dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 425,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie z trzema pokojami do remontu, na Targówku przy ul. Wyspowej. Pierwsze piętro ma 33,31 mkw, drugie piętro 27,87 mkw + dodatkowo antresola ok. 12 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

27 000 zł136 m² 199,10 zł/m²

 

Piętro:35/44

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Cosmopolitan 35. Piętro | 135,61 m luksusu Z widokiem, którego nie da się zapomnieć Jeśli luksus to dla Ciebie nie tylko metka, ale styl życia ten apartament jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bielany,Warszawa

643 000 zł36 m² 17 826,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z loggią oraz ogródkiem! Chcesz zamieszkać w przestrzeni, która będzie nie tylko komfortowa, ale też wyjątkowa? To mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

775 000 zł39 m² 19 871,80 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferuję świeżo wykończone, stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Chłodnej na warszawskiej Woli cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ulrychów,Warszawa

529 000 zł37 m² 14 297,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na sprzedaż Wola, ul. Olbrachta Oferta na zasadach wyłączności Cena: 529 000 pln ( Do negocjacji) Na sprzedaż jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

1 300 000 zł65 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 65,43 m2 przy ul. Nowolipki na I piętrze w czteropiętrowej kamienicy z 1952 roku z cegły bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Czyste,Warszawa

9 000 zł80 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-sypialniowe mieszkanie 80 m na wynajem Grzybowska 85, warszawa Do wynajęcia przestronne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

579 000 zł39 m² 14 846,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z mieszkaniem 2-pokojowym na warszawskich Bielanach, przy ul. Marymonckiej. Metraż ok 39 mkw Piętro 8 z 8, blok z 1965 roku z modernizowaną kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

13 700 000 zł257 m² 53 286,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż unikatowy, klimatyczny z pięknym widokiem z każdego okna penthouse z tarasami o łącznej powierzchni 70m2 na Warszawskiej Pradze Północ przy ulicy Panieńskiej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polaka

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł57 m² 54,39 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 57m2 na Ursynowie, przy ul. Polaka. Okna na dwie strony świata. W najbliższym sąsiedztwie stacja Metro Imielin (3min pieszo); pętla autobusowa; urząd Dzielnicy Ursynów, ken.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Picassa

Białołęka,Warszawa

689 500 zł63 m² 10 996,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do delikatnej negocjacji. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 62,7 m , położone w jednej z lepszych lokalizacji warszawskiego Tarchomina - przy ul. Pabla Picassa. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odolańska

Stary Mokotów,Warszawa

5 000 zł90 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

**zdjęcia mają charakter poglądowy, ukazują lokalizację a nie przedmiot oferty** fantastycznie położone mieszkanie W centrum starego mokotowa Idealna Lokalizacja I Serce Starego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gąsek

Wilanów,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie w wolnostojącym domu jednopiętrowym. Nieruchomość usytuowana jest w otulinie Lasu Kabackiego. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Sielce,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Kawalerka o powierzchni 34,00 mkw., z klimatyzacją i oddzielną kuchnią, położona w doskonale skomunikowanej lokalizacji - Mokotów, ul. Dolna. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 550 zł26 m² 98,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: dostępne od 2026-01-01! Do wynajęcia komfortowa kawalerka z antresolą i ogródkiem przy Jana Kazimierza 47a (bliska Wola). Nieruchomość: powierzchnia 26,5 m2. Parter. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

639 000 zł37 m² 17 131,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przedstawiam Państwu dwustronne, rozkładowe mieszkanie położone przy ul. Pustola 22 - w spokojnej części warszawskiej Woli, w sąsiedztwie zieleni i pełnej miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

755 000 zł51 m² 14 891,50 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dwustronne | 3 pokoje | 6 min od metra | 5. piętro | Jasne i funkcjonalne mieszkanie 50,70 m | ekspozycja wschód-zachód | klimatyzacja | balkon Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Starego Miasta

Staromiejskie,Warszawa

1 150 000 zł54 m² 21 415,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie inwestycyjne, 2 pokoje, na rynku starego miasta Wyjątkowe miejsce | Doskonała lokalizacja | Na najem zarówno krótko, jak i długoterminowy budynek: nieruchomość położona na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szlenkierów

Wola,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajmu bezpośrednio, 35 m2 w Warszawie, na Woli przy ul. Szlenkierów 6 z miejscem postojowym w garażu podziemnym z 2018 roku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

866 000 zł60 m² 14 530,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3 pokoje na Ursynowie, o pow. 59,6 m2, usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1981 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, w stanie do odświeżenia. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

741 588 zł43 m² 17 246,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 567 109 zł69 m² 22 695,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie W świetnej lokalizacji Idealne dla rodzin, inwestorów, osób, które cenią sobie aktywny styl życia oraz bliskość terenów zielonych. Atuty inwestycji - 15 minutowe miasto Bardzo duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

659 500 zł26 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

We speak Pl, ua, ru, eng Jeśli szukasz mieszkania, które zachwyca od pierwszego kroku i nie wymaga żadnych nakładów finansowych właśnie znalazłeś idealną ofertę. Opis mieszkania Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

585 000 zł32 m² 18 547,90 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Narożne mieszkanie o powierzchni 31,54 m przy ul. Wołoskiej na Mokotowie. Lokal położony na 7. piętrze w zadbanym bloku (odnowione klatki schodowe oraz elewacja), 15-piętrowym budynku.