dowolna

Mieszkania Warszawa Śródmieście

1 295 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 295 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 800 zł123 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Super oferta - klimatyczne ciche mieszkanie W przedwojennej kamienicy. Dodatkowo miejsce do parkowania auta na wyznaczonym miejscu za szlabanem. Lokal : Powierzchnia całkowita 123 m2; 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

3 999 000 zł119 m² 33 605 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalny apartament W spokojnej okolicy Prestiżowa lokalizacja | Wysoka jakość wykończenia | Strzeżone osiedle | Cicha i zielona okolica | Prywatność ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Centrum,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Nowym Świecie. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub singla, a także dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 400 000 zł53 m² 26 415,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować doskonałą ofertę inwestycyjną. Nieruchomość znajduje się w sercu Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej na wysokości Placu Dąbrowskiego. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górnośląska

Powiśle-Solec,Warszawa

580 000 zł31 m² 18 430,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka o powierzchni 31,47 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, przy ul. Górnośląskiej 9/11 na Powiślu. Budynek z 1969r przeszedł generalny remont w 2025 r. wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł74 m² 101,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w kamienicy | 74 m | Filtrowa | wysoki standard Wyjątkowy apartament o powierzchni 74 m , położony w klimatycznej kamienicy z 1920 roku przy ul. Filtrowej - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł123 m² 81,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Komfortowy, przestronny apartament o powierzchni 123 m , położony w nowoczesnym budynku przy ul. Słomińskiego w Warszawie. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Śródmieście,Warszawa

4 680 000 zł117 m² 39 952,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Apartament, który zachwycił redakcje Vogue Living, architectural Digest i label. Wnętrze łączy piękno historycznej kamienicy z precyzją włoskiego designu: kuchnia Boffi, sprzęt Gaggenau.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł49 m² 67,35 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

N a J E M O K A Z J O N A L N Y chcesz zamieszkać W jednej Z najpepszych lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Świeżo wyremontowanego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53.9 m , które zachwyca kompletną metamorfozą i nowoczesnym wykończeniem. Lokal po generalnym remoncie, odświeżony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 50 m2 w prestiżowym budynku przy ul.Grzybowskiej 4 Budynek: Grzybowska 4 to apartamentowiec w kształcie litery U zaprojektowany przez pracownię Hermanowicz Rewski MWH Architekci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

1 249 000 zł36 m² 35 183,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mówiąc po krótce mam przyjemność zaprezentować państwu wszystko co najlepsze: od zewnątrz nieruchomość od strony widokowej z tarasem oferuje Państwu wachlarz możliwości ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krucza,Warszawa

3 300 zł36 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie w śródmieściu Krucza 19. Salon z wydzieloną częścią sypialnianą - kanapa stolik biurko, telewizor, łóżko 140x200 oddzielna w pełni wyposażona kuchnia.-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 190 000 zł60 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Nieruchomości takie jak ta pojawiają się na rynku niezwykle rzadko - być może to właśnie Ty czekasz na tę ofertę! Zapraszam na ulicę Filtrową, jedną z bardziej urokliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

980 000 zł41 m² 23 700,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Piękne kameralne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Warszawy (śródmieście Południowe). Mieszkanie mieści się na 1-szym piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muranów,Warszawa

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję państwu dwustronne, rozkładowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 47,69m2 - dwie oddzielne sypialnie + salon, usytuowane w bloku znajdującym się w idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł39 m² 18 814,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentowana nieruchomość położona jest na Śródmieściu przy ul. Granicznej 4 - w centralnej części Warszawa. Jest to ciekawa propozycja zarówno do zamieszkania, jak i w kontekście wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Jeśli szukasz mieszkania z potencjałem i blisko Centrum Warszawy, to polecam tę kawalerkę zlokalizowaną w zielonej części warszawskiego Solca, nieopodal Bulwarów wiślanych. Po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł69 m² 71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klasycystyczna kamienica Wielkiego Łowczego na ul.Mokotowskiej. Piękne mieszkanie w najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy. Lokal składa się z dwóch bardzo przestronnych pokoi z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 973,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

