dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Piaski,Warszawa

408 000 zł64 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe przy ulicy Reymonta na Bielanach. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, salonu z wyjściem na loggie, widnej kuchni, przedpokoju, łazienki oraz oddzielnego wc. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paszkiewicza

Ursynów,Warszawa

578 000 zł72 m² 8 022,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Cena do negocjacji! Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 73 m2 na Ursynowie, wybudowane w 1994 r. na osiedlu ogrodzonym blisko Parku i Kopy Cwila. Składa się z pokoju dziennego o pow. 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Okazja! ciche - II linia zabudowy! Przy Operetce! Niski, kameralny budynek - tylko 3 kroki do Metra! Mieszkanie 2 pokoje z balkonem! Kuchnia w aneksie w pokoju. Budynek z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

840 000 zł106 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Starannie wykończone czteropokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami na Kabatach. Widna i przestronna kuchnia z pełną zabudową (i podgrzewaną podłogą) połączona z obszernym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

436 038 zł62 m² 7 032,87 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne trzy pokojowe mieszkanie 62m2 na warszawskiej Woli. Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz! Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche położenie powoduje, że jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbiewskiego

Żoliborz,Warszawa

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (popiełuszki, krasińskiego, metro Pl. Wilsona). Blisko parki, szkoły, place zabaw, dwa przystanki do C.H Arkadia. Piwnica 6m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

325 000 zł40 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Słoneczne, widne mieszkanie w dobrym punkcie w pobliżu metra, tramwaje,autobusy w koło infrastruktura: szkoły, przedszkola, sklepy osiedlowe, apteka, leclerc, kościół. Okna pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

385 000 zł57 m² 6 754,39 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Po generalnym remoncie, ładne mieszkanie o pow. 57 m2, znajdujące się na 4 piętrze budynku z cegły, powstałego na początku lat 60-tych. Składa się z 3 pokoi( jeden pokój przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Wola,Warszawa

209 376 zł24 m² 8 724 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przytulna kawalerka na warszawskiej Woli. Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz! P okój 16,5m2 dzięki dużym oknom pomieszczenie jest widne. Kuchnia umiejscowiona jest w korytarzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

759 000 zł76 m² 9 986,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przytulne mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu na warszawskim Ursynowie. Składa się z dwóch sypialni (11,7m2, 12,6m2), salonu (24,5m2) oraz półotwartej kuchni o powierzchni 7m2.Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł53 m² 50,94 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd (lodówka, zmywarka, mikrofala, kuchnia indukcyjna, piekarnik) - wysoki standard wykończenia. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia, odświeżone 2-pokojowe mieszkanie w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji, na Mokotowie przy ul. Różanej. Idealne na cele mieszkalne, jak i na kancelarię, biuro itd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Bielany,Warszawa

510 000 zł71 m² 7 193,23 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Atrakcyjne mieszkanie, klimatyzacja, południe - zachód. Bardzo ciche i ciepłe. Pokoje 23,8/11/11, kuchnia 6,6, garderoba 3,3, przedpokój 10,8, łazienka 2,6, wc 1,6. Budynek ocieplony,po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 600 zł80 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy 3-pokojowy apartament na Mokotowie o powierzchni 80m2 i 6 m2 balkonu, w najpiękniejszym, kameralnym apartamentowcu Eko Parku. Otoczony bujną zielenią. 24 godzinna ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 300 zł58 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie tuż przy stacji Metra Służew. Bardzo dobry rozkład, do każdego pokoju osobne wejście z przedpokoju. Widna kuchnia, oddzielnie łazienka i wc. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

1 650 zł26 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciepła i przytulna kawalerka przy ul. Raabego 2 na Ursynowie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Nowoczesna i wygodna łazienka oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

539 000 zł56 m² 9 676,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nieruchomość położona na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie z dużym ogrodem (53,2m2) znajduje się w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (20,3m2; 12,2m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł55 m² 8 989,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Pomysłowo zaaranżowane mieszkanie w samym centrum stolicy. Pokoje przestronne, ustawne, dobrze doświetlone. Dodatkowym atutem jest wydzielona garderoba oraz szafy wnękowe i pawlacze, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

295 999 zł30 m² 9 866,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

S u P E R O K A Z J A! Garsoniera / kawalerka po kapitalnym remoncie! Dla singla, pary lub jako inwestycja. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow 39m2. Lokalizacja al. Solidarności róg Żelaznej Mieszkanie wyposażone pomalowane ładne okna wychodzą na wschodnia stronę Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

