfortowe, położone na I piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł174,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Avenue Estate przedstawia przestronny, dwupoziomowy apartament przy ul. gen. Kaliskiego! Położony na ostatich piętrach kameralnej inwestycji. To propozycja dla osób, które szukają dużej, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł54,30 m² 15 653,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 54,3 m , położonego w atrakcyjnej i zielonej części Bemowa, przy ul. Generała Sylwestra.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł174,40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

755 000 zł53 m² 14 170,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kaliskiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż wyjątkowe, trzystronne mieszkanie o powierzchni 56 m położone na samym skraju Lasu Bemowskiego (ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 47). Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

860 000 zł55 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie przy ul. Kaliskiego. Nieruchomość znajduje się na wyższym parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

860 000 zł55 m² 15 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

899 000 zł54 m² 16 565,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie przy Lesie Bemowskim | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, bardzo dobrze utrzymane mieszkanie położone w wyjątkowej lokalizacji - bezpośrednio przy Lesie Bemowskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbana kawalerka w kamienicy 1956 r. z oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się przy ul. Kaliskiego 25, przy wat, bemowo. Jest to zielona i spokojna część Bemowa blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Starym Bemowie przy ul. Kaliskiej. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Fort Radiowo,Warszawa

749 000 zł59 m² 12 637 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Bardzo ciche i słoneczne mieszkanie | 3 piętro - 59,27 m | ul. Kaliskiego 29 | Bemowo Cena do negocjacji! Układ mieszkania: - dwa ustawne, jasne pokoje z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Boernerowo,Warszawa

949 000 zł72 m² 13 144 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Rozkłądowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2,z jasną osobną kuchnią i łazienką z oknem! Mieszkanie: usytuowane na 2 piętrze w cichej i bardzo zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

909 000 zł55 m² 16 527,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry, sprzedam swoje prywatne mieszkanie przy samym lesie Bemowskim. Lokalizacja z jednej strony jest dobrze skomunikowana a z drugiej troszkę z dala od tego zgiełku. Jest to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

749 000 zł58 m² 12 900,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Klimatyczne mieszkanie z duszą w sercu starego Boernerowa - idealne do własnej aranżacji. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

770 000 zł59 m² 12 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Jasne, wysokie mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym | 59,27 m | ul. Kaliskiego 29 | Bemowo Cena do negocjacji! Na sprzedaż przestronne, pełne światła mieszkanie o powierzchni 59,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

898 000 zł66 m² 13 503,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Brief: warszawa | Bemowo | ul. Kaliski 35. Jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m na wysokim parterze z 56-metrowym tarasem. Położone w cichej i spokojnej okolicy, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

966 000 zł74 m² 13 054 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszanie o wielkości 73,5m2 w stanie przygotowanym do przeprowadzenia remontu oraz urządzenia według własnych potrzeb. Idealne pod inwestycję ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

909 000 zł66 m² 13 669,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Brief: warszawa | Bemowo | ul. Kaliski 35. Sprzedam jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m na wysokim parterze z pięknym, 50-metrowym tarasem. Położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio sprzedam mieszkanie. 33m2 + 4m2 antresola 3 piętro Spokojne otoczenie, z dala od ulicy. Blisko komunikacja, blisko las. Dobre sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

1 640 000 zł139 m² 11 798,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bezpośrednio - pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy lesie na boernerowie Dwa tarasy/ Mejsce w garażu podziemnym i 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

1 660 000 zł139 m² 11 942,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie znajdującym się na Bemowie. Układ mieszkania: poziom 1 (dół): -Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

980 000 zł84 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie tuż przy Wojskowej Akademii Technicznej. Mieszkanie o powierzchni 84 m2, znajduje się na zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

775 000 zł55 m² 13 984 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W kilku słowach Na sprzedaż dwustronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskim Bemowie przy ul. Sylwestra Kaliskiego. Mieszkanie znajduje się w bloku, który usytuowany jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

949 000 zł66 m² 14 270,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

2 800 zł52 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Bemowie przy ulicy gen. Kaliskiego, w pobliżu Wojskowej Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

849 000 zł74 m² 11 483,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapytaj o ofertę : 20794. Przytulne mieszkanie o pow. 73,93m2 w budynku z lat 50-tych, z cegły, podłogi - parkiet dębowy, wykończona łazienka. Trzy przestronne pokoje( 22,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 417,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Fort Radiowo,Warszawa

669 000 zł58 m² 11 574,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwupokojowe, przestronne mieszkanie w cichej części Bemowa - Fort Radiowo. Jest to kompleks 3-piętrowych budynków wybudowanych dla wat. Sam budynek ma wyremontowany dach i zrobioną elewację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaliskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł34 m² 17 362,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe na parterze w świetnej lokalizacji. Wszędzie blisko, cała infrastruktura na wyciągnięcie ręki. Na powierzchnię 34,5m2 składa się: - duży salon - Sypialnia (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal b nasłoneczniony i cichy, funkcjonalny, ładny. Pokoje umeblowane. Typ kuchni: aneks. W pełni wyposażona i umeblowana. Z wyjściem na balkon. Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bemowo,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokoje z balkonem, osobna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój. Lokalizacja: ul. Kaliskiego, warszawa Powierzchnia: 53,47 m + piwnica 10,73 m Opis Nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** rezerwacja *** Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania na Bemowie przy ul. Kaliskiego. Lokalizacja jest doskonała dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego przy ul. Kaliskiego 23 w Warszawie w dzielnicy Bemowo. Lokal: położenie 2 z 3 pięter. Mieszkanie o powierzchni 54,47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaliskiego

Boernerowo,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne mieszkanie na osiedlu Boernerowo, przy ulicy Kaliskiego. Powierzchnia mieszkania to 56 metrów, stanowi doskonałą propozycję wynajmu, położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

3 290 zł67 m² 49,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia klimatyzowane, trzypokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Kaliskiego 35. *Nieruchomość o powierzchni 66,58 m2 znajduję się na podwyższonym parterze *składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

780 000 zł65 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Bemowo ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 65 m2 | 2 pokoje + oddzielna widna kuchnia | loggia ok 3 m2 | 4/4 piętro bez windy| piwnica 15 m2 | kamienica z cegły z lat 50-tych | mieszkanie wysokie 280 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Fort Radiowo,Warszawa

685 000 zł52 m² 13 067,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Digital Broker prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie - Fort Radiowo, położone przy ulicy Gen. Sylwestra Kaliskiego 25. Ze względu na lokalizację w bezpośrednim sąsiedztwie wat-u może to być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bemowo,Warszawa

669 000 zł56 m² 11 967,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną 2 pokojową nieruchomość w budynku z cegły, mieszczącą się w jednym z najbardziej zacisznych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliskiego

Boernerowo,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 764 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowe , pełne światła, dwustronne mieszkanie w bardzo zadbanym budynku. Duża ponad 9m ,widna kuchnia i 2 pokoje ,23,5m i 13m Mieszkanie do solidnego odnowienia z olbrzymimi.