dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętochowskiego

Jelonki Północne,Warszawa

620 000 zł36 m² 16 986,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią, w bardzo dobrej lokalizacji. Ul.Swiętochowskiego ( Bemowo ) Mieszkanie ma powierzchnie 36,54 m2, składa się z salonu ze sporym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

10 500 zł125 m² 84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For English please scroll down. Przestronny, nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament na cichym osiedlu z ochroną 24 h, parkingiem podziemnym, placem zabaw, na tyłach Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kakowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 200 000 zł143 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Świetna lokalizacja przy Parku nad Balatonem. Osiedle zaprojektowane z naciskiem na przyjazną architekturę tj. rozległe terany zielone, place zabaw x2, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

3 260 000 zł120 m² 27 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Marzysz o życiu w komfortowych warunkach z łatwym dostępem do centrum stolicy? Szukasz przestronnego apartamentu, który od progu zachwyci Cię swoim unikatowym charakterem? Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

996 000 zł44 m² 22 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio 2 pokoje+kuchnia+taras 11m, blok 2009, metro Płocka We speak English. Pośrednicy - proszę nie dzwonić. Mieszkanie 44 m2, świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rusiecka

Targówek,Warszawa

298 000 zł23 m² 13 185,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 22.6m2, usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym kameralnym budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Targówku w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Ursynów,Warszawa

955 000 zł53 m² 17 984,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania lub zamiany bezpośrednio przez właściciela: (z agentami nieruchomości współpracuję jedynie pod konkretnego klienta) * Adres: ul. Sosnowskiego 6 w Warszawie * spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

1 740 000 zł74 m² 23 447 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Już gotowe i oddane, można oglądać! Nowe! Bez podatku pcc. Bez Prowizji! Apartament w budynku dwupiętrowym, 74,21 m2, 4 pokoje, 2 łazienki, balkon, 2 miejsca parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

780 000 zł38 m² 20 360 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,31m2 znajdujące się na nowoczesnym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nowy Targówek z 2017 roku. Nieruchomość mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

979 000 zł43 m² 22 646,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,23 mkw znajdujące się przy ul. Puławskiej, w samym sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 899 400 zł95 m² 19 993,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez uznanego architekta Marcina Mostafa. Opis mieszkania: -Powierzchnia: 95 m -piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartaginy

Stegny,Warszawa

714 000 zł48 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w zielonej i cichej części Mokotowa, na osiedlu Stegny Południe. Układ: 2 pokoje (salon i sypialnia),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *przestronne mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Rydygiera 18 *przyjazne dla zwierząt! *lokal o powierzchni 28 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowe jednopokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Perzyńskiego na Bielanach. To przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: trzy pierwsze zdjęcia to przykładowe wizualizacje, jak można zaaranżować to mieszkanie. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego jednopokojowego mieszkania z balkonem, zlokalizowanego przy ulicy Gwiaździstej na Żoliborzu. To starannie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do wynajęcia klimatyzowanej kawalerki z balkonem, zlokalizowanej na Ursynowie przy Alei Komisji Edukacji Narodowej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł49 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w pięknej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

529 000 zł30 m² 17 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m , położone na pierwszym piętrze kameralnego, trzypiętrowego budynku z cegły, zaledwie 100 metrów od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

600 000 zł25 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przestronna kawalerka o powierzchni 25,21 m znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z 2022 roku, oferując nowoczesny komfort w jednym z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

1 200 000 zł48 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie świeżo po kapitalnym remoncie z nowymi wylewkami i piękną podłogą. Pokój dzienny z przygotowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 235 000 zł48 m² 25 729,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o powierzchni 48m2 ( ekspozycja okien wschodnia ) składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon z miejscem na aneks kuchenny oraz sypialni o powierzchni 16m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krasiczyńska

Bródno,Warszawa

535 000 zł30 m² 17 953 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,8m2, usytuowane na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Krasiczyńskiej. Budynek posiada całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: przestronne i jasne mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Dobrze skomunikowane, z centrum Warszawy. Powierzchnia 44m2, 2 pokoje, lokal położony na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Wierzbno,Warszawa

3 000 zł37 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w budynku bez windy na 4 piętrze budynku przy ul. Bytnara. Budynek znajduje się pomiędzy stacjami metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

459 000 zł27 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na wysokim parterze przy Zbigniewa Romaszewskiego. Blok odnowiony na zewnątrz i wewnątrz. Mieszkanie do remontu. Własnościowe z księga wieczystą. Kuchnia widna. Łazienka, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Olbrachta

Koło,Warszawa

1 170 000 zł82 m² 14 216,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja rezerwacja rezerwacja rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, a zarazem klimatyczne mieszkanie znajdujące się w cichej i zielonej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Młynów,Warszawa

3 970 zł42 m² 94,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia w pełni urządzone i wyposażone dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli przy ul. Gibalskiego 9. To cicha i spokojna okolica na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Natolin,Warszawa

1 318 000 zł83 m² 15 795,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

1 318 000 zł | sprzedaż | 83,4 m2 | 2 pokoje | warszawa | dereniowa | ursynów Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie / lokal usługowy, do własnej aranżacji usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

630 000 zł44 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym w budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

689 000 zł28 m² 25 054,60 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Jeśli marzysz o zamieszkaniu w jednej z najatrakcyjniejszych części Warszawy, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oferujemy urokliwe, w pełni wykończone mieszkanie przy Alei Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

900 000 zł59 m² 15 361 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,59 m , usytuowane na parterze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocławek,Warszawa

1 275 000 zł69 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na Gocławiu z wyjątkowym charakterem i przestrzenią do życia. Mieszkanie jest bardzo ciepłe o bardzo pozytywnej energii. Mieszkanie jest od podstaw gruntownie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oleandrów

Śródmieście,Warszawa

820 000 zł39 m² 21 025,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 2 pokojowe z sypialną przechodnią przez salon. Mieszkanie ma powierzchnię ok. 39 m2. Remont mieszkanie przeszło w czerwcu br. W doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

535 000 zł37 m² 14 459,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie do remontu przy ul. Radzymińskiej, warszawa Praga Północ Marzysz o mieszkaniu, które będzie idealnie dopasowane do Twojego stylu i potrzeb? Oferujemy mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Nowy Tarchomin,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 769,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy. Na sprzedaż mieszkanie 3-y pokojowe o pow. 62,57m2 Salon jasny 2-u stronny (południe/zachód) Idealna oferta dla Rodziny Tramwaj ok 2 min dojazd do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mazowiecka

Śródmieście Północne,Warszawa

2 049 000 zł103 m² 19 893 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1947

Z dumą przedstawiamy wyjątkowa nieruchomość zlokalizowaną w sercu Warszawy. Mieszkanie to zdecydowana perełka z uwagi na niesamowitą historię kamienicy oraz piętra na którym się znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

948 000 zł62 m² 15 168 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ładna willa nieruchomości prezentuje. Oaze ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu pragi południe przy ul. Majdańskiej. Mieszkanie 3 pokojowe 62,5 M2. Mieszkanie po generalnym remoncie. Zostają.