dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

330 000 zł39 m² 8 562,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w budynku strzeżonym i monitorowanym, w bardzo dobrej lokalizacji przy stacji metra Ursynów,narożne, jednopokojowe mieszkanie o bardzo przyjemnej estetyce, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, przestronne 60 mkw, z loggią 12 mkw, położone na 3 piętrze apartamentowca z 2009r. Budynek jest wykonany w bardzo wysokim standardzie , z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Wola,Warszawa

299 000 zł38 m² 7 868 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Muranowie, ul. Niska, w budynku z roku 1970. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia. Spółdzielcze własnościowe. Czynsz 300zł. Bardzo dobra lokalizacja, dużo zieleni, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

328 000 zł40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w ramieh z balkonem i windą, położone jest ok 300 m od stacji metra Wierzbno. Niski czynsz, grunt wykupiony na własność! Budynek ocieplony, nowa elewacja, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Mokotów,Warszawa

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

7 minut do stacji metra Służew, są to dwa pokoje z ładnym widokiem na zielone podwórko, ciche. Pokój dzienny ok. 20m2 połączony z kuchnia, z wyjściem na duży balkon. Mniejszy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

5 000 zł94 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie z widokiem na park, położone w pięknej i cichej okolicy. Budynek zlokalizowany 10 minut od centrum, blisko metra. Salon 36 m2, kuchnia 8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

429 000 zł49 m² 8 719,51 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej róg Hożej, pomiędzy Rotundą a placem Konstytucji. Mieszkanie do wprowadzenia się, doskonałe też na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 200 zł96 m² 85,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Polu Mokotowskim, w pełni umeblowane, klimatyzacja, ogród na dachu, 4 pokoje, 2 łazienki, taras o powierzchni 17m2. W cenie miejsce w garażu podziemnym. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Przymierza

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł42 m² 10 476,20 zł/m²

 

Piętro:11/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Piękne miejsce i mieszkanie na Saskiej Kępie. Na przeciw wejścia do mieszkania znajduje się duże patio z bujną oryginalną roślinnością. Kameralne mieszkanie o powierzchni 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w dobrym punkcie komunikacyjnym ,blisko metro ,autobusy ,tramwaje. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

2 300 zł56 m² 0,04 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia- bielany Chomiczówka. Powierzchnia 56 m, salon z gabinetem (lub dodatkowa sypialnia) i garderobą- 26 m, sypialnia- 9 m, kuchnia 9 m, łazienka; VI piętro, winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 600 zł43 m² 37,47 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 42,7m na drugim piętrze w budynku o kondygnacji 8-piętrowej.Rok budowy 2006r. Pokoj na stronę zachodnią z duzym tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Targówek

Targówek,Warszawa

203 000 zł27 m² 7 518,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży, bardzo ładna kawalerka, po kapitalnym remoncie, w niskim budynku. Okna pcv str.św. płd. w oknach zamontowane rolety. Na podłodze panele i gres szkliwiony. Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

680 000 zł76 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie na Starym Mokotowie przy Skwerze Słonimskiego. W dobry stanie. Oryginalne, drewniane drzwi wewnętrzne, wymienione drzwi wejściowe, nowe okna i parapety. W 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w spokojnej części ulicy Mokotowskiej. Po remoncie, nowe okna, drzwi zewnętrzne, odświeżone w styczniu 2013. Dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wysokie (3,10) mieszkanie na pierwszym piętrze w przedwojennej kamienicy na Mokotowie Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód. Podłogi - parkiet dębowy; okna - nowe. Do mieszkania należy piwnica 7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

640 000 zł76 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, 250 metrów od stacji metra Natolin. W bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Na podłodze w pokojach i holu parkiet dębowy, w łazienkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

385 000 zł38 m² 10 266,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedam bardzo ładne, jasne mieszkanie o powierzchni 37,5m2 z dużym balkonem, piętro III/X w doskonałej lokalizacji, centrum Warszawy, przy ul. Twardej (10 minut do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament położony na 3 piętrze apartamentowca atelier residence w ścisłym Centrum Warszawy, 100 metrów od skrzyżowania ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej. Okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

339 000 zł42 m² 8 168,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Piękne 38 m2 mieszkanie na 4 piętrze w niskim budownictwie z lat 60'. Klatka schodowa po remoncie (wymienione wszystkie piony oraz instalacja elektryczna). Blok ocieplony, po odnowie elewacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

