dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyki

Jelonki Północne,Warszawa

885 000 zł65 m² 13 594,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie na Bemowie 3 pokojowe mieszkanie na Jelonkach 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny 3 pokoje po remoncie mieszkanie z balkonem po remoncie dwustronne ciche mieszkanie wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

950 000 zł50 m² 19 038,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż ciche i przytulne mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - na Kabatach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

612 000 zł36 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36 m , parter w 12-piętrowym bloku z windą z 1969 roku- warszawa, mokotów, ul. Wojciecha Żywnego. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 000 zł39 m² 77 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! I speak english. DO not hesitate to contact. W skrócie: wola, ul. Pańska 61, 37,5 m2, 2 pokoje, 7/12 piętro, w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

744 000 zł57 m² 13 098,60 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: w pełni rozkładowe (bez pomieszczeń przechodnich) 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Lokal znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

1 150 000 zł54 m² 21 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z możliwością przebudowy na 3 pokoje, położone na Starym Mokotowie w budynku z windą z 1990 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

630 000 zł35 m² 17 897,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 1961 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Jana Kasprowicza. Budynek z cegły po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

750 000 zł54 m² 13 889 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na na pięknym osiedlu z 2014 roku przy ulicy Głębockiej 94 Mieszkanie o powierzchni 53.5m2 mieści się na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł42 m² 82,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 42,2 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca w sercu Starego Mokotowa - jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

4 700 zł67 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 z balkonem i tarasem .na Kabatach przy ul. Wąwozowej. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronna kawalerka o powierzchni 40 m2 na warszawskim Targówku. Całkowity koszt wynajmu, wraz z czynszem administracyjnym, wynosi 2800 zł miesięcznie. Dodatkowo płatne zaliczki za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

759 000 zł54 m² 14 055,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Skrót: jasne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Międzynarodowej - możliwość zmiany aranżacji. Opis: mieszkanie o wyjątkowej funkcjonalności, które łączy przestronność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

1 299 000 zł55 m² 23 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz najlepszej i pewnej inwestycji swoich środków! Jesteś w domu! argumenty na tak: roi 14%! Budynek z 2023r. - wciąż na rękojmi deweloperskiej Lokalizacja - 3 min spacerem do linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

2 118 760 zł92 m² 23 030 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentowania 3 pokojowego na Żoliborzu. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, prawie 93-metrowego mieszkania na Starym Żoliborzu przy ul. Słowackiego w budynku z przełomu lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 900 zł75 m² 52 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75m2. Nieruchomość położona jest na 8 piętrze w apartamentowce z windą. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Krochmalnej 32a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

549 000 zł24 m² 22 875 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie w bloku blisko stacji metra Księcia Janusza. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie gotowe do wprowadzenia, obecnie wynajmowane w najmie krótkoterminowym z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służewiec,Warszawa

6 900 zł113 m² 61,06 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Please find english version below Na wynajem: przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 113 m2 z loggią, zlokalizowane na czwartym piętrze eleganckiego Apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

4 500 zł54 m² 82,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni ponad 51,5m , które czeka na swojego nowego najemcę. Doskonała lokalizacja Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

559 000 zł19 m² 29 421,10 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę po generalnym remoncie. Metro Pole Mokotowskie Obecnie jest lokatorka. Idealna inwestycja. Cena do negocjacji, oferta bez prowizji Kawalerka przy ulicy Batorego 31, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Wola,Warszawa

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w spokojnej okolicy - 10 minut od centrum. W pełni umeblowana - 24,14 metrowa + balkon kawalerka w tej lokalizacji to świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gojawiczyńskiej

Żoliborz,Warszawa

1 237 000 zł49 m² 25 484,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę, pięknego, jasnego 2-pokojowego apartamentu w bardzo wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania - usytuowanego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

780 000 zł46 m² 16 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Warszawa Mokotów, służew nad dolinką - ul. Mozarta | 300m przystanek autobusowy | 200m stacja metra Służew | 800m przystanek tramwajowy | 200m centrum handlowe Land 46 m2 | 2 pokoje z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Stara Praga,Warszawa

1 649 000 zł75 m² 22 042,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Starej Pragi - ul. Białostocka. Zapraszam do świata wyjątkowego klimatu warszawskiej Starej Pragi, gdzie historia spotyka się z nowoczesnym komfortem. To tutaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

5 300 zł67 m² 79,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne słoneczne mieszkanie 67m2, 3 pokoje, na mokotowie, idealne dla pary lub singla budynek Osiedle Eko-Park usytuowane jest w zielonej części Mokotowa tuż obok parku Pole Mokotowskie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Targówek,Warszawa

541 541 zł30 m² 17 813,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do zaoferowania 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,4 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy, niedaleko stacji metra Bródno. Lokal znajduje się na 10. piętrze budynku, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł28 m² 21 616,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Opis Nieruchomości Przedstawiamy Państwu wyjątkową kawalerkę w samym sercu Warszawy o powierzchni niemal 28 m2. Idealna inwestycja pod wynajem. Lokalizacja: lokal usytuowany w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ćmielowska

Tarchomin,Warszawa

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

| prezentujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku znajdującym się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z sypialni ok. 7,5mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kiedacza

Ursynów,Warszawa

1 438 000 zł66 m² 21 656,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu wyjątkowo atrakcyjny, przestronny apartament 2-pokojowy o powierzchni 66,4 m2, zlokalizowany na Ursynowie, przy ul. Kiedacza, w prestiżowym osiedlu "wzgórze Słowików".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

599 000 zł35 m² 17 065,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane 3 minuty pieszo od stacji Metra Słodowiec. Lokal o powierzchni 35,10 m2, który składa się z: - sypialni (ok. 8,5m2), - salonu z oknem (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Śródmieście Północne,Warszawa

2 200 000 zł88 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Oferujemy trzy mieszkania o łącznej powierzchni 88 m , usytuowane w kamienicy na ul. Smolnej, naprzeciwko Muzeum Narodowego. To doskonała propozycja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

578 000 zł38 m² 15 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do obejrzenia mieszkania w budynku z 2010 roku, znajdującego się w prężnie rozwijającej się dzielnicy jaką są Bielany. Dużo powstających nowych osiedli, tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Górny Mokotów,Warszawa

4 720 zł64 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze! **englisg version below** Górny Mokotów, ul. Czerniowiecka | wygodne, przytulne i w pełni wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

943 400 zł53 m² 17 901 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,70m2 znajdujące się na pięknym osiedlu z 2015 roku przy ulicy Jugosłowiańskiej 17 Mieszkanie mieści się na 12. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

1 250 000 zł64 m² 19 516 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 64,05 m2, która znajduje się na Bielanach w okolicy metra Młociny przy ul. Sokratesa. Bielany to miejsce wysoko oceniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

6 300 zł82 m² 77,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja Dobrachata prezentuje: przepiękny komfortowy apartament o powierzchni 82 m2 położony na Wilanowie Królewskim, przy ul. Obornickiej. Apartament znajduje się na 3 piętrze, w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

2 026 640 zł92 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu obszerne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu przy ul. Słowackiego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Mokotów,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 675,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,5 m , położone w cichej i spokojnej okolicy, w niedalekiej odległości od stacji metra Wawrzyszew. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Moczydło,Warszawa

630 000 zł29 m² 21 951,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka z balkonem i garażem - Warszawa, jana Kazimierza Z przyjemnością mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną kawalerkę o powierzchni 28,7 m z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Mokotów,Warszawa

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Tuż przy stacji metro służew. 2 piętro z balkonem w 3-piętrowym kameralnym budynku przy ul. Wróbla + miejsce postojowe w garażu pod.