dowolna

Mieszkania Warszawa ul. Bukowińska

34 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

34 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 799 999 zł132 m² 21 208,90 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 132 m | 4 pokoje | ostatnie piętro | Mokotów Bukowińska | garaż w cenie Na sprzedaż wyjątkowo przestronny apartament o powierzchni użytkowej 132,02 m ,położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 750 zł63 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulny apartament z garażem na Mokotowie tuż przy Metro Wilanowska ul. Bukowińska w Rezydencja Pod Orłem Budynek z ochroną 24h. Idealne do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Służewiec,Warszawa

5 300 zł60 m² 88,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw, położone na Górnym Mokotowie przy ul. Bukowińskiej 26C. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł56 m² 59 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! 100 m od Metra Wilanowska! Umowa jest zwykła, nie jest to najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na 8 piętrze z loggią Osiedle jest strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł49 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia eleganckie, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 2. piętrze (z 8) w prestiżowej inwestycji Pod Zegarem, zrealizowanej przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

1 599 000 zł90 m² 17 866 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Ciche 4-y pokoje w najlepszym miejscu Mokotowa. Wysoko, cicho, doskonałe widoki. Mieszkanie: - 4-y w pełni rozkładowe i 5 gabinet/sypialnia! - duży balkon z widokami, - kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie po remoncie, dwupokojowe o pow. 55 m2, nowoczesne, funkcjonalnie urządzone i wyposażone w nowe meble. Mieszkanie z ładnie wyeksponowanym balkonem, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa - Mokotów | ul. Bukowińska 12 | 68,5 m | 3 pokoje | 12 piętro | garaż podziemny Komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 68,5 m , położone na 12. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below. Nowoczesne 54 m przy Metrze Wilanowska komfort, styl i świetna lokalizacja Szukasz mieszkania, do którego naprawdę chce się wracać po pracy? To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 499 zł36 m² 69,42 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Urocza kawalerka , Mokotów ul. Bukowińska , 100 metrów do metra i Biedronki, w cenie basen i siłownia w bloku obok na dole Jeden duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu z widokiem na panoramę Warszawy - Mokotów, ul. Bukowińska (100 m od Metra Wilanowska)świetna komunikacja z całym miastem (metro, autobusy, tramwaje, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł78 m² 61,74 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 77,7 m z balkonem i loggią, 11. piętro, garaż i basen w cenie. Zapraszam na prezentację na żywo jak również do wirtualnego spaceru. Oferta bez prowizji od najemcy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

710 000 zł37 m² 18 943,40 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż funkcjonalne, ciche mieszkanie o pow. 37,48 m położone na 11. piętrze w 15-piętrowym budynku z 2008 r. przy ul. Bukowińskiej na warszawskim Mokotowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 90m2, piętro 7/15, w budynku z 2007r., przy ul. Bukowińskiej Mokotów Ksawerów. Komfortowe, przestronne, idealne dla rodziny. Cena: 5 500 zł + 1700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 300 zł78 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 77,7 m z balkonem i loggią, 11. piętro, garaż i basen w cenie. Jeśli dodałaś/eś tą ofertę do ulubionych nie krępuj się z wysłaniem zapytania przez formularz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 100 000 zł98 m² 21 384,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wyjątkowy apartament W sercu mokotowa - idealny dla aktywnych! Garaż I Świetna Lokalizacja - blisko Metra | Spokojna i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

920 000 zł50 m² 18 389 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 50,03 m2 położone przy ul. Bukowińskiej przy stacji I linii metra "metro Wilanowska" Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł90 m² 47,78 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z sauną na Mokotowie do wynajęcia - 5 minut od metra! Mam do zaoferowania na wynajem ciekawy apartament, zlokalizowany na warszawskim Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej , o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone przy ul. Bukowińskiej 12 w Warszawie, zlokalizowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| prezentujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie 53mkw, usytuowane na drugim piętrze w dziewięcio- piętrowym budynku. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł134 m² 18 656,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Prestiżowo położony cichy apartament 134 m2, z dużym salonem i wydzieloną zamykaną częścią prywatną z trzema sypialniami w tym jedna z łazienką, lub dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł109 m² 18 348,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prestiżowo położony cichy apartament 96 m2, z dużym salonem i wydzieloną zamykaną częścią prywatną z dwoma sypialniami i z dwoma łazienkami. Garderoba z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł52 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz: przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość oferuje całodobową ochronę, co zwiększa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł97 m² 20 618,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

1 890 000 zł112 m² 16 859,90 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

| mieszkanie o charakterze apartamentowym w budynku Pod Orłem , posiadające 2 sypialnie (19 i 17 mkw), salon 38mkw z przejściem do kuchni 13mkw, 2 łazienki (6 i 7,5mkw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche , z widokiem na zieleń w super apartamentowcu z recepcją w rejonie ulicy Bukowińskiej .W pełni wyposażone i umeblowane ( w kuchni jest zmywarka) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od już przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Obiekt zapewnia całodobową ochronę, co podnosi komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 56m2, piętro 11/16 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Bukowińskiej, mokotów Ksawerów. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, częściowo umeblowane, wyposażone w agd, o pow. ok. 48 m2, usytuowane na Mokotowie obok stacji metra wilanowska. 9 piętro w 15-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł55 m² 19 262,50 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż w pełni umeblowane i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy stacji metra Wilanowska na Mokotowie w Warszawie. Nieruchomość: 2 pokoje powierzchnia: 54,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 200 zł140 m² 8,57 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Pokój do wynajęcia - Metro Wilanowska, warszawa Szczegóły pokoju: do wynajęcia jasny i przytulny pokój lub miejsce w pokoju 3/2 osobowym w 5-pokojowym mieszkaniu na 13. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

935 000 zł52 m² 18 106,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w rezydencji Przy Orle. Lokalizacja: mokotów, ul. Bukowińska 22a, rezydencja Przy Orle, około 100 m od stacji Metro Wilanowska. Powierzchnia & przynależności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł53 m² 68,39 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament z garażem i komórką lokatorską tuż przy Metrze Wilanowska Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,64 m2, położone w prestiżowej inwestycji. Rezydencja przyorle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł57 m² 55,84 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie 2 pokoje z osobną kuchnią na wysokim piętrze | Bukowińska | tuż przy Metrze Wilanowska Do wynajęcia komfortowe i doskonale doświetlone mieszkanie 2-pokojowe, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł61 m² 19 798,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne i słoneczne mieszkanie położone na Mokotowie, u zbiegu ulic Bukowińskiej i Al. Wilanowskiej. Ostatnie piętro w budynku z pięknym widokiem. Aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 grudnia przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Obiekt zapewnia całodobową ochronę, co podnosi komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,32 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort, widok i świetna komunikacja - 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Wilanowska, mokotów, ul. Bukowińska Jeśli szukasz nowoczesnego, w pełni wyposażonego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia