dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyokopowa

Wola,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowego 50 m2 wykończone w wysokim standardzie. Budynek położony jest nieopodal zbiegu ulic Grzybowskiej, kasprzaka i Karolkowej, tuż obok Ronda Daszyńskiego, metra,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

569 801 zł38 m² 14 994,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

37,98m2 | 2 pokoje + loggia + ogródek Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 6 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przepiękny apartament na Górnym Mokotowie na Osiedlu Eko Park. Powierzchnia apartamentu 70 m(2), trzy pokoje, kuchnia widna, duża łazienka, VI piętro w budynku jedenasto piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 11 piętrze w budynku z 1982 roku zlokalizowane na Pradze Północ przy ul. Białostockiej Przy wejściu do bloku jest do dyspozycji współdzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

1 069 000 zł55 m² 19 436,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

PO remoncie, ciche Z bardzo dobrą komunikacją. Lokalizacja; śródmieście, nowe Miasto, spokojna okolica, dużo zieleni, metro, autobus, tramwaj - świetna infrastruktura, sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, przestronne mieszkanie z mp w garażu na warszawskim Żoliborzu, przy ulicy Rydygiera 18. *Nieruchomość* Lokal o powierzchni 28 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Okrągła

Białołęka,Warszawa

1 449 000 zł144 m² 10 028 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Białołęka / ul. Okrągła Na sprzedaż nietuzinkowe, bezczynszowe, 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni całkowitej 144,5 m2 plus garaż oraz ogródek (65 m2). Osiedle zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lewandów,Warszawa

820 000 zł59 m² 13 898,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Twój Projekt, twoje Wnętrze! Marzysz o własnym kącie, który dostosujesz do swoich potrzeb? Oferujemy przestronne mieszkanie do wykończenia w świetnej lokalizacji! To idealna okazja, aby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

1 089 000 zł30 m² 35 857,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*For polish please see below* 0% commission No pcc tax Purchase directly from the developer Possibility to create a second room (studio Plus)! City center (most desirable location in Warsaw, right next.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miedza

Bródno,Warszawa

839 000 zł45 m² 18 537,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,26 m2 wykończone w wysokim standardzie na nowoczesnym osiedlu. Duża loggia 5,7 m z wejściem od salonu i sypialni. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m na ul. Modzelewskiego. Stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą - mieszkanie wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

620 000 zł46 m² 13 434,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Odkryj mieszkanie, w którym stworzysz swoją wymarzoną przestrzeń. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w gotowej inwestycji Apartamenty Ostródzka przy ul. Ostródzkiej 135. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Verdiego

Białołęka,Warszawa

784 680 zł71 m² 11 103,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zobacz inwestycję. Narożne mieszkanie 3 pokoje z idealnym rozkładem pomieszczeń. Mieszkanie o powierzchni ok.70mkw mieści się na ostatnim, 2 piętrze bloku, na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie - ul. Nowogrodzka, centrum Oferujemy na wynajem trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m , zlokalizowane przy ul. Nowogrodzkiej, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

828 386 zł55 m² 15 061,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 54,86m2 + balkon 5,71m2 Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesny design, dobrą komunikację oraz bliskość zieleni i miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

835 373 zł40 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 39,97 m2 z obszerną loggią ok. 4,30 m2 w świetnym punkcie na Pradze Południe. Lokalizacja: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

425 000 zł27 m² 15 682,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka znajduje się w budynku przy Al. Solidarności 161 na X, ostatnim piętrze. Powierzchnia 27,1 m2, do remontu. Brak balkonu i piwnicy. Okna wychodzą w kierunku wschodnim. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tołwińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

3 900 zł64 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 64 m2, piętro 4/4 bez windy, w budynku z 1990r. przy ul. Tołwińskiego, sady Żoliborskie. Idealne dla rodziny, studentów, grupy przyjaciół. Cena: 3900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 554,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Parkur Residence - Mokotów, warszawa Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na 7. piętrze prestiżowego apartamentowca Parkur Residence na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

6 500 zł76 m² 85,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

6500 | najem| mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego mieszkania znajdującego się w Warszawie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

865 000 zł60 m² 14 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie, znajdujące się w bliskiej odległości od planowanej stacji metra przy ulicy Mińskiej. Na mieszkanie o całościowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł78 m² 23 590,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

3 pokoje sprzedaż / warszawa / Śródmieście / kamienica! Z przyjemnością przestawiamy ofertę wyjątkowego mieszkanie zlokalizowane w najbardziej interesującej części Warszawy! Piękny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

3 000 zł41 m² 72,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,31 m , usytuowane na zamkniętym osiedlu przy ul. Józefa Sowińskiego. Lokal składa się z jasnego salonu z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

1 675 000 zł86 m² 19 476,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Poczuj tętno życia w samym sercu warszawskiego Mokotowa! Wspaniała lokalizacja! stary mokotów - i nic więcej nie trzeba dodawać ;) atuty: - metro 5 min - przystanek autobusowy - 200m - bazarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sotta Sokoła

Natolin,Warszawa

1 899 000 zł89 m² 21 385,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni 88,8 m2 (faktycznie 113m2) na Ursynowie, niedaleko stacji metra Natolin. Podstawowe informacje: nietuzinkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

719 802 zł51 m² 14 113,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

50,92m2 | 3 pokoje + loggia możliwość obejrzenia mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 6 minut pieszo do skm posiadam W ofercie ponad 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

749 000 zł38 m² 19 454,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Sns Studio Nieruchomości Siostry Staromłyńskie prezentuje ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w rewelacyjnej lokalizacji w dzielnicy Bielany! Lokalizacja: bielany, ul. Fontany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

450 000 zł26 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Prezentuję Państwu nieruchomość w świetnie skomunikowanej i cichej okolicy! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowej kamienicy oddanej do użytku w 1963 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

8 000 zł80 m² 99,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje 3 pokojowy, przestronny, słoneczny apartament położony w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. Atuty pożądana lokalizacja duży taras 15 m2 bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galopu

Ursynów,Warszawa

2 700 zł30 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulny apartament dwupokojowy , 29,53 m.kw. położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie niedaleko Lotniska. Rozkład: pokój z otwartym aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

879 000 zł57 m² 15 448,20 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne, 5-pokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56,9 m2. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana jest w świetnym punkcie - na warszawskich Bielanach, ok. 850.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł29 m² 18 345,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuje Państwu na sprzedaż kawalerkę, znajdujące się w bliskiej odległości od planowanej stacji metra przy ulicy Mińskiej. Na mieszkanie o całościowej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 480 000 zł62 m² 23 871 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie W stanie deweloperskim | nowoczesna inwestycja | muranów | widok na zielony skwer I park Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania o powierzchni 61,99 m2, z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Odolany,Warszawa

734 000 zł49 m² 14 888,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Rezerwacja! Dwupokojowe mieszkanie w budynku wielorodzinnym z lat 60-tych. Budynek ma zrobioną elewację oraz wymienione piony. Okna nowe, pcv wymienione przez właściciela. W związku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

4 200 zł80 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m . Nieruchomość położona jest na 3 piętrze w apartamentowcu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Pileckiego 104.