dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

7 400 000 zł343 m² 21 574,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Apartament w pełni tego słowa znaczeniu! nieruchomość Ekskluzywny, dwupoziomowy penthouse o powierzchni ok. 340 m , położony na najwyższym piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł30 m² 123,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Estate Warsaw prezentuje wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy al. Ujazdowskich 26 w Warszawie. Aleje Ujazdowskie są fragmentem Traktu Królewskiego i należą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia kawalerka 27 m2 (6 piętro z 7) na Muranowie, ul. Niska. W bezpośredniej bliskości Alei Jana Pawła II i ulicy Stawki Mieszkanie odświeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Litewska

Śródmieście,Warszawa

3 860 zł55 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Do wynajęcia wysokie na 3 metry, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy z 1937r. o powierzchni 55m2 w budynku zlokalizowanym na warszawskim Śródmieściu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

900 000 zł24 m² 38 038,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Unikatowy apartament o powierzchni 23,66 m2 z ogródkiem w doskonałej lokalizacji przy ul. Hożej 50. Kamienica przy ul.Hożej 50 to zrewitalizowany budynek z XIX wieku zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

1 069 300 zł58 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifraterska

Staromiejskie,Warszawa

2 950 000 zł120 m² 24 644,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie Z garażem przy ogrodzie krasińskich idealne dla rodziny Świetna lokalizacja | 4 pokoje | 2 miejsca parkingowe | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

13 900 zł140 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj nad miastem gustownie wykończony apartament w kamienicy z 1880 r. z widokiem na pkin. Dana nieruchomość będzie opcją idealną dla pary lub rodziny 2+1, szukającej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

1 690 000 zł61 m² 27 782,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Rezerwacja Śródmieście | Kamienica | Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4a Mieszkanie o powierzchni 60,83 m , 3 pokoje, 1 łazienka, duży taras, piwnica. Ostatnie piętro w budynku. Atuty: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

385 000 zł22 m² 17 890,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja!małe mieszkanie jednopokojowe z widną kuchnią w świetnej lokalizacji. Niski budynek, usytułowany między ul Smoczą a ul Anielewicza. Mieszkanie do własnej aranżacji, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 898 000 zł160 m² 18 082 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1963

Lokal powstał z 3 mieszkań - kawalerki oraz dwóch mieszkań o powierzchni 65 m2, które zostały połączone. Obecnie posiada status lokalu niemieszkalnego na jednej księdze wieczystej. Daje to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł60 m² 23 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Śródmieścia - ul. Wspólna, warszawa. Lokalizacja Prestiżowa lokalizacja - ul. Wspólna, w najlepszej części Śródmieścia Południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Warszawa mokotów/bukowińska. Wyposażone i wolne od zaraz. Bezpośrednio do wynajęcia komfortowe mieszkanie na Mokotowie o pow. 36m2 usytuowane na 3/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Muranowie, o powierzchni 69 m, przy ul. Nalewki 8, w Warszawie. Budynek z 2000 roku, z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

997 000 zł50 m² 19 940 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

50 m | 2 pokoje + balkon | gotowe do wprowadzenia | cegła | Muranów, zielono i cicho a w Śródmieściu | metro M1 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, które łączy w sobie wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawia

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł37 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 37,43 m + balkon + rowerownia + parking | ul. Pawia (wola/śródmieście) Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,43 m , z osobną, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 826,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! rezerwacja! Skarb Muranowa! Klimatyczne 2 pokoje obok Ogrodu Krasińskich, stare Miasto i Metro Arsenał w zasięgu chwili! Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana przy Wałowej 6 adresie, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 795 000 zł86 m² 20 994,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Filtrach w wyjątkowo cichej i zielonej części miasta. Atuty: cicha lokalizacja w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

795 000 zł41 m² 19 390,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 577 000 zł73 m² 21 543,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy na Powiślu - Aleja 3 Maja 2, warszawana sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w jednej z najbardziej wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Centrum,Warszawa

1 850 000 zł75 m² 24 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie znajduje się w budynku w pobliżu ulicy Poznańskiej. Ciche, dwustronne - wewnątrz osiedla. Słoneczne i z Balkonem! Co warte uwagi może być 4 pokojowe. Obecnie nie ma ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie, w atrakcyjnej lokalizacji Śródmieścia, w sąsiedztwie Placu Zbawiciela. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie klimat warszawskich kamienic oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brzozowa

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mini kawalerka w pięknej kamienicy na Starym Mieście, tuż przy Barbakanie, oferujemy do najmu mini kawalerkę dla 1 osoby, usytuowaną na 2 piętrze w pełnej uroku wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

639 000 zł28 m² 22 421,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kameralna kawalerka przy Łazienkach Królewskich | Al. Szucha 27 | Śródmieście Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,32 m2, położona na parterze odrestaurowanej kamienicy przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

3 800 zł47 m² 80,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 2 pokojowe z widną kuchnią | Śródmieście | Muranów Oferujemy do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Staromiejskie,Warszawa

1 350 000 zł58 m² 23 156,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż nieruchomość zwyjątkowym adresem, który łączy prestiż z komfortem codziennego życia. Położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji stolicy, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Muranów,Warszawa

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | Warszawa, śródmieście - ul. Niska 23 Powierzchnia: 26 m Piętro 2 Układ: jeden pokój z aneksem kuchennym + łazienka Stan: po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Foksal

Powiśle,Warszawa

8 000 zł83 m² 96,39 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Charming Apartment in a Tenement City Centre | 83 m | 2 Balconies | garage&parking Live in one of the most charming areas of Warsaw s City Centre. This bright, three-sided apartment with two.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

4 000 zł46 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie na Muranowie, położone na 3. piętrze w powojennej kamienicy. Lokal wykończony w wysokim standardzie, z dbałością o detale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł41 m² 22 439 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz wnętrza z duszą, które wyróżnia się na tle powtarzalnych deweloperskich projektów? Poznaj apartament, który łączy warszawski szyk kamienic z nowoczesnym, designerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

13 500 zł120 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament na osiedlu patria budynek: nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu Apartamenty Patria przy ul. Kruczkowskiego. Przy głównym wejściu, we wspólnym holu znajduje się.