dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

778 650 zł44 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na prezentację mieszkania 2 pokojowego do własnej aranżacji, w nowo wybudowanym kompleksie o nazwie Bulwary Praskie z pięknym widokiem. Zdjęcia lokalu pokazowego informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

2 390 zł29 m² 82,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka 29 m z wydzieloną sypialnią | Warszawa Stegny - ul. Korsykańska 1. Dostępna od zaraz. Do wynajęcia jasna, starannie urządzona kawalerka o powierzchni 29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

1 349 000 zł56 m² 23 960,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania po generalnym remoncie w samym sercu warszawskiego Śródmieścia, dwa kroki od Pałacu Kultury i Nauki oraz warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

800 000 zł46 m² 17 429,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Nowolipie 26 klasyka Muranowa z nowoczesnym twistem W samym sercu Woli, tam, gdzie historia spotyka miejską wygodę, czeka mieszkanie, które potrafi zaskoczyć. Z pozoru to tylko dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 900 zł46 m² 62,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na ul. Sokratesa 5. Mieszkanie położone w budynku z 2009 r. z oknami od strony podwórka. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

686 695 zł33 m² 21 083,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na mapie Warszawy, otwarte, różnorodne i zielone osiedle Mokotów ul. Wołoska/domaniewska Przykładowe rabaty: 70,79 m2 + loggia 5,42 m2, 3 pokoje Nowa cena: 1 212 941 zł Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

639 000 zł53 m² 11 966,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Żeglugi Wiślanej > 53,4 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > duży balkon 6,1 m2 > bardzo duże miejsce parkingowe w garażu z komórką lokatorską (płatne dodatkowo 50 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 600 000 zł110 m² 14 572 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja! Eleganckie oraz przestronne mieszkanie 105,90 m na Woli wyjątkowy komfort w doskonałej lokalizacji! Prezentujemy wyjątkową ofertę komfortowego, rodzinnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

935 000 zł52 m² 18 106,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w rezydencji Przy Orle. Lokalizacja: mokotów, ul. Bukowińska 22a, rezydencja Przy Orle, około 100 m od stacji Metro Wilanowska. Powierzchnia & przynależności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy pod Lenino

Wola,Warszawa

3 370 zł38 m² 88,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie z loggią - blisko metra i parku Moczydło Pragnę zaprezentować Państwu przytulne i nowoczesne mieszkanie przy ul. Bitwy pod Lenino 1 na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bednarska

Mariensztat,Warszawa

5 300 000 zł88 m² 60 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1949

Digital Broker prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe, 4-pokojowe o powierzchni 87,5 m2 w wyjątkowej lokalizacji w zabytkowej kamienicy przy ulicy Bednarskiej 12 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

629 000 zł44 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis: oferujemy do sprzedania jasne, przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy Aluzyjnej o powierzchni 44,4 m , zlokalizowane na 7 piętrze 8 piętrowego bloku. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bonifraterska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł37 m² 69,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - Warszawa Śródmieście, ul. Bonifraterska Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 37,39 m , położone na 2gim piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sędziowska

Ochota,Warszawa

810 000 zł27 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Wprowadzenie Prezentujemy wyjątkową kawalerkę o powierzchni 27 m , zlokalizowaną przy ul. Sędziowskiej 2 na warszawskiej Ochocie. To oferta idealna zarówno jako inwestycja mieszkaniowa, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

665 000 zł49 m² 13 683,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę w wyjątkowo zielonej i przyjaznej do życia lokalizacji na warszawskich Bielanach. Budynek znajduje się przy ulicy Wrzeciono na wysokości ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł50 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferuję 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50 m na górnym Mokotowie. Ekspozycja mieszkania północ-południe. Mieszkanie składa się z sypialni (ok. 16 m ), salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

998 415 zł61 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja mieszkanie przy metrze Chrzanów - 3% ceny od oferty w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych, w pobliżu Szkoły Głównej Gospodarstwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł53 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z nowym wyposażeniem. Powierzchnia: 53.3 m , Liczba pokoi: 3 Piętro:7/8 z 2001 roku. Mieszkanie po generalnym remoncie przy ulicy Książkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Stegny,Warszawa

470 000 zł31 m² 15 161,30 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie typu studio zlokalizowane na Mokotowie (stegny) przy ul. Czarnomorskiej. Budynek Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 251,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Westate Wola ma przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 37,89m2, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie - na Saskiej Kępie, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 346,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielanach. Układ mieszkania - praktycznie zaprojektowana przestrzeń: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Młociny,Warszawa

2 555 000 zł182 m² 14 072,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Odkryj przestrzeń, która daje oddech. 181 m czystego komfortu w otulinie natury. Przedstawiam unikalną ofertę domów w zabudowie bliźniaczej, powstających w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Radiowo,Warszawa

1 299 000 zł93 m² 13 990,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przemyślany układ Atrakcyjna Cena Cicha okolica Wygodna komunikcja Szukasz nieruchomości, która nie uznaje kompromisów? To mieszkanie o powierzchni 92,85 m to rzadka oferta na bielańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

575 000 zł32 m² 17 812,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duże panoramiczne okna Klucze czekają na odbiór Eleganckie osiedle Dobra komunikacja z centrum 2 minut rowerem do Parku Skaryszewskiego! Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

680 000 zł37 m² 18 378,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

1 180 000 zł58 m² 20 344,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji położone przy ul. Wałowej, idealne jako inwestycja pod wynajem. Lokal o powierzchni 58 m2 po remoncie do zamieszkania lub wynajęcia zaraz po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Warszawy - na Powiślu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

4 300 zł42 m² 102,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pięknie wykończony i funkcjonalny apartament w prestiżowej Rezydencji Fryderyk z recepcją i całodobową ochroną. Płożony na cichej i zielonej uliczce Mokotowa blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 282,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 6-piętrowym bloku z windą z 2014 roku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Cybernetyki. Osiedle mozaika mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

728 000 zł48 m² 15 262 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

2 850 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyposażony, duży, przestronny dwupokojowy apartament przy ul. Wojska Polskiego 29a na warszawskim Żoliborzu. Nie pobieramy prowizji od najemcy. Świetnie zlokalizowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

950 000 zł58 m² 16 286,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Westate Wola ma przyjemność przedstawić Państwu przestronne mieszkanie położone na warszawskiej Białołęce, tuż nad malowniczym brzegiem Kanału Żerańskiego, przy ulicy Starowiślnej 7. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Konstytucji

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 435 000 zł85 m² 28 526,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie Z charakterem W kamienicy przy placu konstytucji Klimatyzacja | Oryginalna stolarka | Wysokie sufity | Miejsce postojowe | Przestronne wnętrze z piwnicą ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł46 m² 21 760 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na sprzedaż przy ul. Emilii Plater. Świetna oferta dla inwestorów - mieszkanie idealne na wynajem. Mieszkanie Mieszkanie jednostronne o pow. 45,9 m2, 3 pokoje, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Wola,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji sprzedam mieszkanie po remoncie, w odnowionym bloku z cegły (wymieniona instalacja elektryczna miedziana, piony kanalizacyjne, ocieplenie budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

775 000 zł37 m² 20 945,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,90 m , położone na IX piętrze budynku mieszkalnego z windą, przy Al. Jerozolimskich 131, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie 45 m , Bielany, ul. Klaudyny Oferuję na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 14-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Moczydło,Warszawa

565 000 zł41 m² 13 916,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Blok po termomodernizacji, dwie nowe, szybkie windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.