dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

535 000 zł36 m² 14 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na wysokim parterze zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej. Budynek z cegły z 1938 roku. Na powierzchnię mieszkania składa się: -pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

1 376 000 zł73 m² 18 849,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2015 roku -warszawa, targówek, ul. Dalanowska. Osiedle kameralne i ciche, zamknięte. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

4 400 zł42 m² 104,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luxurious apartment in Powiśle - prestigious location! A modern, fully furnished apartment with a high standard. Equipped with air conditioning, ideal for a comfortable life in one of the most.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Światowida

Tarchomin,Warszawa

1 112 000 zł85 m² 13 082,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Światowida i Ćmielowskiej. Bardzo dobra lokalizacja - centrum Tarchomina. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w budynku z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Lokum idealne dla osób szukających komfortu, spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

7 300 zł107 m² 68,22 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis: oferujemy do wynajęcia eleganckie biuro o powierzchni 107 m2, mieszczące się na warszawskiej Woli, przy ul. Siennej. Lokal mieści się na 6 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Powiśle,Warszawa

4 100 zł46 m² 89,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Przedstawiamy Państwu do wynajęcia eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na Warszawskim Powiślu przy ul. Dobrej. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

883 500 zł57 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą z 2012roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowy apartament w wysokim standardzie na drugim piętrze z balkonem na osiedlu Echo Rytm Kabaty. Osiedle z rozwiązaniami ekologicznymi znajduje się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarbiewskiego

Żoliborz,Warszawa

3 800 zł34 m² 111,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne i kameralne mieszkanie o powierzchni 34 m2 w samym sercu Żoliborza. W bezpośrednim sąsiedztwie Parku Sady Żoliborskie i Teatru Komedia. Z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

546 000 zł36 m² 14 967,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe, jasne mieszkanie z loggią usytuowane na drugim piętrze w bardzo zadbanym budynku z połowy lat sześćdziesiątych z nowoczesną windą. Mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balzaka

Las Bielański,Warszawa

712 000 zł50 m² 14 099 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z 1975 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na każdym pietrze tylko 3 mieszkania Ciche, ciepłe, przestronne, jasne - okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 127 000 zł66 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, jasne mieszkanie na Woli - gotowe do wprowadzenia od zaraz ul. Górczewska | 66,3 m | 3 pokoje | Metro Ulrychów | westate Śródmieście Szukasz przestrzeni, światła i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Placówka,Warszawa

790 000 zł67 m² 11 791 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 67 m , położonego na drugim piętrze zadbanego Apartamentowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie przy ul. Skarbka z Gór. Znajduje się na 2. (z 2) pięter w strzeżonej całodobowo eleganckiej inwestycji z 2010 roku, położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Migdałowa

Ursynów,Warszawa

1 057 000 zł66 m² 16 015,20 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, piętro 5, w budynku jest winda, świetna lokalizacja centrum Ursynowa, 3 minuty do metra stacja Imielin, w pobliżu żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

622 000 zł44 m² 13 977,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m , zlokalizowane na Bielanach. To doskonała propozycja dla osób szukających komfortowego lokum w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polo

Ursynów,Warszawa

670 000 zł48 m² 13 814,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Na sprzedaż odświeżone, dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku z lat '80 na Ursynowie przy ul. Marca Polo. Mieszkanie dwustronne, o powierzchni 48,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

1 675 000 zł86 m² 19 476,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Poczuj tętno życia w samym sercu warszawskiego Mokotowa! Wspaniała lokalizacja! stary mokotów - i nic więcej nie trzeba dodawać ;) atuty: - metro 5 min - przystanek autobusowy - 200m - bazarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

440 000 zł34 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

1-pokojowe mieszkanie o pow. 34m2 przy ul. Orzyckiej składające się z: pokoju Kuchni Łazienki Przedpokoju Balustrady francuskiej Lokal znajduję się na 4 piętrze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

2 695 000 zł130 m² 20 730,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronny, komfortowy i świetnie zaprojektowany dwupoziomowy apartament o powierzchni 130 m , usytuowany na 6. i 7. piętrze nowoczesnego budynku mieszkalnego usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem nowocześnie urządzony 3-pokojowy apartament w nowoczesnym budynku, słoneczny, doskonale doświetlony (okna na południowy zachód), cichy, nowocześnie i w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 49m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 1938r. przy Al. Niepodległości, stary Mokotów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

920 000 zł59 m² 15 593,20 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mokotów - Ksawerów, ul. Modzelewskiego (przy skrzyżowaniu z ul. Domaniewską) - blisko centrum handlowego Westfield Mokotów! > przystanki autobusowe 100 m od budynku > przystanki tramwajowe 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Praga Północ ul. Radzymińska > autobusy: 30 m od budynku > stacja metra Dworzec Wileński 1,5 km > Galeria ch Wileński 1,8 km > centrum Warszawy 4,5 km > w bezpośrednim otoczeniu budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

3 600 zł42 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie na chronionym osiedlu. Tereny zielone tj. Las Kabacki sprzyjają rekreacji na świeżym powietrzu. Dzięki bliskości metra gwarantuje szybki dojazd do centrum, nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

540 000 zł47 m² 11 489,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż Warszawa, praga-Północ Podstawowe informacje: -Powierzchnia: 47 m -piętro: 2. w 10-piętrowym bloku z 1976 roku -typ budynku: blok z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

492 999 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Sprzedam prywatnie, bez pośredników i prowizji, słoneczną kawalerkę o powierzchni 29 m w świetnej lokalizacji na Żoliborzu. Idealna zarówno do zamieszkania, jak i dla inwestora na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

2 350 zł30 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Woli przy ul. Krępowieckiego o powierzchni 30 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (13 m2), dużej sypialni z szafami (12 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o powierzchni 48m2 położone na parterze kameralnego budynku z cegły. Mieszkanie dwustronne, ekspozycja okien południowy wschód oraz północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

1 590 000 zł89 m² 17 865,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie. Liczba i rodzaj pomieszczeń: przedpokój - 2, wc - 1, łazienka - 1, garderoba - 1, kuchnia - 1, spiżarnia - 1, pokój - 3, balkon- 2. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z garażem na podziemnym parkingu w apartamentowcu z 2022 roku Mieszkanie o powierzchni 52 metrów, składa się z przestronnego salonu z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szanajcy

Nowa Praga,Warszawa

395 000 zł22 m² 17 954,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na Pradze-Północ (nowa Praga) w kamienicy z 1957 roku 1-pokojowe mieszkanie o pow. 21.96m2 przy ul. Szanajcy składające się z: przedpokoju Aneksu kuchennego Pokoju Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

860 000 zł58 m² 14 899,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Pradze-Północ w kamienicy (cegła) z 1936 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57.72m2 przy ul. Środkowej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Powiśle,Warszawa

3 300 zł46 m² 72,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8 m , położone w prestiżowej lokalizacji u zbiegu ulic Mokotowskiej i Koszykowej, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

543 000 zł34 m² 15 970,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Słoneczne i jasne jednopokojowe mieszkanie z loggią usytuowane na czwartym piętrze w dwunastopiętrowym budynku wybudowanym w 1978 r, w ramach Osiedla Ostrobramska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

1 050 000 zł42 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Bardzo ładnie zaprojektowane i zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie, w cichej części zadbanej kamienicy. Przestronny salon, częściowo połączony z kuchnią i z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 426,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania w kamienicy przy pl. Unii Lubelskiej. Kamienica pięknie odrestaurowana z 1909 roku. Nieruchomość znajduje się w idealnej lokalizacji, która.

Szczegóły ogłoszenia