dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

649 289 zł59 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Inwestycji zrealizowanej przez J.W. Construction - Naturalnie Aluzyjna , mieszczące się przy ul. Aluzyjnej 39. (jako partner J.W. Construction.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

649 900 zł20 m² 32 269,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

centrum Warszawy / Poznańska / Dworzec Centralny / metro / kawalerka w centrum / parking / kawalerka w kamienicy Tylko u nas! Kompaktowa kawalerka w ścisłym centrum po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 050 000 zł49 m² 21 604,90 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania - odświeżone w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

760 000 zł47 m² 16 170,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Najważniejsze informacje: po generalnym remoncie 47 m 10 min. spacerem do stacji metra Bródno Liczba pokoi: 3 Oddzielna, widna kuchnia Nowe instalacje elektryczne i hydrauliczne Balkon Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Stare Bielany,Warszawa

899 000 zł55 m² 16 441,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,68 m2. Mieszkanie znajduję się w świetnej lokalizacji na Starych Bielanach w Warszawie zaledwie 350 m od stacji Metro Słodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czorsztyńska

Wola,Warszawa

499 000 zł33 m² 14 940,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz dla siebie pierwszego M2, ta oferta jest dla ciebie. Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie w kamienicy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej. Tuż przy parku Moczydło. 3 minuty ( pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

667 000 zł46 m² 14 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim na warszawskiej Białołęce w nowej inwestycji Nadwiślańska Kaskada przy ul. Marcina z Wrocimowic. Budynek ukończony pod koniec 2023 roku. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Idealne pod inwestycję - roi 7,5% - 3 oddzielne, nieprzechodnie pokoje - oddzielna kuchnia - możliwość wynajęcia w całości lub na pokoje roi 7,5% - bliskość uczelni - awf Warszawa (4 przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

612 000 zł44 m² 13 752,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 5-cio piętrowym z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

610 000 zł31 m² 19 741,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Marzysz o kompaktowym, wygodnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie? Oto wyjątkowa oferta dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 30,9 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

738 000 zł60 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Lux oferta! lokal do kapitalnego remontu. Metro bemowo! przystanki autobusowe, tramwajowe. Okazja! 3 duże ustawne bardzo widne pokoje , osobna kuchnia. Można kredytować, grunty uregulowane. **** biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

720 000 zł56 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Posiadamy na sprzedaż świetne 3 pokojowe mieszkanie na Białołęce. Bardzo przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2, usytuowane w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbytki

Białołęka,Warszawa

836 000 zł58 m² 14 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2019 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- tarchomin, ul. Zbytki. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

897 000 zł52 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2-pokojowe 52m2 znajdujące się przy ulicy Kazury na Natolinie. Znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku, trzech lokatorów na piętrze. Budynek ocieplony. Wjazdy w osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

1 400 000 zł115 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 115 m , 7 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 1982 roku -warszawa, bemowo, ul. Stanisława Lencewicza. Mieszkanie o powierzchni 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 186,60 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wola, w części Młynów, w odległości 3.39km od centrum miasta. Mieszkanie ma powierzchnię 37,41 m2, położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Szmulowizna,Warszawa

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m , położone przy ul. Ząbkowskiej, w sąsiedztwie Centrum Praskiego Koneser.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

720 000 zł57 m² 12 676,10 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świetne, widne, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Conrada. 14. piętro z 15. Niczym nieskrępowany widok na wschodnią i północną stronę. Pokój dzienny z wyjściem na balkon oraz jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

913 500 zł42 m² 22 012,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu przy ul. Pańskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

830 000 zł46 m² 18 122,30 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne, umeblowane i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m2 usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z 2006 roku zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Gwiaździstej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polskie Drogi

Stary Imielin,Warszawa

769 000 zł55 m² 13 981,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 z garażem i tarasem o pow. 40 m2, znajdujące się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

530 000 zł32 m² 16 307,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 32.5 mkw, usytuowane na Targówku przy ul. Malborskiej, w odległości dwóch minut spacerem od Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji ul. Okrzei, stara Praga Do wynajęcia jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,35 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

769 000 zł67 m² 11 460,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Białołęka - Tarchomin ul. Pancera > przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku > dojazd komunikacją do stacji metra Młociny zajmuje ok 17 min > ok 400-500 m do sklepów: Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 000 zł36 m² 56,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sady Żoliborskie! Mieszkanie w parku! Wyjątkowo atrakcyjna, lubiana przez mieszkańców okolica wśród zieleni a jednocześnie doskonale skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami miasta (tramwaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

869 000 zł45 m² 19 294 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowa niższa cena! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na sprzedaż! Mieszkanie położone jest w dzielnicy Ksawerów, centrum Mokotowa, w pobliżu metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 mkw, znajdujące się na piątym (z 11) piętrze w klimatycznej kamienicy z 1963 r. przy ul. Polnej w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

950 000 zł59 m² 16 101,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2-pokojowe 59 m Ursynów - obok parku Mieszkanie w bardzo cichej i zielonej okolicy. W ofercie posiadam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

14 200 000 zł257 m² 55 252,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż unikatowy, klimatyczny z pięknym widokiem z każdego okna penthouse z tarasami o łącznej powierzchni 70m2 na Warszawskiej Pradze Północ przy ulicy Panieńskiej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

720 000 zł56 m² 12 788,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3 m2, które znajduje się w świetnej lokalizacji na Białołęce, przy ulicy Skarbka z Gór 19. Koniecznie zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 200 zł19 m² 113,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po kapitalnym remoncie w doskonałej lokalizacji przy metrze Pole Mokotowskie, sgh. Pokój 14 m z aneksem kuchennym z wyjście na 5 m loggię Łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywoń

Bemowo,Warszawa

799 900 zł60 m² 13 331,70 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bemowo ul. Anieli Krzywoń > przystanki tramwajowe i autobusowe 200 m od budynku > 2 km (6 min komunikacją) do stacji metra Bemowo > 60 m2 > 3 pokoje z oddzielną, widną kuchnią > balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 000 zł43 m² 117,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below. Nowoczesne, zadbane, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość znajduje się w cenionej inwestycji usytuowanej w centrum miasta, 5 minut spacerem do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Celownicza

Gocław,Warszawa

999 000 zł42 m² 23 786 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz swojego pierwszego mieszkania i chciałbyś po zakupie od razu się wprowadzić? Lubisz Gocław i okoliczny Park nad Balatonem? Dobrze trafiłeś! możesz od razu zamieszkać W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Mańki-Wojdy,Warszawa

540 000 zł40 m² 13 670,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m, zlokalizowane w Warszawie, na zielonej Białołęce Nieruchomość składa się z: - przestronnego salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

695 000 zł36 m² 19 041,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Już sama lokalizacja jest już najlepszą rekomendacją nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe na starych bielanach, ul. Kasprowicza, róg al. Zjednoczenia, tuż przy S tacji Metra "stare Bielany". Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

715 000 zł54 m² 13 364,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów, piekarnia, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

1 188 000 zł59 m² 20 135,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe mieszkanie gotowe na nowego właściciela idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa! Z przyjemnością przedstawiamy mieszkanie, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście Północne,Warszawa

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 37m2, piętro 1/4 z windą, w budynku z 1961r. przy ul. Chmielnej, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.