dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,09 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 38,4m2, piętro 12/12 w budynku z 1976 r. przy ul. Pańskiej, wola Mirów. Idealne dla singla/singielki lub pary. Tylko dla osób niepalących, grzeczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Wola,Warszawa

724 900 zł41 m² 17 594,70 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 41,20 m usytuowane na 7 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 2002 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. gen. Józefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 lipca 2025 roku (prezentacja możliwa we wcześniejszych terminach). Dwupokojowe mieszkanie po remoncie w odnowionej kamienicy na Warszawskim Muranowie (formalnie Wola) tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 337 000 zł50 m² 26 527,80 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pillatich

Mokotów,Warszawa

639 100 zł38 m² 16 997,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1966 roku zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy ul. Braci Pillatich. Budynek ocieplony, odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

918 000 zł53 m² 17 291,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w zabytkowej kamienicy z windą zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek z 1938 roku w dobrym stanie. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rzymowskiego

Służewiec,Warszawa

480 000 zł24 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Spokojna, cicha i zielona okolica z dobrą komunikacją. Polecamy Państwa uwadze przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Rzymowskiego 47 na warszawskim Mokotowie. Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewicka

Mokotów,Warszawa

3 800 zł51 m² 75,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Podstawowe informacje: do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie na Starym Mokotowie, przy ul. Lewickiej. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

475 000 zł30 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

- opis - Idealna propozycja mieszkania z bardzo funkcjonalnym układem, słonecznego, z dużym balkonem, w najlepszej części Białołęki! Dobrze doświetlone 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

1 935 000 zł78 m² 24 674,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Luksusowy apartament przy browarach warszawskich wysoki standard | doskonała lokalizacja | gotowy do zamieszkania | powierzchnia 78,42 m2 Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy apartament dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 199 000 zł55 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Apartament na Śródmieściu w odnowionej zabytkowej kamienicy z 1911 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55m2 przy ul. Hożej (ścisłe centrum) składające się z: salonu Sypialni Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bródno,Warszawa

4 600 zł79 m² 58,23 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 79m2, piętro 2/9 z windą, w budynku z 2007r. przy ul. Rembielińskiej, targówek Bródno. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

645 000 zł35 m² 18 251,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Wrzeciono. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 36 m2 Z tarasem n a zielonym kameralnym osiedlu - Młociny. Blisko Metro Młociny i Galeria Młociny (2 przystanki tramwajem). Najem okazjonalny! Dodatkowo płatny tzw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Powiśle,Warszawa

8 400 zł107 m² 78,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Powiślu Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 107 m , położone na 1. piętrze w przedwojennej, świeżo wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

8 000 zł126 m² 63,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy apartament 126m2, piętro 10/11 z windą w budynku z 2004r. przy ulicy Woronicza, mokotów Ksawerów. Doskonałe dla rodziny. Cena: 8000 zł + 1100 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Bródno,Warszawa

750 000 zł41 m² 18 428 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,70m na Targówku w budynku w którym znajduje się Galera Renova. Mieszkanie składa się z: salonu z kuchnią, sypialni, łazienki oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 149 000 zł55 m² 20 822,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 55,18 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialnia, pokój z wyjściem na balkon, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

1 500 000 zł56 m² 26 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękne 2pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu. 56 m2 składa się z: dużego pokoju z wyjściem na balkon - dużej sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 160 000 zł51 m² 22 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , zlokalizowane przy ulicy Kasprzaka 31b, na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu w centrum Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

1 824 000 zł80 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Żoliborz artystyczny dwustronne płn/wsch druga strona płd /zach kuchnia w aneksie z salonem (24,79 m2) 3 sypialnie ( 10,88 : 10,01 ; 10,48 m2) łazienka z oknem! z wanną ( 4,84 m2) wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

499 000 zł27 m² 18 481,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Kawalerka 27 m2 po generalnym remoncie w cichej okolicy, przy Metro Wawrzyszew (300m). Podstawowe informacje: mieszkanie mieści się na 10 piętrze z 10 w bloku z 1975.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamionkowska

