dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

4 800 zł67 m² 71,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie na Kabatach z wyjątkowym tarasem 20 m, miejscem postojowym w garażu podziemnym (dla chetnych) i w zasięgu kilku minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wola | ścisłe centrum Warszawy przy skrzyżowaniu Al. Solidarności i ul. Żelaznej > 57 m2 | 3 pokoje z odzielną kuchnią i łazienką > 2 km od Pałacu Kultury > bezpośrednio przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Włodkowica

Białołęka,Warszawa

410 000 zł26 m² 15 745 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Białołęka ul. Włodkowica, osiedle Nova Viva Garden Victoria Dom przystanek autobusowy 350 m | tramwaje 1 km | dojazd komunikacją do metra Bródno 12 min (3,8 km) > 26,4 m2 - 1 pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

4 500 zł62 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie przy metrze na Ursynowie - gotowe do wprowadzenia! Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji - tuż przy stacji metra, z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

2 300 000 zł128 m² 17 933,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy apartament na bemowie Wysoki standard wykończenia | Znakomite położenie | Funckjonalny rozkład | Przestronne Znakomicie położona nieruchomość na warszawskim Bemowie zadowoli wyrafinowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

1 149 000 zł48 m² 23 793,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

*Wyłącznie u nas* Szukasz wyjątkowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Przestronne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 500 zł34 m² 73,92 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,82 m2 , zlokalizowane na Woli przy ul. Siedmiogrodzkiej. Lokalizacja premium. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracławska

Praga-Południe,Warszawa

2 050 zł37 m² 55,41 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia w pełni rozkładowe i przyjazne dla zwierząt dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bracławska 2 w Warszawie. Nieruchomość: składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żółwia

Bielany,Warszawa

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka na Bielanach od 1 sierpnia Oferuję do wynajęcia komfortową kawalerkę, położoną w cichej i zielonej części warszawskich Bielan. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Reymonta

Wawrzyszew,Warszawa

400 000 zł26 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż ustawna kawalerka na warszawskich Bielanach. Mieszkanie ma powierzchnię 26 m2 i składa się z pokoju, łazienki z wc , osobnej kuchni i przedpokoju. Kuchnia bez okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

645 000 zł36 m² 17 720 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Funkcjonalne dwa pokoje + kuchnia z oknem w samum Centrum miasta, pomimo Wolskiej lokalizacji przy ulicy Żelaznej budynek oddalony o ok 500m od Złotych Tarasów i Dworca Centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

495 000 zł26 m² 19 038,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Wyremontowana kawalerka usytuowana na 3 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowana na warszawskich Bielanach przy Stawach Brustmana. Mieszkanie ma powierzchnię 26m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

5 999 zł77 m² 78,02 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy klimatyczny apartament na sprzedaż w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie nieruchomość : Mieszkanie 76,89 m2 zlokalizowane na I piętrze : * Salon, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

679 000 zł44 m² 15 431,80 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

| do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie położone na Bielanach na ulicy Pabla Nerudy. Mieszkanie ustawne z odrębną dużą widną kuchnią. Dwa pokoje od strony południowej. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

1 650 000 zł76 m² 21 702 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wakacyjna oaza w sercu Woli - jedyne takie mieszkanie z prywatną strefą relaksu! Marzysz o własnym miejscu, które daje poczucie urlopu każdego dnia? O mieszkaniu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

1 148 000 zł78 m² 14 699,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Białołęka Tarchomin ul. Myśliborska 98b - autobusy: 550m - tramwaje: 550 m - dojazd do metra Młociny 12 min komunikacją - Galeria Północna 800 m, Lidl 400m, biedronka 600 m - bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maszewska

Bielany,Warszawa

560 000 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 11-piętrowym bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul.MAszewskiej. Budynek z 2000 roku, zadbany, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Młynów,Warszawa

3 500 zł30 m² 115,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem świetna lokalizacja na warszawskiej Woli, ul. Płocka Do wynajęcia stylowe, świeżo wykończone mieszkanie w klimatycznej kamienicy z lat 50., położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

990 000 zł60 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1991 roku zlokalizowane na Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon - Kuchnia - Sypialnia - pokój dla dziecka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