*Na sprzedaż urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Muranowie* Posiadamy do zaoferowania atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 37,5 m położone przy ul. Lewartowskiego 4 na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu odświeżone mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz. Ta urokliwa przestrzeń czeka na nowego najemcę, który pragnie cieszyć się komfortem życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w Prosper House oferta godna polecenia! Przedmiotem sprzedaży jest ustawne, rozkładowe mieszkanie o pow. 57m2, usytuowane na 11 piętrze w 15 piętrowym bloku w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

5 300 zł66 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie W kamienicy Z windą Nieumeblowane | Wysokie sufity | Zachowana oryginalna podłoga | Duża możliwość aranżacyjna | Zagwarantowane naziemne miejsce postojowe | Cicha okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł52 m² 82,69 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek apartamentowy usytuowany na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla z 2006 roku. Mieszkanie funkcjonalne i wygodne. Starannie wykończone. Apartament posiada 2 pokoje, wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulną kawalerkę o powierzchni 40 m położonąw Śródmieściu, gotową do zamieszkania, bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł67 m² 104,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Mieszkanie przeszło generalny remont 2 lata temu i zachwyca unikalnym połączeniem klasycznego charakteru z nowoczesnym wykończeniem zaprojektowanym przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł29 m² 29 021 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

We speak pł, ua, ru, eng Numer oferty: 680336 Nowoczesne 2 pokoje po remoncie | Balkon | Klimatyzacja | Chmielna | Centrum Na sprzedaż klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

685 000 zł29 m² 23 267,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,44 m (zgodnie z Księgą Wieczystą), położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie przy ulicy Wilczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Powiśle,Warszawa

1 690 000 zł68 m² 24 798,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eurovilla prezentuje komfortowe, 2. pokojowe mieszkanie z osobną, otwartą kuchnią, w kamienicy na Powiślu. Jest to mieszkanie z duszą. Duże okna, wysokie na ponad 3 m. sufity, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł55 m² 21 978 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wysokie 3,1m w kameralnej Kamienicy, ciche z dala od zgiełku Starówki, do własnej aranżacji Przedwojenna kameralna kamienica z lat 30tych, odbudowana w 1950r. Budynek ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

1 800 000 zł62 m² 29 182,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie, ciche, w prestiżowej lokalizacji. Lokalizacja: bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu Sejm, ambasady, park Ujazdowski, 5 minut do Placu Trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewerynów

Powiśle-Skarpa,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Sewerynów 4 na samej Skarpie z pięknym widokiem na Powiśle i Pragę. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 490 000 zł105 m² 23 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1913

Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1913 roku - najwyższe piętro Historyczna kamienica | Wysokie sufity | 3 pokoje 2 łazienki | Ścisłe centrum | Do remontu nieruchomość To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

2 850 000 zł123 m² 23 208,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

/5 pokoi / Centrum / 700 m do Metra / Łucka / doskonała inwestycja / uwaga! Prezentowane mieszkanie znajduje się na najwyższym 10 piętrze z ładnym widokiem na panoramę miasta i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł72 m² 19 430,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam Państwa do zakupu nietuzinkowego mieszkania w staromiejskim układzie w samym Centrum Warszawy. Ciche, rozkładowe daje poczucie spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 899 zł60 m² 64,98 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże wygodne 2 pok. mieszkanie o pow. 60m2 z dużą oddzielną i widna kuchnią oraz dwoma pokojami. Idealne dla pary, mieszkanie jasne i słoneczne położone na XV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł63 m² 103,17 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament w prestiżowym apartamentowcu przy Grzybowskiej 4. Rozkład: apartament o powierzchni 63m2 znajduje się na 10 piętrze. Składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł51 m² 107,84 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy z widokiem na Dom Handlowy Smyk. Na wynajem oferujemy przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

7 400 000 zł343 m² 21 574,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Apartament w pełni tego słowa znaczeniu! nieruchomość Ekskluzywny, dwupoziomowy penthouse o powierzchni ok. 340 m , położony na najwyższym piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł30 m² 123,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

The Estate Warsaw prezentuje wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy al. Ujazdowskich 26 w Warszawie. Aleje Ujazdowskie są fragmentem Traktu Królewskiego i należą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela do wynajęcia kawalerka 27 m2 (6 piętro z 7) na Muranowie, ul. Niska. W bezpośredniej bliskości Alei Jana Pawła II i ulicy Stawki Mieszkanie odświeżone,.