Kamionek,Warszawa

1 415 975 zł68 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu nietuzinkowe, trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w pobliżu soho. Lokalizacja: lokal usytuowany jest na Kamionku, w bliskiej odległości do soho - tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 60 m tuż przy Metrze Politechnika dostępne od zaraz. Oferujemy do wynajęcia świeżo odnowione, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelberga

Wola,Warszawa

895 000 zł60 m² 14 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Oferujemy na sprzedaż przestronne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m . Jest to klimatyczne mieszkanie w odrestaurowanej, pięknej kamienicy przy ul. Wawelberga na Warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 250 zł30 m² 76,04 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od już - mieszkanie dla pary lub singla - do podpisania umowy potrzebne zaświadczenie o zatrudnieniu - umowa na 12 miesięcy Oferujemy do wynajęcia mieszkanie na Targówku - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Tarchomin Kościelny,Warszawa

740 000 zł62 m² 11 974,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania - 3 pokoje o powierzchni 62 m2 - stan do zamieszkania. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w 5-cio piętrowym bloku na zamkniętym osiedlu. Rozkładowe, dwustronne z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Olszynka Grochowska,Warszawa

1 075 000 zł66 m² 16 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż / mieszkanie / 3 lub 4 pokoje / praga południe / Sprzedam klimatyczne, urocze, jasne, ustawne, rodzinne mieszkanie na Pradze Południe, przy ul. Majdańskiej. Idealne dla rodziny 2 +1 lub 2+2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Zacisze,Warszawa

695 000 zł46 m² 14 978,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokoje | duży balkon | 1 piętro | garaż (opcja) | strzeżone osiedle | parking dla gości | bez prowizji oferta bezpośrednia (brak prowizji)! Zacisze - zielona i przyjazna dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wola,Warszawa

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie zarezerwowane - zapraszam do kontaktu, jeśli interesują Cię podobne oferty. Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

459 000 zł29 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Etiudy Rewolucyjnej w Warszawie. Osiedle zatopione w zieleni, wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa, sklepy, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Saska Kępa,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 446,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Przestronne i Komfortowe Mieszkanie na Saska Kępa Twój Nowy Dom! Dlaczego warto wybrać tę ofertę? Urokliwa i zielona okolica Funkcjonalny układ doskonałe dla rodzin, par i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

665 000 zł36 m² 18 472,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: centrum Warszawy / Zabytkowa kamienica z 1912r. /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 243 000 zł55 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m w przedwojennej kamienicy przy prestiżowej ulicy Hożej. Odnowione zostały klatki schodowe oraz elewacja zarówno frontowa jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twarda

Wola,Warszawa

1 250 000 zł48 m² 26 210,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkaj lub inwestuj Szukasz komfortowego mieszkania w stolicy z dobrym dojazdem do centrum? Planujesz zakup nieruchomości dla siebie, a może pod pewną inwestycję? Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Stokłosy,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealnie ciche, z oknami i dużym balkonem od strony zachodniej z widokiem na zielone podwórko. Lokal umeblowany, wykończony w dobrym standardzie, z drewnem egzotycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kasprzaka 29b na Woli. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 250 000 zł119 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż przestronny i komfortowy apartament 119 m z klimatyzacją, loggią 10,5 m2, garażem, komórką lokatorską (w cenie) - inwestycja "dom pod Zegarem" przy ul. Bukowińskiej 2, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowocześnie urządzony apartament o powierzchni 90 m2 w Warszawie na granicy Bielan i Żoliborza przy ul. Kochanowskiego w kameralnej inwestycji Apartamenty Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwitnąca

Bielany,Warszawa

695 000 zł46 m² 15 141,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1984 roku zlokalizowane w Warszawie na Bielanach przy ul. Kwitnącej. Blok z 1983/84 r., rama H, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości tel. Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ok.39 m przy ul. Śliskiej na 3 piętrze w 15 piętrowym bloku z 1969 roku,rozkładowe: pokoje i kuchnia osobno. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij