dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jana Olbrachta

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, wygodnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie przy ul. Olbrachta 62, tuż obok stacji metra, w pobliżu Wola Parku. W pokoju dziennym do dyspozycji Najemcy pozostaje duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

520 000 zł28 m² 18 909,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż świetnie zlokalizowane mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie. Mieszkanie dzięki swojemu rozkładowi zapewnia poczucie przestrzeni i funkcjonalności. 4 okna biegną przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

719 000 zł43 m² 16 720,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w budynku znajdującym się przy ul. Jana Olbrachta 58 w Warszawie. Atuty ~ możliwe przejęcia obecnie trwającej umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie 56m2, piętro 2/7 z windą w budynku z 2009r. przy ul. Jana Olbrachta, wola Ulrychów. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Olbrachta. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

559 000 zł42 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - ul. Jana Olbrachta, wola. Lokal do generalnego remontu o powierzchni 41,6 m2, znajdujący się na parterze, w 10- piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 892,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie przy ulicy Jana Olbrachta na warszawskiej Woli dostępne od zaraz! Na mieszkanie o powierzchni 41,53 m2 na 4 piętrze z windą, składają się: - oddzielna kuchnia - 1 pokój, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

669 000 zł52 m² 12 985,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie na Woli - dwustronne, jasne i z potencjałem! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które łączy funkcjonalność, świetną lokalizację oraz możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

669 000 zł52 m² 12 865,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Odrębna własność - można kupić na kredyt, grunty uregulowane Mieszkanie na Woli przy ulicy Olbrachta, w niskim kameralnym budynku na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 54m2 w pełni urządzone, dobrze skomunikowane. Wynajmę 54 m2 Mieszkanie eleganckie w pełni urządzone, kameralne dwublokowe, strzeżone osiedle. Mieszkanie mieści się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie typu studio z wydzielonym aneksem sypialnym, zlokalizowane na bliskiej Woli przy ul. Olbrachta 23b. Po generalnym remoncie. Wolne od już. Mieszkanie idealne dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

639 000 zł54 m² 11 765,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz trzypokojowego, rozkładowego mieszkania, z oddzielną, widną kuchnią w rodzinnej lokalizacji na warszawskiej Woli? Cenisz sobie komfort możliwości korzystania z dobrej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 559 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty Jagoda Szudzińska tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,44 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Jelonki,Warszawa

990 000 zł50 m² 19 615,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia:50.47 m2 Liczba pokoi:3 Piętro:5 Liczba pięter:5 Typ zabudowy: blok Rok budowy:2018 Winda: nie Wielopoziomowe: nie Balkon/taras: tak Piwnica/komórka: nie Garaż/miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

849 000 zł40 m² 21 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o pow. 40 m2, 2 pokoje, wola, metro, parki ul. Jana Olbrachta. To bardzo widne i słoneczne mieszkanie. Ekspozycja okien dwustronna, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

879 000 zł52 m² 16 903,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 3-pokojowe 52 m Wola Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Olbrachta 15 w dzielnicy Wola, warszawa. To idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

879 000 zł52 m² 16 903,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 149 900 zł68 m² 16 786,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. J. Olbrachta. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

582 750 zł37 m² 15 690,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż jasne i w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,14 m , idealne dla osób ceniących komfort i nowoczesne rozwiązania. Lokal znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 500 zł56 m² 63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże komfortowe mieszkanie 2 pokojowe - świetna lokalizacja. Bliska Wola - 5 minut do stacji metra, doskonałe połączenie z całą Warszawą. Mieszkanie jest bardzo wygodnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

849 000 zł54 m² 15 635,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,30 m2w świetnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 10, ostatnim piętrze w budynku z 1974r, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

866 000 zł54 m² 15 948,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaoferować Państwu, bez pośredników, mieszkanie o powierzchni 54,3 m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Lokalizacja ta zapewnia szybki dostęp do stacji metra oraz przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Koło,Warszawa

1 170 000 zł82 m² 14 216,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, a zarazem klimatyczne mieszkanie znajdujące się w cichej i zielonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Koło,Warszawa

1 170 000 zł82 m² 14 216,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Jelonki,Warszawa

960 000 zł50 m² 19 021,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż eleganckie, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 50,47 m , Mieszkanie położone jest na warszawskich Jelonkach z doskonałym dojazdem do centrum. Znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

539 000 zł32 m² 16 843,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

: krótko: oferta obejmuje przestronną kawalerkę o powierzchni 32 m2 na pierwszym piętrze apartamentowca w prestiżowej dzielnicy Wola. : dla kogo? Idealne dla osób poszukujących eleganckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

568 000 zł38 m² 15 026,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,8 m , 6 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1974 roku -warszawa, wola, ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 892,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m2. Nowa niższa cena! Podstawowe informacje: mieszkanie położone w spokojnej okolicy warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

897 500 zł53 m² 16 998,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Digital Broker prezentuje mieszkanie, które będzie zarówno doskonałą lokatą kapitału jak i miejscem dla rodziny. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na korzystny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

750 000 zł45 m² 16 622,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na Woli przy ulicy Jana Olbrachta 17b - tylko 800m od stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 199 999 zł70 m² 17 142,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4-pokojowe 70 m Wola Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane przy ulicy Jana Olbrachta na Woli, warszawa. Nieruchomość doskonała pod inwestycję lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

465 000 zł30 m² 15 646 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Rezerwacja Kompaktowe 2 pokojowe mieszkanie idealne na start lub inwestycyjnie Bardzo dobrze skomunikowane - do metra 750 m (stacja Księcia Janusza) Mieszkanie wymaga gruntownego remontu, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 536,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Jana Olbrachta na Warszawskiej Woli. Nieruchomość mieści się na czwartym z pięciu pięter na strzeżonym i monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 212,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wola Ulrychów ul. Olbrachta | przystanki autobusowe 200 m od budynku | stacja metra Księcia Janusza 800 m 37,14 m2 | rozkładowe: 2 pokoje z osobną kuchnią | balkon ok 3 m2 | piwnica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

880 000 zł52 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

559 000 zł38 m² 14 906,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

650m do Metra Ulrychów od budynku, dużo terenów zielonych, pełna infrastruktura przy ulicy Olbrachta ale oddalone od zgiełku ulicznego. Zakup możliwy tylko ze środków własnych - grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe urokliwe mieszkanie o powierzchni 49m2 z dużym tarasem. Mieszkanie znajduję się przy ulicy Jana Olbrachta 29 na osiedlu wybudowanym przez Budimex w 2008 roku. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

577 000 zł38 m² 15 264,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

880 000 zł52 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij