dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

545 000 zł85 m² 6 411,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w stanie dobrym, zadbane. Łazienka i wc osobno, glazura i terakota starszego typu. Duży pokój przejściowy. W pokojach na podłodze parkiet lakierowany w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

425 000 zł49 m² 8 673,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie na Ursynowie przy ulicy ken, 2 minuty od stacji metro Natolin, o powierzchni 49 m2.Składa się z przedpokoju z zamontowaną rozsuwaną szafą, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

425 000 zł52 m² 8 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Śródmieście Muranów ,! balkon , 1-piętro! metro ratusz!,park krasińskich , cisza zieleń!. Dobra lokalizacja W cichym centrum miasta! Dwa pokoje ładny rozkład pomieszczeń 51,56 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Cena do negocjacji! Agencjom dziękuję! Sprzedam bardzo ładnie utrzymane mieszkanie 2pokojowe na Jelonkach. Okna od strony zachodniej, 50m2, 5. piętro. W skład mieszkania wchodzą: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Śródmieście,Warszawa

678 000 zł72 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. w centrum miasta przy stacji metra Politechnika. W dobrym stanie. Widna kuchnia. Trzy pokoje oraz służbówka (może służyć jako dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

275 000 zł31 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie, w sąsiedztwie stacji metra Wilanowska. Lokal o powierzchni ok. 31 m2 na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

400 000 zł86 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 86- metrowe, 4-pokojowe na Zaciszu z zaadoptowanym poddaszem (ok. 64 m2 pow. całkowitej w tym 57 m2 pow. użytkowej + 22 m2 antresola w wysokich skosach). 4 pokoje: 1/ salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

385 000 zł52 m² 7 461,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ciche 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51,6 m 2 usytuowane jest na 8-piętrze 9-piętrowego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego (18,65 m 2 ) z 7-metrowym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie znajduje się w samym sercu miasta tuż przy Trakcie Królewskim. Najdroższe i najbardziej reprezentacyjne ulice w całej Polsce (chmielna i Nowy Świat) znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybałtów

Ursynów,Warszawa

798 000 zł101 m² 7 900,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania przepiękne mieszkanie z dużą przestrzenią - na Kabatach obok Lasu Kabackiego Całkowita powierzchnia wynosi 101 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu (27 m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie w apartamentowcu na warszawskim Starym Mokotowie, w prestiżowej lokalizacji. Budynek strzeżony 24h. Mieszkanie składa się z dwóch pokojów, duży ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsykańska

Stegny,Warszawa

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie 56,2 m2 na Mokotowie, na osiedlu Stegny. Mieszkanie jest przestronne, wygodne, ustawne. Składa się z trzech pokoi : salon ponad 16 m2, sypialnia 12 m2, sypialnia 10m2, kuchnia 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Bielany,Warszawa

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie dwupokojowe rozkładowe na Bielanach.Ściany z gładzi gipsowych, na podłodze parkiet , w łazience glazura , terakota, nowe instalacje.Budynek po remoncie , nowa elewacja ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

230 000 zł26 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne jednopokojowe mieszkanie kompletnie umeblowane,gotowe do zamieszkania. Stan idealny, po kapitalnym remoncie w październiku 2011r. Doskonała lokalizacja , do metra Wawrzyszew 5min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne, słoneczne mieszkanie trzypokojowe (72m2), w doskonałej lokalizacji na Ursynowie przy ul.Wańkowicza, 100 m od stacji metra "KABATY". Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

3 900 zł82 m² 47,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo cichy i bardzo widny apartament, wykończony w wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji! Obiekt zamknięty z ochroną i monitoringiem w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarzębskiego

Piaski,Warszawa

291 000 zł37 m² 7 864,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Czyste i zadbane, kameralne, dwa pokoje z aneksem kuchennym - do wprowadzenia. Na podłogach panele, wymienione okna na nowe drewniane. Duży balkon. Kuchnia z zabudową, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

450 000 zł65 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne mieszkanie w nowym budynku na Młocinach. Budynek monitorowany i ogrodzony. Wewnątrz dla mieszkańców bardzo ładne patio. 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze, 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

414 000 zł41 m² 10 097,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe , piękne dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Zoliborzu w kompleksie City Apartaments. Mieszkanie po kompleksowej adaptacji zaaranżowane przez architekta ściśle według najnowszych trendów ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche dwupokojowe mieszkanie o pow. 53m2 ,poł. na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Lokal składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki, osobnego wc i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 43,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w pełni wyposażone, usytuowane na wysokim parterze w kamienicy z 1932 roku. Przestronne pokoje o pow. 17,6m2 i 12,7m2. , kuchnia widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Cicha kawalerka gotowa do zamieszkania (umeblowana, kuchnia, mikrofala, lodówka, pralka), w dobrym punkcie komunikacyjnym (autobus, tramwaj, metro), jednocześnie blisko rozległych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