1 449 000 zł60 m² 24 271,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zamieszkaj w sercu warszawskiej historii klimatyczne mieszkanie tuż przy Krakowskim Przedmieściu! Z radością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania z duszą, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł43 m² 24 418,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowoczesne, wykończone w wysokim standardzie - gotowe do zamieszkania mieszkanie na Starym Mokotowie. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, kompletnie wykończone i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam 37-metrowe mieszkanie w powojennej kamienicy (2 pokoje) na parterze w powojennej kamienicy w sercu Starego Żoliborza (przy skrzyżowaniu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Ursynów Centrum,Warszawa

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m , zlokalizowane przy ul. Ciszewskiego. Znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie posiada loggię o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2. Nieruchomość położona jest na 4 piętrze w bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Kwitnąca 5. Kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

812 000 zł42 m² 19 292 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,09 mkw. Mieści się ono na 4. piętrze (z 7) budynku mieszkalnego z 2015 roku, wybudowanego przez dewelopera Dantex S.A. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł24 m² 21 810,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Jeśli marzysz o małym mieszkaniu w samym centrum Starówki, przy Barbakanie ta propozycja jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż kawalerka w budynku z 1969 roku. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 057 000 zł53 m² 19 917,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 2-pokojowy apartament z garderobą i 3 miejscami garażowymi. Nowoczesny i komfortowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rogalińska

Mokotów,Warszawa

984 700 zł43 m² 22 953,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie z rewelacyjnym widokiem na centrum Warszawy, gotowe do zamieszkania na bliskiej Woli - kilka minut pieszo do Metro Płocka, w drugą stronę kilka minut spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

713 000 zł54 m² 13 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 2007 roku zlokalizowane -warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Budynek zadbany i czysty. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

3 400 zł37 m² 91,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, dwupokojowe, dwustronne mieszkanie na Pradze-Północ. Zlokalizowane tuż obok Akademii Leona Koźmińskiego. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie czeka na pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wierzbno,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 932,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż urocze i ciche dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju z balkonem i prowadzącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Litewska

Centrum,Warszawa

2 190 000 zł96 m² 22 917,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Zadbana, 5-piętrowa kamienica z cegły z 1953 roku, położona w ścisłym centrum Warszawy przy ulicy Marszałkowskiej/ Literskiej, na odcinku między Placem Unii Lubelskiej a Placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

1 180 000 zł52 m² 22 549,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania. Mieszkanie jest dobrze doświetlone z oknami po dwóch stronach mieszkania o powierzchni 52,33 m , znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

699 497 zł44 m² 15 790 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane do obejrzenia i zakupu tego przestronnego, pięknie wyremontowanego, dwu pokojowego mieszkania na Pradze Północ przy ulicy Targowej 26. Mieszkanie Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

884 000 zł65 m² 13 637,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego klienta bez podatku pcc. Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera Mieszkanie gotowe do wprowadzenia sierpień - wrzesień 2025, w ofercie - dostępne lokale mieszkalne 2, 3, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł36 m² 27 242,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą jasnego, klimatycznego mieszkania o powierzchni 36,34 m2, położonego w centrum Warszawy, przy ul. Noakowskiego. Budynek: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

565 000 zł44 m² 12 988,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

- opis - Przestronne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 znajdujące się na 1 piętrze 4 piętrowego budynku z windą, z ekspozycją okien w kierunku wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Nowolipki,Warszawa

549 000 zł27 m² 20 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Rezerwacja! W skrócie: - ul. Smocza 26/ Wola (nowolipki) - Kawalerka z aneksem kuchennym / 27m2 powierzchnia. - budynek z cegły z 1969 roku. - mieszkanie po generalnym remoncie- jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

1 352 000 zł52 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Piękne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa w przedwojennej kamienicy u zbiegu ulic Rakowieckiej i Asfaltowej. Ta historyczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Hieronima

Targówek,Warszawa

439 000 zł24 m² 17 918,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Targówku. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, umeblowane i wyposażone w duże pojemne szafy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

703 000 zł33 m² 21 303 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Jednopokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, o pow. 33 m2, usytuowane na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku apartamentowym Bielany Residence. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij