dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł100 m² 17 931,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam dziś do zaoferowania wyjątkowy apartament na Mokotowie w genialnie skomunikowanej okolicy metra Wilanowska! informacje O nieruchomości: apartament 4-pokojowy (trójstronny) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

855 000 zł41 m² 20 935,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie: dwupokojowe, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, wykończone z dużą starannością, materiałami o wysokiej jakości. Powierzchnia mieszkania wynosi 40,84m2 w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

657 000 zł35 m² 18 933,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! bez pcc! Inwestycja położona jest w sercu Bielan - klimatycznej dzielnicy z tradycjami. Ta lokalizacja łączy w sobie wszystkie zalety kameralnej i zielonej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 400 zł36 m² 148,88 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok | Browary Warszawskie | ul. Krochmalna | Wysoki standard dg Properties ma wielką przyjemność zaprezentować nowoczesny Apartament o powierzchni 36,27 m2 położony jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

735 000 zł31 m² 23 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania idealnego dla Pary, singla lub jako pasyne źródło dochodu, w top Lokalizacji! Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni 31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

795 000 zł20 m² 39 473,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

centrum Warszawy / Poznańska / Dworzec Centralny / metro / kawalerka w centrum / parking / kawalerka w kamienicy Tylko u nas! Kompaktowa kawalerka w ścisłym centrum po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

709 000 zł48 m² 14 926,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe, na Warszawskim Bródnie. Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze o powierzchni 47,5 m. z balkonem. Pierwotnie było to 3 pokojowe mieszkanie, aktualnie zburzona została ściana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

4 700 zł90 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 90 m2 na Natolinie przy ul. Stryjeńskich. Nietuzinkowe mieszkanie jest usytuowane na III i IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Grochów,Warszawa

885 500 zł51 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (grochów), majdańska 9 Metraż: 50,60 m2 Piętro: 6/10 Rok budowy: 1980 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

687 050 zł53 m² 13 002,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! 0% prowizji! Warszawskie Bielany to dzielnica, która stwarza wyjątkowe warunki do odpoczynku i relaksu, umożliwiając jednocześnie mieszkańcom dobrą komunikację z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Izabelli

Żoliborz,Warszawa

469 000 zł31 m² 15 129 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie na parterze o powierzchni 31 m2 znajduje się w budynku z 1971 roku, zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ulicy Izabelli idealnie sprawdzi się jako inwestycja lub pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Marina Mokotów,Warszawa

2 800 zł33 m² 84,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z balkonem na osiedlu Marina Mokotów. Przestronny pokój, otwarta kuchnia i łazienka. Do mieszkania należy przypisane miejsce parkingowe przed budynkiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warecka

Centrum,Warszawa

3 540 zł39 m² 90,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eng below: do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Wareckiej 8 zlokalizowane na 1 piętrze (bez windy), 40 m2, wysokość sufitów: 3.20m Mieszkanie składa się z: 1. Salonu (wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

650 000 zł46 m² 14 130,40 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Ursynów - Ul. Hawajska Cena: 650 000 pln (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość: mieszkanie posiada powierzchnię 45,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

3 590 000 zł143 m² 25 027,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Wola - ul. Sienna 72 - 143,44 m2 4 pokoje kamienica + garaż. Poszukujesz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Myślisz o inwestycji pod dalszy wynajem? Oczekujesz lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Przytyk

Wrzeciono,Warszawa

2 000 zł17 m² 117,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kto: bezpośrednio + kontakt: co: wynajmę kawalerkę gdzie: warszawa, ul. Przytyk za ile: czynsz + media według zużycia dla kogo: dla singla lub pary od kiedy: od zaraz 3 kroki do zamieszkania! 1. Zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

839 000 zł54 m² 15 565,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Witam serdecznie Państwa, mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

4 200 zł64 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie 64m2 na Starym Mokotowie. Kamienica powstała w latach 50-tych, to klasyka okolicznej zabudowy, wysokie - 2,85m, grube mury, przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rekrucka

Wawer,Warszawa

922 297 zł65 m² 14 147,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja inna niż wszystkie. To osiedle na Marysinie to dziesięć budynków, tworzących małe miasteczko, w którym znajdą się lokale usługowe, kawiarnie i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