799 000 zł98 m² 8 153,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 98m2 (w kw 94) na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu strzeżonym z 1995r, cegła, brak windy. W obecnej chwili 3 pokoje ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Ciche, rozkładowe. Usytuowane na wysokim parterze. Winda z poziomu zero na parter. Kuchnia 5m, widna. Pokoje 19m, 12m-na podłodze parkiet. Balkon ok. 5m. Łazienka 4m. Mieszkanie po remoncie. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

470 000 zł59 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie na Ursynowie niedaleko Super marketu Lecklerck, oraz metra Imielin, budynek po generalnym remoncie, odnowiony, ocieplony, wymienione instalacje wodno kanalizacyjne, kaloryfery, piwnica. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Bielany,Warszawa

338 000 zł42 m² 8 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w spokojnej i zielonej okolicy. W bardzo dobrym stanie, po generalnym remoncie w 2010 roku. Widna, zabudowana i wyposażona kuchnia. Podłogi - panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

559 000 zł61 m² 9 131 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania. Do sprzedania przestronne dwupokojowe mieszkanie w budynku Galerii Ursynów, tuż przy stacji metra Natolin. Mieszkanie o pow. 61,22 m2, spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

266 000 zł36 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w cichej i zielonej okolicy. Blisko Park. Dobry punkt komunikacyjny (metro Marymont 3 min. piechotą). Do remontu. Kuchnia ciemna. Łazienka z wc. Budynek i klatka w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

349 000 zł53 m² 6 560,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

MIeszkanie rozkładowe 2-pokojowe o pow. 53,2 m 2. Na metraż mieszkania składają się: pokój dzienny (22 m 2 ) z niewielkim balkonem (2m 2 ), sypialnia (11m 2 ), oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 500 zł116 m² 56,03 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie przy stacji metra "wilanowska". W pobliżu centrum biurowego przy Domaniewskiej i Postępu. Wysoki standard wykończenia. Trzy sypialnie, salon z otwartą, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

285 000 zł48 m² 5 888,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

:dodatkowy opis Trzypokojowe mieszkanie o pow. 48,4m2 na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym na Wrzecionie przy ul. Kasprowicza tuż przy stacji metra "Wrzeciono". Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

439 000 zł70 m² 6 316,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania. Do sprzedania przestronne trzypokojowe mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji w pobliżu stacji metra Imielin, pełna własność (kw). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 500 zł158 m² 41,14 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu eleganckie mieszkanie na Mokotowie składające się z kuchni, dużego salonu, trzech sypialni dwóch łazienek oraz balkonu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

7 000 zł137 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjne 4 pokojowe mieszkania na strzeżonym zamkniętym osiedlu Pod Skocznią. Kuchnia zamknięta, 3 łazienki, 3 sypialnie, balkon, 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

5 800 zł115 m² 50,43 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament 4 pokojowy o wysokim standardzie z widokiem na panoramę Warszawy, w bardzo dobrej lokalizacji bezpośrednio przy hotelu hilton. Częściowo umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie na Muranowie: 49 metrów, 2gie piętro (w 4-piętrowej kamienicy). Stare budownictwo (rok budowy: 1953), lokal wysoki: 2,7m. Bardzo słoneczny duży pokój: duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

351 000 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Zamienie mieszkanie 3 pokojowe 54m z balkonem,ustawne okna plastikowe w dobrym stanie.Dogodna lokalizacja Do metra 7 minut autobusem w pobliżu szkoła przedszkole basen E.Leclerc ,carrefour15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

330 000 zł37 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Śródmieście, wałowa, hipoteczne, lata 50-te, cegła, wys. 3m, dwupokojowe na podłodze klepka dębowa, nowe okna, piękna panorama z okien, kuchnia ciemna (5m2), łazienka razem z wc, wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe w odległości ok. 200m od stacji metra Racławicka, niedaleko Pole Mokotowskie. Cicho, kameralnie, zielono, niepowtarzalny widok na ogród ze starymi drzewami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe (38 m2) w nowoczesnym i eleganckim apartamentowcu - w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Mieszkanie zadbane, przytulne, ciche, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

379 000 zł46 m² 8 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym metro (4 min) Służew ,tramwaje .dużo zieleni ,Park Służewiecki z jeziorkami ,CISZA. Mieszkanie 2 pokojowe (17 m2 i 15 m2 ) rozkładowe.