dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

PO remoncie / Z widokiem na zieleń / ciche / przestronne / blisko komunikacji Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować dwustronne , ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

7 200 zł69 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości: na wynajem oferowane jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Mińskiej. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 400 zł41 m² 83,52 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem Mieszkanie o powierzchni 40,71 m2 Idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego mieszkania, w dobrze skomunikowanej dzielnicy. Lokalizacja: ul. Jugosłowiańska 13, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

488 000 zł22 m² 22 697,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kameralna kawalerka z balkonem na Starym Mokotowie. Wyjątkowo jasne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa, w kameralnym budynku z windą. Dzięki zachodniej ekspozycji i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 48 m2, piętro 6/11 z windą, w budynku z 2017 r. przy ul. Skierniewickiej, wola, czyste. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena: 4200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł10 m² 160 zł/m²

 

Piętro:15/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój do wynajęcia umeblowany ( dla studentki lub młodej osoby pracującej ). Najemca ma prawo korzystać z kuchni oraz łazienki. Całe mieszkanie skalda się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym bloku z 2016 roku, w sercu zielonej i świetnie skomunikowanej Pragi Południe za 2300zl miesięcznie + czynsz, 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Batalionów Chłopskich

Chrzanów,Warszawa

710 000 zł43 m² 16 511,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , w stanie deweloperskim zlokalizowane na Bemowie - Chrzanów, osiedle Lumea - nowoczesna inwestycja z wieloma udogodnieniami. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

765 000 zł52 m² 14 599,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 5 piętrowym budynku z 2002 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Myśliborskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 550 zł36 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł36 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klucze U pośrednika mieszkanie - Ciche, słoneczne z ekspozycją południową. Zlokalizowane na 5 piętrze. Po generalnym remoncie. Teraz w budynku wymieniane są windy. 1 duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

460 000 zł32 m² 14 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przestronne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych lokalizowane na Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej. Spokojna i zielona okolica. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł103 m² 72,82 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament czteropokojowy przy ul. Rydygiera - Sady Żoliborskie Miejsce w garażu i komórka lokatorska wliczone w cenę. Wykończone i wyposażone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

790 000 zł37 m² 21 351,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie po remoncie i w pełni umeblowane. Mieszkanie o powierzchni: 37,00 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie urządzone, wysoki parter, ciche, 2 pokoje, na podłodze parkiet, kuchnia gres polerowany. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Łazienka: prysznic. Metraż 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Targówek,Warszawa

565 000 zł41 m² 13 780,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Marzysz o miejscu, do którego możesz wejść z walizką i po prostu zamieszkać bez hałasu, bez remontu, wyboru kafelków i kolejnych wydatków? O przestrzeni, w której jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 098 000 zł48 m² 22 875 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament Z widokiem, któy zachwyca każdego dnia! to przestrzeń stworzona Z myślą O osobach ceniących komfort, światło I niepowtarzalne widoki. Nasz apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

905 000 zł69 m² 13 192,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 68,5 m2, piętro 4/5 bez windy, w budynku z 1996 r., Bielany, Piaski. Do odświeżenia lub remontu, idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

819 000 zł57 m² 14 393,70 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,9 m2. W ofercie znajdują się dwa poglądowe plany. Pierwszy z nich przedstawia obecny układ lokalu - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

6 500 zł97 m² 67,01 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 4-pokojowe mieszkanie ul. Wrzeciono, bielany. Mieszkanie o powierzchni 97 m , zlokalizowane na 4. piętrze w bloku z windą przy ul. Wrzeciono na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

797 000 zł41 m² 19 635,40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

1 590 zł17 m² 93,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy ul. Dąbrowskiego 82 E na Starym Mokotowie. Kaucja 3 500 zł. Nieruchomość: powierzchnia 17m2. Ostatnie 2 piętro w kamienicy z centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wierzbno,Warszawa

610 000 zł38 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Narożne mieszkanie położone na szóstym piętrze ośmiopiętrowego bloku z lat sześćdziesiątych. Przestronny salon z wyjściem na duży balkon, przytulna sypialnia, ładnie urządzona kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio do wynajęcia Śródmieście centrum ul. Polna studio W doskonałej lokalizacji - centrum warszawy budynek: studio w nowoczesnym budynku z windą, recepcją i ochroną całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konik Polny

Białołęka,Warszawa

645 000 zł64 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja - 10 000 zł za m2! Trzypokojowe mieszkania na Osiedlu Lawendowym - Warszawa Białołęka Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowych mieszkań na Osiedlu Lawendowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

819 000 zł70 m² 11 683,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja Ulica Wincentego to miejsce, które łączy spokój dzielnicy mieszkaniowej z wygodą miejskiego życia. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białołęka,Warszawa

959 000 zł70 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Agencja dobrachata prezentuje: komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - w dzielnicy Białołęka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta kierowana do jednej osoby lub pary. Właściciel rozważy obecność pieska lub kotka w mieszkaniu. Pokój dzienny wraz z kuchnią tworzą otwartą przestrzeń o powierzchni około 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Josepha Conrada. W budynku nowa winda-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łomżyńska

Praga-Północ,Warszawa

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestrzeń w której zaaranżujesz swoje życie po nowemu - dla poszukiwaczy potencjału na nowy rozdział. Dla tych którzy chcą stworzyć wnętrze dopasowane pod siebie od podstaw. adres: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą addom Umowa o wynajem okazjonalny na minimum 6 miesięcy (aczkolwiek im dłużej tym lepiej). Od najemcy wymagany jest polski numer pesel. Mieszkanie znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

760 000 zł43 m² 17 757 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wola, w części Młynów, w odległości 3.39km od centrum miasta. Teren osiedla jest ogrodzony, monitorowany z całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Stegny,Warszawa

745 000 zł57 m² 13 070,20 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z panoramicznym widokiem na Warszawę, położone na Stegnach / Mokotów. Budynek Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muranów,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 55,5 m2, piętro 5/19 z windą, w budynku 2012r. przy ul. Pokornej, śródmieście Muranów. Idealnie dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

950 000 zł46 m² 20 874,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie | ul. Żeromskiego, bielany Bielany - mieszkanie na start lub pod inwestycję. Mieszkanie jest dostępne od zaraz. KW bez obciążeń. Nie pobieramy wynagrodzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 150 zł20 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! nowa, pięknie wykończona kawalerka Z balkonem! dostępna od teraz Do wynajęcia piękna, w pełni funkcjonalna kawalerka o powierzchni 20m2 z balkonem znajdująca się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m . Przestronne i jasne, położone na 7. piętrze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i składa się z: - sypialni z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 283,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe 52,62 m na warszawskich Bielanach ,blisko wejścia na stacje metro młociny Lokalizacja: adres: ul. Kasprowicza 90, 2. piętro, warszawa (bielany) Bardzo atrakcyjna lokalizacja: zaledwie 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane blisko stacji metra Bródno - ul. Toruńska 52 (8 minut pieszo). Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd (pralka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność. Nietuzinkowe mieszkanie w zacisznej lokalizacji, a jednocześnie rewelacyjnie skomunikowane. Układ pomieszczeń: - salon (16,55 m ).

Szczegóły ogłoszenia