388 800 zł52 m² 7 476,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w stanie developerskim. Juz odane do uzytku. 2 pokoje, otwarta kuchnia. Cudowny widok z okien. Bardzo ciche. Ciepły budynek z cegły. Świetna lokalizacja Wola, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

550 000 zł68 m² 8 083,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mamy Państwu do zaoferowania mieszkanie na I-piętrze w przedwojennej kamienicy. 2 duże widne pokoje, duża kuchnia z oknem (z zabudowa z agd), łazienka do wykończenia (jest armatura),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wysokie (290cm) mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie, tuż przy pl. Zbawiciela. Zarówno samo mieszkanie (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w budynku 'za Żelazną Bramą', 3-pokojowe, rozkładowe, w stanie idealnym - przeszło remont generalny i po tym remoncie nie było zamieszkałe. Kuchnia została otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Żoliborz,Warszawa

3 800 zł75 m² 50,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie na parterze przedwojennej willi w centrum oficerskiego żoliborza. Mieszkanie składa się z 3 przestronnych i widnych pokoii, dużej kuchni, łazienki i wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanie 2 pokojowe na Żoliborzu (ulica Boguckiego). Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku z 1965 roku. Mieszkanie m 46m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

175 000 zł24 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania jednopokojowe zadbane, funkcjonalne mieszkanie położone w pobliżu przystanków autobusowych, tramwajowych oraz metra. W bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowanych jest szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

410 000 zł46 m² 8 913,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie 2-pokojowe, 46 m2. Łazienka z prysznicem, widna kuchnia w pełni wyposażona w meble i agd. W mieszkaniu znajdują się dwie duże szafy wnękowe. 4 piętro z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejnerta

Mokotów,Warszawa

375 000 zł41 m² 9 213,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym (pięć minut do metra Wierzbno). W dobrym stanie. Kuchnia widna, zabudowana. W pokojach na podłodze parkiet. Łazienka z wanną i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

380 000 zł57 m² 6 690,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Kupujacy nie płaci prowizji / wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca 3-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji - 3min do metra Imielin, 5 min do Multikina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł64 m² 9 842,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Sprzedaż lub zamiana mieszkania trzypokojowego, słonecznego, z widną kuchnią na 2 mniejsze lub 1 mniejsze z dopłatą. Nieruchomość usytuowana na 5/5 p., w kamienicy z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zajączka

Wola,Warszawa

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy Państwu do zaproponowania piękny apartament położony na trzecim piętrze nowo oddanego budynku. Oferuje on przestronne wnętrza o bardzo wysokim standardzie: - ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tczewska

Bielany,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kameralny apartamentowiec ,garaż ,teren zamknięty, ochrona , las bielański /cisza /zieleń. Idealne miejsce dla osób doceniających ciszę i spokój ,tereny rekreacyjne kępa potocka , dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskie Drogi

Ursynów,Warszawa

870 000 zł100 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania wykończone w wysokim standardzie mieszkania na Imielinie. Mieszkanie o powierzchni ok. 100 m2 głównie o ekspozycji południowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

170 000 zł24 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jednopokojowe mieszkanie na Bielanach( niedaleko do stacji metra).2 piętro w budynku 10 piętrowym.Mieszkanie wymaga remontu.W pokoju na podłodze parkiet, w łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

680 000 zł84 m² 8 085,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ładne mieszkanie na Warszawskich Bielanach w bardzo dobrej cenie. Stan developerski. 84 m2 3 pokoje. Apartamentowiec świeżo wybudowany i wykończony szlachetnymi materiałami, jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy Państwu do zaoferowania luksusowy apartament o powierzchni 160 m kw przy ul. Grzybowskiej. Rok budowy 2007, oddane do użytkowania w czerwcu 2007. Doskonała lokalizacja w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł54 m² 10 091,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 3 pokojowe w samym Centrum Warszawy w pobliżu Metra Ratusz Arsenał, placu Bankowego, teatru Narodowego.Doskonała lokalizacja,mieszkanie ciche z ładnym widokiem.Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! Mieszkanie 50m na siódmym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Wola. Trzypokojowe, rozkładowe, słoneczne, ciepłe. Duży pokój 16m2 , 2 sypialnie 7m2 i 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

4 800 zł52 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ulicy Towarowej 35. Budynek położony w świetnej lokalizacja, blisko centrum i metro. Mieszkanie.