dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 639 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 639 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Nowodwory,Warszawa

512 000 zł39 m² 12 994,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m , usytuowane na 10. piętrze. Nieruchomość z balkonem, oferuje piękny widok na panoramę Warszawy. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

1 795 500 zł57 m² 31 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Komfortowy apartament 57 m2, biały kamień, mokotów. Budynek: apartament zlokalizowany jest w kameralnym budynku na osiedlu Przy Oranżerii, zaprojektowanym przez pracownię architektoniczną Jems.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

823 050 zł30 m² 27 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Warszawa Mokotów, służewiec - ul. Domaniewska | 150m przystanek autobusowy | 500m pętla tramwajowa na Służewcu | lotnisko Chopina 3 km | stacja kolejowa Warszawa Służewiec 800 | 900m centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

749 000 zł31 m² 24 365,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Jasne 2 pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w sercu Starego Mokotowa. Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30,74 m2, zlokalizowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny w Kamienicy, pow. 77 m2 - Oferta na biuro - Śródmieście, centrum, pkp Warszawa Centralna, pkin, ch Złote Tarasy Oferujemy do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ku Rzece

Żerań,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 791,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie: - metraż: 56,93 m2 - stan mieszkania idealny, mieszkanie bardzo zadbane, brak śladów użytkowania, świeżo odmalowane - sprzęt agd: płyta indukcyjna Electrolux 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

650 000 zł42 m² 15 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone na Ursynowie, przy ul. Wiolinowej. Idealne dla osób chcących korzystać z uroków życia w Stolicy przy jednoczesnej bliskości dużej liczby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie szuka najemcy. Ma 60,5 m2, dwa duże pokoje, osobną kuchnię, łazienkę i przedpokój oraz duży balkon z widokiem na zielone, osiedlowe patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waliców

Wola,Warszawa

1 167 600 zł33 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne mieszkanie 33,36 M2 - waliców budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Waliców w Warszawie. Budynek wyróżnia się elegancką architekturą, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tczewska

Las Bielański,Warszawa

1 164 400 zł57 m² 20 579 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jeśli cenisz sobie bliskość przyrody, mieszkając jednocześnie w nowoczesnym, praktycznie zaprojektowanym mieszkaniu, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

3 500 zł41 m² 86,16 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze bloku 9 piętrowego. Blok mieści się na strzeżonym osiedlu, oddanego do użytku w 2018 roku. Osoby, które zdecydują się na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płatnicza

Bielany,Warszawa

899 000 zł48 m² 18 926,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Starych Bielanach w zadbanym budynku z 1954 roku w otoczeniu domów jedno rodzinnych. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

3 100 zł37 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Umowa najem okazjonalny! Inwestycja położona w Warszawie ul. Wojska Polskiego 39. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 37M2. Przepiękny widok z 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowszczaków

Nowa Praga,Warszawa

619 000 zł31 m² 19 967,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, praga-Północ, nowa Praga, ul. Dąbrowszczaków 8 Metraż: 29,19 m2 Piętro: 3/6 Winda Rok budowy: 1953 Kamienica Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 619.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

652 005 zł31 m² 20 857,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! nowa lokalizacja biura sprzedaży! Zapraszam do kontaktu w celu umówienia spotkania. Biuro Sprzedaży Dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio od dewelopera! 0% podatku pcc! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

1 635 000 zł74 m² 22 032,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Super cena! Już gotowe i oddane, są klucze i można wykańczać! Jest Księga Wieczysta! Nowe! Bez podatku pcc. Bez Prowizji! Apartament w budynku dwupiętrowym, 74,21 m2, 4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

796 000 zł51 m² 15 546,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,20 m , 1 piętro w 4-piętrowej kamienicy z 1952 roku -warszawa, praga-Północ, ul. Strzelecka. Pierwotnie mieszkanie posiadało dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz Przemysłowy,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 51m2, piętro 4/5 z windą, w budynku z 2020r. przy ul. Ludwika Rydygiera, sady Żoliborskie. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

1 061 583 zł58 m² 18 303,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3-pokojowe Mieszkanie w Inwestycji Metro Zachód - Warszawa, wola Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, w nowoczesnej inwestycji Metro Zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Targówek,Warszawa

