dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 629 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 629 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł24 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij zapytanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

819 000 zł32 m² 25 419 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy jest coś cenniejszego niż życie w samym sercu tętniącego życiem miasta? Czy można sobie wyobrazić lepszą inwestycję niż kawalerka w najszybciej rozwijającej się części Warszawy?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartaginy

Mokotów,Warszawa

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż gotowe do zamieszkania, jasne i przestronne mieszkanie 31 m , składające się z: - pokoju (18,7 m ) z dużym oknem, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polo

Ursynów,Warszawa

697 000 zł60 m² 11 558,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dwustronne, ciche, trzypokojowe mieszkanie z bardzo duża loggią usytuowane na pierwszym piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku na Zielonym Ursynowie. Mieszkanie jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

2 750 zł37 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wolne od 01 kwietnia, można już oglądać. Mieszkanie : Duży pokój z widną oddzielną kuchnią. Z pokoju wyjście na loggię (6,5) strona południowa. Duża łazienka z wanną razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 474,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki usytuowanej na szóstej kondygnacji w budynku po termomodernizacji. Nieruchomość położona jest tuż przy al. Solidarności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczny apartament przy Kolejowej, oferujący dwa pokoje, balkon, parking oraz komórkę lokatorską wszystko, czego potrzebujesz. Prezentujemy komfortowy apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 344 000 zł61 m² 21 975,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokoje + loggia, 2018, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, komórka lokatorska, stan do wprowadzenia. Budynek z 2018 roku, wyposażony w windę do poziomu garażu, "osiedle Kameralne".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

840 000 zł48 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Mozarta. Nieruchomość znajduje się 4 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stępińska

Sielce,Warszawa

986 000 zł57 m² 17 208 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży piękne i przestronne mieszkanie na Mokotowie Dolnym. Idealne dla rodziny z dziećmi. Bezpośrednie autobusy na Wilanów, gocław, pragę, żoliborz, śródmieście, wolę, ochotę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

810 000 zł64 m² 12 656,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie przy parku z rewelacyjna infrastruktura do wypoczynku w środku miasta. Dodatkowo położone jest 10 min pieszo od Metra bardzo dobry dojazd do Centrum Warszawy. Okolica jest bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 800 zł38 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, świeżutko wykończone 2 pokoje- mieszkanie przy ulicy Skarbka z Gór/ Astrowa na warszawskiej Zielnej Białołęce Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy, 2-pokojowe apartament na wynajem - Praga Północ, ul. Ząbkowska Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w nowej inwestycji Galant Ząbkowska. Zostań pierwszym najemcom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kluczborska

Bemowo,Warszawa

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w cichej, zadbanej okolicy, na 5 piętrze w apartamentowcu z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 399 000 zł71 m² 19 732 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

English version below. Super lokalizacja - metro - skm - ładne przestronne mieszkanie - 3 pokoje - balkon Przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe, bardzo wygodne mieszkanie przy ulicy Wolskiej 87 (blisko Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elektoralna

Mirów,Warszawa

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oaza spokoju I klimatu W sercu cudownej woli. Lux lokalizacja!. Koszty najmu 4500 zł czynsz 900 zł kaucja 4500 zł media wg zużycia wolne od zaraz. Pokoje będą doposażone wg wymagan klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

8 000 zł70 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, trzypokojowy apartament o powierzchni 70 m2, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Grzybowskiej w sąsiedztwie Muzeum Powstania Warszawskiego , Warsaw Spire oraz stacji metra przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

550 000 zł37 m² 14 945,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Doryckiej w Warszawie (osiedle Wrzeciono, dzielnica Bielany). O mieszkaniu: mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaktorowska

Czyste,Warszawa

5 000 zł91 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 91m2, położone na Woli, ulica Jaktorowska 4 Bardzo dobra lokalizacji- 3 minuty spacerem do Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Dwudziestolatków

Włochy,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Włochy - Okęcie, ul. Dwudziestolatków - przystanki autobusowe 100 m od budynku, przystanki tramwajowe 800 m od budynku | do stacji metra Wilanowska 800 m | w bezpośredniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walewska