334 000 zł36 m² 9 277,78 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie w Centrum Warszawy o pow. 36 m2 przy ul. Królewskiej i Placu Grzybowskim. Na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Doskonała lokalizacja tuż obok będą przecinać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł33 m² 0,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój + oddzielna kuchnia umeblowane 33m2 sprzęty agd telewizor, kablówka, internet, 1500 zł/mc (wliczony czynsz) + opłaty z liczników + kaucja jeden m-c, bez prowizji.Mieszkanie widne duże okno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Mokotów,Warszawa

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, idealnie ciche, mieszkanie 64 m 2 ze słonecznym tarasem, położone na terenie zamkniętego osiedla (5 piętrowy blok) zlokalizowanego w pobliże stacji metra (7 min piechotą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

299 000 zł29 m² 10 310,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (al. Solidarności, metro Ratusz Arsenał). Bardzo blisko Kino Muranów, park Ogród Krasińskich, park Saski. Po remoncie. -Tynki skute do żywej cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

1 390 000 zł133 m² 10 451,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Przestronny apartament w zamkniętym strzeżonym osiedlu, wewnątrz kompleksu plac zabaw dla dzieci + ogród, tylko dla mieszkańców dostępne są: sala/świetlica, basen, siłownia, sauna. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

387 000 zł47 m² 8 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na pograniczu Śródmieścia i Woli. Bardzo dobry punkt komunikacyjny (blisko komunikacja, autobus, tramwaj, dwa przystanki do Metro Ratusz Arsenał). Kuchnia widna. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

370 000 zł39 m² 9 560,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przytulne mieszkanie w cichej, bezpiecznej i zielonej okolicy (las Kabacki w odległości 5 min. spaceru)). Czyste powietrze, tereny rekreacyjne, spokojne sąsiedztwo są dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wincentego

Zacisze,Warszawa

324 000 zł41 m² 7 998,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 40,51 m2 (2 pokoje) na osiedlu Zielone Zacisze. Osiedle zamknięte (całodobowa ochrona), zadbane, dużo zieleni, w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Bardzo dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

340 000 zł39 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne dwupokojowe mieszkanie w Centrum o powierzchni 39m2. Piętro drugie, budynek z lat 70-tych. Budynek z całodobową ochroną. Nowa winda. Mieszkanie składa się z 2 pokoi 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

290 000 zł42 m² 6 987,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie rozkładowe, widna kuchnia, łazienka z wc razem. Na podłogach pcv. Okna stare drewniane. Budynek po wymianie pionów, remoncie klatek, wymianie wind. Balkon, piwnica. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

320 000 zł41 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe, słoneczne mieszkanie na Bielanach, przy ulicy Sokratesa. Na powierzchnię mieszkania 40,50m2 składa się 23m2 salon z aneksem kuchennym, 10m2 sypialna, duża 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

228 000 zł39 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo miłe mieszkanie na Warszawskich Bielanach blisko stacji metra Młociny. Budynek w bardzo dobrym stanie - usytuowany w cichej okolicy z daleka od tras szybkiego ruchu, dookoła sporo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

422 000 zł54 m² 7 814,81 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Stan deweloperski. Zapytaj O możliwość wykończenie mieszkania! Trzypokojowe mieszkanie o pow. ok 54m2 w nowej inwestycji na Bielanach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

342 390 zł43 m² 8 037,32 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

149 000 zł17 m² 8 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (5 min do stacji metra). Do remontu. Składa się z pokoju, przedpokoju z wnęką kuchenną oraz łazienki. Odświeżone, plastikowe okna, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zaruby

Kabaty,Warszawa

750 000 zł87 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Super widne,ciekawie zaaranżowane i funkcjonalne,dwupoziomowe mieszkanie poł. na kabatach, ok.6 min. do stacji metra kabaty. Budynek z 2001 roku z windą I garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

338 000 zł44 m² 7 664,40 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, ładne mieszkanie o pow.44,1 m2, składające się z 2 pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki, przedpokoju, loggii. Na ścianach gładź gipsowa, nowe kaloryfery, okna, drzwi. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

416 941 zł59 m² 7 066,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Trzy pokojowe mieszkanie 59m2 na warszawskiej Woli. Mamy do dyspozycji trzy pokoje 16m2; 14m2; 13m2; cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz! Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zakroczymska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł117 m² 41,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy, apartament o powierzchni 117 mkw zlokalizowany na 1 piętrze w budynku z 2000 roku. Tuż przy Starówce ul. Zakroczymska Mieszkanie w idealnym stanie, o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (do stacji metra Imielin 4 min). Dwustronne (wsch-zach). Wymaga odświeżenia. Kuchnia widna, meble starszego typu. W pokojach na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie o pow. 60m2 w centrum Warszawy (al. Wyzwolenia). Mieszkanie umeblowane wysoki standard, salon z otwartą kuchnią, sypialnia, łazienka z wc.