dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Egejska

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

726 600 zł52 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 52m2 w nowym budownictwie z 2019r. Rozkładowe dwa pokoje z oddzielną widna kuchnią oraz balkonem od strony patio. Osiedle z ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

4 900 zł107 m² 45,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Zadbane, przestronne mieszkanie w korzystnej lokalizacji. Mieszkanie w nowym apartamentowcu, rozkładowe, ciche. Trzy sypialnie, duz y salon z tarasem. Kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

765 000 zł53 m² 14 434 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na pograniczu warszawskich Stegien i Sadyby (skrzyżowanie Sobieskiego i św. Bonifacego): * przystanek autobusowy w stronę centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

619 000 zł40 m² 15 552,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie z balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską o powierzchni 39,80 m. Położone na Warszawskim Mokotowie przy ulicy Egejskiej, przylegającej do ulicy Jana III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stegny,Warszawa

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

WN poleca, komfortowe mieszkanie do remontu w bardzo dobrej cenie. Propozycja idealna dla rodziny. Salon, osobna kuchnia, 3 sypialnie, toaleta i łazienka. Wygodne 1 piętro. To nie jedyne zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ciche klimatyczne do wynajęcia, w świetnej lokalizacji na nowym osiedlu przy ul. Egejskiej. Mieszkanie dwupokojowe, 42m2, pierwsze piętro, świeżo odnowione i umeblowane nowymi meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

599 900 zł47 m² 12 763,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Piękne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 50m2, zlokalizowane przy ul. Egejskiej. Lokal usytuowany na 7 z 10 pięter w budynku lat 70. Druga linia zabudowy, brak hałasu od ulicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

560 000 zł64 m² 8 682,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Rozkładowe czteropokojowe mieszkanie wsród zieleni na Stegnach. Poszukujesz większego mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Chcesz mieć możliwość wprowadzić się od razu po zakupie? Nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

448 000 zł44 m² 10 181,80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym. Do remontu. Kuchnia widna, umeblowana. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną i wc. Balkon typu loggia. Przy mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł64 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią połączoną z jadalnią, oddzielne wc i łazienka w niskim ocieplonym bloku z 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stegny,Warszawa

685 000 zł64 m² 10 787,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Świetne, rozkładowe mieszkanie czteropokojowe, z dużym potencjałem i ciekawym układem. Mieszkanie położone na zielonym Mokotowie - w doskonałej lokalizacji przy ulicy Egejskiej. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

685 000 zł64 m² 10 787,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Świetne, rozkładowe mieszkanie czteropokojowe, z dużym potencjałem i ciekawym układem. Mieszkanie położone w bardzo zielonej okolicy na Mokotowie. Doskonale skomunikowane z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

680 100 zł58 m² 11 746,10 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Sprzedam mieszkanie gotowe do zamieszkania, w pełni umeblowane (wszystkie meble i wyposażenie widoczne na zdjęciach zostają w mieszkaniu), ze sprzętami agd (lodówka, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

368 000 zł31 m² 11 909 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zarezerwowane Jeszcze raz zapraszam Państwa na #stegny - Bardzo ciekawa oferta mieszkania do remontu o powierzchni 30.90 m2 usytuowane na 8 kondygnacji w budynku z 1975 roku, po wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł72 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Apartament na warszawskim Dolnym Mokotowie w nowoczesnym budynku. Pierwsze piętro z windą. Dostępny od 1 października 2021. Elegancki i nowoczesny apartament,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

599 900 zł64 m² 9 300,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Rozkładowe czteropokojowe mieszkanie wsród zieleni na Sadybie. Poszukujesz większego mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Chcesz mieć możliwość wprowadzić się od razu po zakupie? Nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

950 000 zł77 m² 12 305,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Ciche i słoneczne 77,2 m2. Lokal usytuowany jest na 3 z 7 pięter w apartamentowcu z 2010 roku. Mieszkanie urządzone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

500 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 44M2, 2 pokoje, mokotów, ul.EGEJSKA (Warszawa, Mokotów, Egejska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

950 000 zł77 m² 12 305,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Funkcjonalny, ładny apartament w dobrze skomunikowanej lokalizacji na Stegnach, w bliskiej odległości spacerem dojdziemy do jeziorka Czerniakowskiego! rozkład Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

468 000 zł44 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 44m w bloku przy ul. Egejskiej na Stegnach. Na powierzchnię mieszkania składa się: duży pokój z wyjściem na zabudowany duży balkon, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

630 000 zł64 m² 9 921,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie I budynek Cztery pokoje na Mokotowie (stegny). Idealne miejsce dla rodziny. Mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej, bezpiecznej i zielonej okolicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***** Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,80 m2 z widną kuchnią położone na XI piętrze w budynku XV piętrowym z 1977 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

570 000 zł53 m² 10 754,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, w czteropiętrowym budynku z lat 70-tych bez windy w Warszawie na Mokotowie przy ulicy Egejskiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

875 000 zł78 m² 11 226,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Egejskiej na warszawskich Stegnach. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 7 kondygnacyjnym budynku z windą z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

870 000 zł78 m² 11 162,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Sprzedam I 4 pokoje I 77,94 m2 I Mokotów I Egejska Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, wykończone mieszkanie, na 3 piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 39m2, na 5 - ostatnim piętrze w budynku apartamentowym na ul.Egejskiej na warszawskich Stegnach. Budynek ogrodzony, monitorowany, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

555 000 zł63 m² 8 753,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Duże dwustronne mieszkanie na 4 piętrze, w bloku z 1975 roku ( docieplona wielka płyta) w dzielnicy Mokotów Stegny. 3 osobne pokoje z widną kuchnią, na tyle dużą, że spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Doskonała lokalizacja na Mokotowie. Trzy pokoje i duży ogródek. Budynek czteropiętrowy, zadbany, po termoizolacji położony przy ulicy Egejskiej. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Sadyba,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie z 3 niezależnymi pokojami, osobną kuchnią, łazienką z wanną oraz toaletą o powierzchni 54 m2. Sypialnie oraz kuchnia posiadają ekspozycję okienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie na Stegnach z własnym ogródkiem w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie znajduje się w bardzo cichej i zielonej okolicy. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł78 m² 44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak English! If you re interested, don t hesitate to contact us. - #zostańwdomu: oferujemy m.in. możliwość wideoprezentacji mieszkań oraz podpisywanie umów najmu on-line - nie pobierzemy od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

870 000 zł72 m² 12 100,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku 8 piętrowym z 2009 roku. Budynek i otoczenie zadbane i czyste. Rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł77 m² 38 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Dolny Mokotów,Warszawa

444 000 zł44 m² 10 137 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 43,8M2, 2 pokoje, mokotów, ul.EGEJSKA (Warszawa, Mokotów, Egejska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

395 000 zł42 m² 9 294 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zarezerwowane Zapraszam na #stegny - mieszkanie na 9 kondygnacji z fajnym widokiem Budynek po wszelkich remontach, ocieplony i otynkowany, aktualnie: = pokój dzienny ok 16 m = kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

427 000 zł44 m² 9 704,55 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

733 000 zł64 m² 11 382 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jeżeli szukasz trzech ustawnych pokoi, w naprawdę dobrym standardzie na Mokotowie, to ta oferta jest dla Ciebie. Świetne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe, z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

399 000 zł42 m² 9,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakup tego 2 pokojowego mieszkania na zielonych stegnach na mokotowie! Świetna lokalizacja- tuż przy ul. Sobieskiego - dojazd do metra w 20 minut! Bezpośredni i szybki dojazd na.