dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Egejska

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Dolny Mokotów,Warszawa

1 600 zł40 m² 39,51 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w apartamentowcu na pograniczu Sadyby i Stegien. Mieszkanie urządzone przez architekta. Okna wychodzą na wewnętrzne patio, więc jest bardzo cicho.W pobliżu wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 53 m2. Znajduje się przy ulicy Egejskiej, na Mokotowie. Lokal jest nieumeblowany. Drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

433 000 zł44 m² 9 840,91 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna, umeblowana. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną i wc. Balkon typu loggia. Przy mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

800 000 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie do sprzedania w cenie 820000 wraz ze wszystkimi meblami i sprzętami (pralka,lodówka,zmywarka,mikrofala) .Wykończenie: panel, gres, terakota, kuchnia-Amica ,łazienka-Madalena. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

479 000 zł64 m² 7 484,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Ustawne, ładne mieszkanie 4-pokojowe o łącznej pow. 64 m2 znajdujące się na Mokotowie - Stegnach. Okazyjna cena, zaledwie 7484 zł/m2 Ciche, spokojne i bezpieczne osiedle. Mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 39m2, na 5 - ostatnim piętrze w budynku apartamentowym na ul.Egejskiej na warszawskich Stegnach. Budynek ogrodzony, monitorowany, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie oddane do użytku w 2019 roku znajduję się na 2 piętrze 7 piętrowego apartamentowca. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

485 000 zł40 m² 12 109,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sadyba 40,5 mkw, dla singla, dla pary, na wynajem. Wykończone, do wprowadzenia. Mieszkanie w nowym budownictwie z 2008 roku, przestronne i jasne wnętrze. Salonik z aneksem kuchennym plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

489 000 zł64 m² 7 640,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Ładne mieszkanie 4-pokojowe o łącznej pow. 64 m2 znajdujące się na Mokotowie - Stegnach. Ciche, spokojne i bezpieczne osiedle. Mieszkanie widne, dwustronne (wschód - zachód), usytuowane na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

540 000 zł64 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie do odświeżenia na warszawskich Stegnach. Na sprzedaż mieszkanie na Stegnach, 4-pokojowe, widne i funkcjonalne, na cichym i zadbanym osiedlu. Duża ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

777 000 zł72 m² 10 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Osiedle Stegny znajduje się pomiędzy ulicami Sobieskiego, idzikowskiego oraz al. Wilanowską. Apartament o powierzchni 72m2 w nowym budownictwie z 2009 roku., znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

790 000 zł72 m² 10 972,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 72 m/2 - trzy pokojowe na Stegnach w nowym budynku. Pokój dzienny 21m, z wyjściem na zabudowaną loggie 8m okna na płd/wsch. Dwie sypialnie po 13m na ciche zielone patio okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

485 000 zł40 m² 11 975,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sadyba 40,5 mkw, dla singla, dla pary, na wynajem. Wykończone, do wprowadzenia.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy apartament przy ulicy Egejskiej na zielonym Mokotowie. Lokal usytuowany jest na 3 z 7 pięter w budynku z 2010 roku. Do dyspozycji mieszkańców są dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

777 000 zł72 m² 10 791,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament o powierzchni 72m2 w nowym budownictwie z 2009 roku., znajdujący się w dzielnicy Mokotów, Stegny. Nieruchomość 3-pokojowa, znajduje się na 3 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł78 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy, 3 pokojowy apartament zlokalizowany przy ulicy Egejskiej na zielony Mokotowie. Lokal usytuowany jest na 3 z 7 pięter w budynku z 2010 roku. Mieszkanie jest widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

782 000 zł72 m² 10 876,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie do sprzedania z wszystkimi meblami i sprzętami (pralka, lodówka, zmywarka, mikrofala). Miejsce garażowe dodatkowo płatne 30 000zł. W skład wchodzi salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł78 m² 44,87 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne 3 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji przy ul. Egejskiej / św. Bonifacego / Sobieskiego na warszawskim Mokotowie. W promieniu 100 m od bloku jest staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

457 000 zł53 m² 8 622,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Osiedle Stegny znajduje się pomiędzy ulicami Sobieskiego, idzikowskiego oraz al. Wilanowską i graniczy z osiedlami: sadyba, wilanów, służew, ksawerów i Sielce. Osiedle dzieli się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

467 000 zł53 m² 8 811,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

799 000 zł72 m² 11 097,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękny Apartament - Gotowy do wprowadzenia! Wykończony pod klucz! Nowe budownictwo, na zielonym osiedle Stegny. Mieszkanie o powierzchni 72 mkw składa się z: * przestronnego salony z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

792 000 zł72 m² 11 015,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

830 000 zł72 m² 11 527,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

485 000 zł57 m² 8 508,77 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Dolnym Mokotowie-Stegny przy ulicy Egejskiej. Mieszkanie znajduje się w XV piętrowym bloku na XIII pietrze. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie 57m z 11m loggią na Stegnach. Dodatkowo w cenie mieszkania jest miejsce w garażu podziemnym. Doskonała lokalizacja: przystanki autobusowe: 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 350 zł40 m² 59,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia niewielki, ale bardzo elegancki i przestronny apartament z balkonem na ul.Egejskiej w Warszawie. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 5-piętrowym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Śródmieście,Warszawa

792 000 zł72 m² 11 015,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe mieszkanie w nowym bloku z 2010 roku z komórką lokatorską .Trzy osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Osobno łazienka i wc .Balkon. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym bloku z 2010 roku z komórką lokatorską .Trzy osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Osobno łazienka i wc .Balkon. W łazience wanna i kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Na sprzedaż, do kapitalnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł78 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wykończone jest w dobrym standardzie. Ma powierzchnię 78 m2 i składa się z 2 sypialni, salonu z otwartą wyposażoną kuchnią, dużej łazienki, garderoby i loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

377 000 zł44 m² 8 568,18 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania z widokiem na panoramę miasta dla siebie lub w celach inwestycyjnych to ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania 44m2 mieszkanie zlokalizowane na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

800 000 zł72 m² 11 126,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na mokotowie three-bedroom flat for sale in mokotów Mieszkanie do sprzedania wraz z wszystkimi meblami i sprzętami (pralka,lodówka,zmywarka,mikrofala) Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

780 000 zł72 m² 10 848,40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie do sprzedania z wszystkimi meblami i sprzętami (pralka, lodówka, zmywarka, mikrofala). Miejsce garażowe dodatkowo płatne 30 tyś pln. W skład wchodzi salon, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

2 500 zł86 m² 29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Mokotów-Stegny,ul. Egejska, 3 pokojowe umeblowane i wyposażone w sprzęt agd mieszkanie 86 m2,duża widna kuchnia, 1 p.w 10 p. Balkon,Nowe budownictwo Czynsz 3200 pln, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

449 000 zł53 m² 8 487,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie (52,9 m 2 ) - do remontu - Mokotów Stegny, ul. Egejska 4. Mieszkanie ciche, dobrze skomunikowane z Centrum. Można przerobić na czteropokojowe. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł85 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2010 roku z komórką lokatorską oraz garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln ). Trzy osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Osobno łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

480 000 zł56 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy na prezentację! Mieszkanie po generalnym remoncie na warszawskim Mokotowie Mieszkanie trzypokojowe z dwustronną ekspozycją okien wschód oraz południowy-zachód, na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł85 m² 36 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

680 000 zł51 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie do sprzedaży, o powierzchni 51,20 m2, piętro 7/8 w bloku z 2009 roku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Egejskiej, mokotów. Doskonała lokalizacja. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

3 100 zł85 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/9