5 100 zł55 m² 93,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmij wyjątkowe mieszkanie na Woli, tuż przy Arkadii! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pięknego i przestronnego trzy-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,55m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 600 zł34 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 34m2, piętro 5/5 z windą w kamienicy z 1956r. przy ulicy Emilii Plater, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 3600zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

3 500 zł60 m² 57,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Digital Broker prezentuje na wynajem komfortowe 3 -pokojowe mieszkanie w sercu Bemowa, przy ul. Widawskiej 1. Nieruchomość położona w bliskim sąsiedztwie Fortów Bema , w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majowa

Targówek,Warszawa

580 000 zł36 m² 16 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2, usytuowane na 6 piętrze w w 10 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Majowej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 140 000 zł52 m² 22 093 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty tel. Nowa cena! Mam przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,6 m . Podstawowe informacje: mieszkanie jest obecnie wynajmowane długoterminowo, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwedzka

Nowa Praga,Warszawa

3 760 zł51 m² 74,21 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.10.2024 MIESZKANIE Na wynajem, wygodne i funkcjonalnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł100 m² 120 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, niezamieszkały apartament o powierzchni 100 m2. Standard I rozkład Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane w budynku z 2021 roku. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

679 000 zł67 m² 10 134,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67 m w świetnej lokalizacji. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku bez windy z 1988 roku. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Piękne, słoneczne 40m2 mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim na osiedlu metro zachchód. Ekspozycja okien balkonowych i sypialni od strony wschodniej, okno w aneksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Klimatyczne Mieszkanie na Starym Żoliborzu przy ul. Krajewskiego 2 Możliwy zakup na Bezpieczny Kredyt 2% Czy marzysz o komfortowym, urokliwym miejscu na Żoliborzu, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Tarchomin,Warszawa

899 000 zł70 m² 12 806,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe, bardzo ciche mieszkanie o powierzchni 70 m2 położone na kameralnym osiedlu przy ul. Mehoffera. Zaletą nieruchomości jest idealny rozkład pomieszczeń i duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

719 000 zł36 m² 19 972,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Bezpośrednio sprzedam bardzo ładne i nowocześnie urządzone mieszkanie z dużym tarasem 28m2 oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pratulińska

Targówek,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, przytulne mieszkanie o powierzchni 36,4 m + 16 m loggia + 1,6 m schowek na loggi, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 01 września przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39m zlokalizowane tuż przy stacji metra Kabaty. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, oferuje komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

3 100 zł57 m² 54 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek na wynajem przy ul. Targowej 34 Do wynajęcia ustawne mieszkanie 2-pokojowe urządzone w wysokim standardzie, położone w oddanej do użytku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

20 770 zł103 m² 201,65 zł/m²

 

Piętro:34

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *nowoczesny, przestronny apartament położony przy Złotej 44, usytuowany na 34 piętrze w budynku z całodobową ochroną i recepcją *budynek zaprojektowany przez Daniela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Stare Bielany,Warszawa

2 075 000 zł130 m² 15 961,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Apartament +100m2 2 075 000 zł 15 962 zł/m Rata od 11 268 zł Stare Bielany, bielany, warszawa, mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż Ogrzewanie: miejskie Piętro: 4/4 Czynsz: 1 598 zł Stan do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

765 000 zł38 m² 19 984,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować państwu 2 pokojowe mieszkanie, prawdziwą perłę architektoniczną, gdzie piękno spotyka się z funkcjonalnością, tworząc idealne miejsce do życia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

1 471 000 zł59 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowy apartament 58,84 M2, trzy pokoje, ogródek, burakowska 16, wola. Budynek: apartament znajduje się na parterze w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 200 zł33 m² 157,58 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, klimatyzowane mieszkanie W prestiżowym budynku na 14 piętrze przy ul. Grzybowskiej 37 budynek: grzybowska 37 to apartamentowiec w samym sercu stolicy, wybudowany w 2023 roku. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, oraz - hol. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Remont mieszkania przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

758 000 zł46 m² 16 561,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Prezentujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Starym Mokotowie przy ul. Wiktorskiej. Powierzchnia 45,7m2 na którą składa się: - pokój dzienny - sypialnia - oddzielna kuchnia,.