dowolna

Mieszkania na sprzedaż Warszawa - Oferty „sprzedam mieszkanie”

8 079 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 079 ogłoszeń

1 050 000 zł52,91 m² 19 845,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy metrze Racławicka | Serce Mokotowa | Ogromny potencjał aranżacyjny Szukasz miejsca z klimatem, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? To mieszkanie w samym sercu Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

1 419 000 zł56,14 m² 25 276,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mokotów | Wysoki Standard | Ogród Zapraszam Cię do apartamentu , który zapewni Ci komfortowe warunki życia , a chwili wytchnienia doda zielony ogród gdzie można delektować się kawą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł47,29 m² 25 163,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dostępna W pepper house! Atrakcyjny apartament w nowym budownictwie na Pradze-Północ, osiedle Bohema! Atuty nieruchomości: - w pobliżu supermarkety i sklepy - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł50,70 m² 13 708,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie do remontu z możliwością własnej aranżacji, idealna inwestycja! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 50,7m , położone w Warszawie przy ul. Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

851 934 zł41,20 m² 20 678,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Stylowe mieszkanie z jedną sypialnią w nowej inwestycji na Pradze Północ przy stacji metra Szwedzka [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Super.

Szczegóły ogłoszenia

1 360 000 zł52,24 m² 26 033,69 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

(English version below) Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w stanie deweloperskim z garderobą i dużym balkonem na 11 piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Grzybowskiej 85.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 677 zł39,93 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "apartamenty grajewska" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Apartamenty Grajewska, to.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł121,20 m² 19 224,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 121,2 m z imponującym tarasem o powierzchni aż 120 m , położony w jednej z najbardziej zielonych i cenionych części.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł38,67 m² 18 593,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na zielonym i prestiżowym Powiślu, przy ul. Dobrej Budynek jest zarządzany przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

671 500 zł35,66 m² 18 830,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowy mikro apartament o powierzchni 35,66 m , położony przy ul. Pileckiego na Ursynowie. Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do wynajmu, co czyni go idealną.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł38,80 m² 23 195,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż eleganckie, doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 38,8 m , położone w prestiżowej części Śródmieścia Północnego, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł38,63 m² 13 073 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

875 500 zł45 m² 19 456 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż! - Do sprzedania nowoczesne i świetnie zapriojektiowane, dwupokojowe mieszkanie na pograniczu dzielnic Włochy i Ochota. Zalety lokalizacji: - bezpośredni dostęp do Alej.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł65,20 m² 13 420,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Stefana Baleya budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Klatka czysta, zadbana, regularnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł55 m² 25 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Eleganckie mieszkanie na sprzedaż ul. Śniadeckich 18, warszawa Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 55 m położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 724 570 zł116,92 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle położone w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł83,54 m² 21 534,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln / szt) komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł94,98 m² 8 401,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament z antresolą i 2 miejscami parkingowymi przestrzeń Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany na piętrze nowo powstającego budynku jednorodzinnego w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł52 m² 24 038,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferujemy do sprzedaży klimatyzowany, dwupokojowy apartament o pow. 52m2 położone przy ul. Świętokrzyskiej 30 w samym centrum Warszawy z imponującym widokiem na Pałac Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł42 m² 16 619,05 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę przestronnego 2-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 42m , położonego na Pradze-Południe przy ul. Władysława Umińskiego. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł42,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 42,50 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z windą. Lokal jest gotowy do zamieszkania lub wynajmu, co czyni go świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 784 zł58,68 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58,68 m2 w prestiżowej inwestycji na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł19,50 m² 18 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 1-pokojowe 19,50 mkw do generalnego remontu. Lokal mieszkalny składa się z: pokoju przedpokoju z aneksem kuchennym łazienki Mieszkanie położone w bloku mieszkalnym na 2-piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł42,50 m² 14 588,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przestronne mieszkanie 42,2 m na Mokotowie Na sprzedaż komfortowe, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na 8 piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł39 m² 15 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie do remontu i własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z: -dwóch osobnych pokoi, -kuchni, -łazienki, -piwnicy. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł35 m² 18 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam w ofercie mieszkanie o powierzchni 35,2 m2, usytuowane na czwartym piętrze (piątej kondygnacji), w budynku z windą, wybudowanym w 2000 roku. Składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

444 000 zł35,81 m² 12 398,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 1 (parter) przy ulicy Prądzyńskiego 23D w Warszawie, dzielnica Wola. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi: 35,81 m W opisywanym lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł50,20 m² 21 513,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękne, wysokie (3m) mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1900 roku, w Centrum Warszawy, w Alejach Jerozolimskich, w pobliżu placu Starynkiewicza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł63 m² 13 492,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Mokrej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1990 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł30 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Polecamy jasną, cichą kawalerkę na Ochocie w z widokiem na Park Szczęśliwicki Wykończona w oparciu o detale Budynek z 2002 r , cegła, osiedle Zadumana, ochrona, ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł68,19 m² 22 730,61 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie z balkonem Marszałkowska róg Hożej Jasne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 68 m , usytuowane na 5. piętrze w zadbanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł63,50 m² 12 897,64 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie trzy-pokojowe o pow. 63,5 mkw. z dużym balkonem, usytuowane na III piętrze budynku. Mieszkanie z powodzeniem może być przeznaczone dla rodziny kilkuosobowej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 175 000 zł79,12 m² 14 850,86 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie w centrum Targówka *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja: okolica łączy w sobie spokój i kameralny charakter z pełną infrastrukturą miejską. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł31,09 m² 19 942,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. abp. Józefa Teodorowicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2019 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł46 m² 11 934,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Wybierając mieszkanie na Bródnie, warto zwrócić uwagę na adres, który łączy spokojny, kameralny charakter okolicy z łatwym dostępem do centrum Miasta. Ul. Toruńska 60 to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł51,30 m² 18 304,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim piętrze owoczesnego apartamentowca na osiedlu, które oferuje wygodny styl życia i możliwość ciągłego rozwoju. Dużym atutem inwestycji jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

1 277 423 zł92,34 m² 13 833,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Ostatnie 4 mieszkania! Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty sprzedaży mieszkania 3d.1 w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 92,34 mkw. plus.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł54 m² 17 537,04 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Rybałtów budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 54m2. Układ: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 258 000 zł68 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Apartament Z widokiem na park, 68 m2, dwa pokoje, ul. Powsińska, mokotów. Budynek: elegancki budynek z elewacją z piaskowca, całodobową ochroną i udogodnieniami dla osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł55,70 m² 16 965,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o bardzo funkcjonalnym układzie. Apartament jest położony w prestiżowym kompleksie "osiedle Leśne" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł47,30 m² 16 490,49 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie trzypokojowe,dwie sypialnie,salon ,kuchnia i łazienka z wanną,mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z możliwością założenia Księgi Wieczystej,drugie piętro.