520 000 zł39 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedaż bezpośrednia Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,9 m2 + 2,10 m2 przynależna piwnica. Lokal usytuowany na parterze 10 piętrowego bloku. Stan lokalu - odświeżone. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokosowa

Ursynów,Warszawa

880 000 zł48 m² 18 310 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy do sprzedaży 48-metrowe mieszkanie w apartamentowcu z 2001 roku. Lokal wykończony został wysokiej jakości materiałami, jest w pełni gotowy do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Warszawa, ursynów, ul. Nowoursynowska bez prowizji od Strony Kupującej 2 pokojowe mieszkanie 49,9m2 w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyniecka

Mokotów,Warszawa

1 220 000 zł51 m² 24 015,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Klimatyczne, tyniecka, 51 m2, bezpośrednio Unikatowe, klimatyczne mieszkanie w willowej części Starego Mokotowa przy ulicy Tynieckiej. Prestiżowa, modna i bardzo pożądana lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

888 000 zł40 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie 2 pokoje nowocześnie urządzone , kuchnia otwarta w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt : płyta gazowa, lodowka /nofrost/ piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

890 000 zł65 m² 13 692,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie trzystonne spółdzielcze własnościowe o powierzchni 65,26 m położone na osiedlu Chomiczówka. Blok 10 piętowy z 1977 rok. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

500 000 zł26 m² 19 607,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka po remoncie, w najbardziej pożądanej przez klientów lokalizacji na warszawskich Bielanach, znajdująca się w otoczeniu 3 parków ( Jarnuszkiewicza, herberta i Olszyna ). Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

525 000 zł27 m² 19 372,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie o powierzchni 27,10 M2 usytuowane na ostatnim piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Lokal po generalnym remoncie. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Stare Bielany,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na Warszawskich Bielanach przy ul. Starej Baśni. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

1 223 000 zł86 m² 14 254,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 85,8m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim budynku z 1978roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Waleriana Czumy. Okolica cicha i spokojna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

849 000 zł51 m² 16 549,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Piękna lokalizacja dla rodziny, wnętrze z dobrą energią .W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują 2 parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

825 000 zł41 m² 20 200,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie: dwupokojowe, jasne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, wykończone z dużą starannością, materiałami o wysokiej jakości. Powierzchnia mieszkania wynosi 40,84m2 w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na cichym osiedlu blisko wola parku budynek: pięciopiętrowy budynek z 2000 roku z garażem podziemnym rozkład pomieszczeń: - salon z kuchnią i wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgrupowania AK Żmija

Piaski,Warszawa

740 000 zł57 m² 13 051,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskich Bielanach, na osiedlu Piaski przy ulicy Zgrupowania ak "żmija". Lokal znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywe Koło

Staromiejskie,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1956r. przy ul. Krzywe Koło, śródmieście, stare Miasto. Po generalnym remoncie, idealne dla singla/singielki, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Kamionek,Warszawa

608 000 zł34 m² 17 882,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Informacje ogólne Lokalizacja: praga-Południe, kamionek, ul. Stanisława Augusta 32 Metraż: 33 m2 Piętro: 0/4 Rok budowy: 1937 Kamienica Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 608 000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

860 000 zł54 m² 16 074,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie ze świetnym układem, doskonale skomunikowane, otulone zielenią Parku Szymańskiego. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, jest pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

19 000 zł200 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

NA wynajem bardzo duże, słoneczne mieszkanie na mokotowie 4 sypialnie ul. Łowicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowoczesnego, duże i bardzo słonecznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł35 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na najem przytulną kawalerkę o powierzchni 35m2 znajdującą się w Warszawie przy ul. Wileńskiej 12 (praga Północ) Mieszkanie składa się z: - pokoju z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 400 zł41 m² 83,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,84 m2 zlokalizowane przy ul. Żeromskiego na warszawskich Bielanach. Świetna lokalizacja - stacja metra Słodowiec , przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Chrzanów,Warszawa

2 022 000 zł120 m² 16 883,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w spokojnej, zielonej okolicy, na nowoczesnym osiedlu Fantazja. To idealne miejsce dla rodzin ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

1 160 000 zł65 m² 17 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Klimatyczne, ciche, wysokie dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1934 roku w bardzo dobrym rejonie Starego Mokotowa. Duży pokój i sypialnia z oknami z ekspozycją.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij