dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Jana Olbrachta

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 500 zł73 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże , 72.67m2 mieszkanie zlokalizowane na parterze nowego budynku na warszawskiej Woli. Składa się z 3 pokoi ( powierzchnie - 22m2, 11,5m2,11,5m2 ), kuchni ( powierzchnia 10,5m2), 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 100 zł72 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3- pokojowe mieszkanie położone w nowym apartamentowcu, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. W skład mieszkania wchodzi: salon z wyjściem na taras, 2 sypialnie, przestronna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

880 000 zł105 m² 8 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronny apartament na parterze, bardzo cichy , z dużym 130 m2 ogrodem, znajdujący się na ogrodzonym, chronionym osiedlu wybudowanym przez firmę Budimex S.A , co jest gwarancją zachowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Jelonki,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie na wynajem, warszawa, bemowo, jelonki Północne, 52m2, 2 pokoje, usytuowane na 2 piętrze w budynku 3-piętrowym, wybudowanym w roku 2000. Lokal znajduje się na ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

470 000 zł50 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, dla rodziny pary lub pod inwestycję. Zlokalizowane na Woli - Ulrychowie, przy ul. Olbrachta, na czwartym piętrze, w ośmiopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Jelonki,Warszawa

3 700 zł68 m² 54,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English version below Nowy apartament w Osiedlu Przyjaciół (jelonki Północne), inwestycji w sercu dynamicznie rozwijającego się Bemowa. Budynek oddany do użytku pod koniec 2017 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na woli z widokiem na ogródki działkowe! Umeblowane i gotowe do wprowadzenia. W pobliżu sklepy, restauracje, apteka, tereny zielone, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie i komfortowo wyposażone, przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest zadbane i przytulne. Lokal posiada w pełni umeblowany pokój dzienny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 800 zł31 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia tylko dla 1 osoby pracującej. Komfortowe mieszkanie w nowym bloku z 2008 roku na ul. Olbrachta na granicy Woli i Bemowa. Osiedle strzeżone z monitoringiem. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche, przestronne mieszkanie dwupokojowe, w nowym budownictwie, w rejonie Parków Sowińskiego i Moczydło na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 800 zł31 m² 58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia tylko dla 1 osoby pracującej. Mieszkanie w nowym bloku z 2008 roku na ul. Obrachta na granicy Woli i Bemowa. Osiedle strzeżone z monitoringiem. Pokój z osobną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

950 000 zł100 m² 9 526,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,72 m2, 1. piętro (z 5) w budynku przy ul. Olbrachta na Woli. Rozkład pomieszczeń: - pokój dzienny 27 m2, - kuchnia 9 m2, - sypialnia 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 800 zł31 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 69 mkw w apartamentowcu przy ul. Jana Olbrachta na Woli. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 800 zł31 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia piękne, słoneczne mieszkanie położone na 4 piętrze na nowym "osiedlu Olbrachta". Na 45 m2 mieści się kuchnia z oknem połączona z salonem, sypialnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie na Woli o powierzchni użytkowej 40 m2. Salon z aneksem kuchennym, pokój, oddzielna łazienka z wanną. Mieszkanie jest odświeżone i umeblowane. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 800 zł31 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Olbrachta. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym strzeżonym osiedlu, niedaleko ul. Wolskiej. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Olbrachta. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu strzeżonym, niedaleko ul. Redutowej. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 800 zł31 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gustowne mieszkanie na Woli - w cichej spokojnej lokalizacji - 15 min. do ścisłego centrum. Mieszkanie 52 m2 zawiera: *widny salon z aneksem kuchennym, *sypialnię, *łazienkę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 850 zł67 m² 42,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy przestronne, ciche, ciepłe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Olbrachta, w świetnej lokalizacji. O powierzchni 67m2. Na metrażu 67m2 znajdują się: salon Kuchnia Sypialnia Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62m2 rozkład: duży pokój z aneksem kuchennym, dwie zamykane sypialnie, garderoba, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

3 100 zł62 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 62 mkw w apartamentowcu przy ul. Jana Olbrachta 124 na Bemowie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na słynnym osiedlu Budimexu z tarasem 55m2 i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

890 000 zł91 m² 9 780,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Do zakupu przestronny 4 pokojowy apartament, ul. Jana Olbrachta Główne atuty nieruchomości: - bliskość komunikacji miejskiej - cicha i spokojna okolica - w pełni wykończony lokal - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

4 500 zł109 m² 41,28 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 109 m2 przy ul. Jana Olbrachta na Woli w Warszawie. Opłata miesięczna: 4 500 zł W skład opłaty wchodzą: - czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

347 000 zł31 m² 11 194 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie na Woli W skład wchodzi: pokój: 17,65 m2 Kuchnia: 5,87 m2. Zabudowa kuchenna z piekarnikiem, płyta elektryczna 4-palnikowa, piekarnik elektryczny, okap elektryczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowoczesny apartament o powierzchni 100 m2 z dużym 20 metrowym tarasem. Mieszkanie słoneczne, okna sypialni wychodzą na południowy-wschód, za oknem spora enklawa. Kierunek świata: zachodni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

844 000 zł85 m² 9 897,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnym kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Olbrachta. Bardzo dobrze wykończone. Przestronny pokój dzienny ok. 24m2, z oknami na cichą stronę, nic nie zasłania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

890 000 zł91 m² 9 780 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul.Olbrachta, Wola. W pobliżu ch Wola Park. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3- pokojowe, dwustronne mieszkanie, niedaleko Parku Moczydło. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki, oddzielnego wc. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

370 000 zł32 m² 11 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie jednopokojowe z oddzielną widną kuchnią. Wystawa zachodnia. Duży taras ok. 12m2. Mieszkanie na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku z windą. Apartamentowiec z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

499 000 zł62 m² 8 048,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Piękne i nietypowe mieszkanie na osiedlu "ogród Jelonki" w cichej i bezpiecznej okolicy. W sąsiedztwie niska zabudowa mieszkalna domków jednorodzinnych. Osiedle zamknięte, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

499 000 zł62 m² 8 048,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 400 zł49 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu: ciche i umeblowane mieszkanie przy Wola Park * pełne umeblowanie * osiedle monitorowane * garaż podziemny oferujemy: bardzo dobry standard mieszkania w pełni wyposożoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

359 000 zł42 m² 8 629,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie do zamieszkania wola informacje ogólne: mieszkanie na sprzedaż wielkości 41,60 m2. Rynek wtórny, jednopoziomowe. Typ 2 pokoje. Standard wykończenia: bardzo dobry. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Czyste,Warszawa

457 000 zł53 m² 8 623 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powirzchni 53 m2 na warszawskiej Woli. Usytuowane jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z lat 60. Mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Ulrychów,Warszawa

2 500 zł48 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche mieszkanie 2 pokojowe z widokiem na ogródki działkowe. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (25m2), z wyjściem na duży balkon, sypialni o (14 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

890 000 zł91 m² 9 780,22 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Poszukujący mieszkania nie ponosi żadnych kosztów! Wynagrodzenia biura pokrywa tylko właściciel nieruchomości! Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Olbrachta 29. Opis:.