Grochów,Warszawa

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania przy ul. Walewskiej 3 na bliskim Grochowie na Pradze-Południe. Lokal o powierzchni 48 m znajduje się na 3/3 piętrze budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł42 m² 19 923,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni mierzonej po podłodze ok. 87 m2 (pow. użytkowa 41,66 m2) w przedwojennej kamienicy. Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Choszczówka,Warszawa

2 800 zł41 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe, warszawa Białołęka, żerań, ul. Marywilska 58 Na wynajem pięknie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 40,55 m2. Lokal usytuowany jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

990 000 zł30 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1921

Opiekun oferty tel. Designerskie studio w zabytkowej kamienicy na Śródmieściu Południowym- 5 min pieszo od Pałacu Kultury i Nauki. For English scroll below Podstawowe informacje: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

1 098 000 zł62 m² 17 584,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkanie o pow. 62,44 m2 w budynku z 2017r. Osiedle zamknięte, z całodobową ochroną i monitoringiem. Mieszkanie ciche, zadbane, nadające się od razu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

918 000 zł59 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m2, położonej w Warszawie, w dzielnicy Bielany, przy ulicy Aspekt. Słoneczne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł88 m² 19 886,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż: ekskluzywny apartament na ostatnim piętrze osiedle Woronicza Park, mokotów oferta bezpośrednia 88 m z dwoma tarasami i fantastycznym widokiem! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

459 000 zł23 m² 19 870,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Cena: cena dla klientów "gotówkowych", przy szybkim zakupie: 459 000 zł Cena dla klientów "kredytowych" potrzebujących więcej czasu na finalizację transakcji: 479 000 zł Wola , ul. Deotymy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Teodorowicza

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 200 zł74 m² 83,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu trzypokojowe, dwustronne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Teodorowicza w samym centrum Miasteczka Wilanów. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Asfaltowa

Stary Mokotów,Warszawa

2 450 000 zł146 m² 16 780,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

[informacja dla agentów i pośredników - proszę nie dzwonić] Sprzedamy bezpośrednio dwukondygnacyjne mieszkanie w przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł32 m² 93 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zadbane Studio w samym centrum Warszawy. Lokalizacja: śródmieście tuż przy stacji M1 Ratusz Arsenał Lokal został przygotowany, aby na niewielkim metrażu zmieściło się wszystko, co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

820 000 zł47 m² 17 446,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, dwupokojowego, rozkładowego oraz funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość znajduje się na warszawskiej woli w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

14 500 zł96 m² 151,04 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: : przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań, aby treści przedstawione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Wola,Warszawa

4 100 zł58 m² 70,69 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek; budynek położony na bliskiej Woli przy ulicy Pańskiej. Doskonała lokalizacja, dosłownie 3 minuty pieszo do metra Rondo Daszyńskiego, warsaw Spire i inne budynki biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

600 000 zł43 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Targówek , trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Bródnie, tylko 500 metrów do stacji metra. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 10 piętrowego budynku z lat 60. Na pow. 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

730 000 zł54 m² 13 394,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dodatkowymi udogodnieniami - 54,5 m . Idealnie zaprojektowana przestrzeń, która zadowoli singla, parę, a także małą rodzinę. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą mieszkania na wynajem, zlokalizowanego na Warszawskich Bielanach, zaledwie 10min od metra Wawrzyszew! Mieszkanie czeka na swojego nowego najemcę. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

664 000 zł42 m² 15 988,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Warszawska Wola - niesamowita infrastruktura, dogodna komunikacja i urocza zieleń. Miejsce, które łączy zalety wynikające z bliskości tętniącego życiem serca Warszawy z ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Romera

Ursynów,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 652,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4/5 piętro. W budynku winda, plac wewnętrzny zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 342,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 37,4 m2 przy Metrze Służew Podstawowe informacje: zadbany budynek z 1976r. w technologii ramy H. Mieszkanie narożne, które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Natolin,Warszawa

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 62m2, piętro 3/4 bez windy, w budynku z 1991r. przy ul. Kazury, ursynów, natolin. Idealne dla rodziny, grupy przyjaciół lub studentów. Bez zwierząt. Cena:.