dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, Wola

Wola,Warszawa

214 000 zł26 m² 8 297,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulna kawalerka w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Woli. Pokój 17m2 dzięki dużym oknom pomieszczenie jest widne. Kuchnia umiejscowiona jest w korytarzu. Łazienka to 4m2 dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

335 000 zł53 m² 6 344,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie do remontu - dlatego cena jest atrakcyjna.Budynek po wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych. Ogrzewanie miejskie, gaz. W 2012 roku planowany remont klatek schodowych. Możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście Północne,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5m2, usytuowane na 4. piętrze budynku przy ul. Wspólnej tuż obok ul. Marszałkowskiej. Znakomita lokalizacja, blisko stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Targówek,Warszawa

186 000 zł35 m² 5 314,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Spółdzielczo- własnościowe z uregulowanym gruntem Mieszkanie 2-pokojowe (przejściowe, 17,3 i 7,7 m), kuchnia widna 5,2, łazienka z wc 2,5, przedpokój 2,3, pow. 35,00 m2, jest ponadto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Żoliborz,Warszawa

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Stylowe, dwupoziomowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia w pięknej, zielonej okolicy Żoliborza Oficerskiego, w sąsiedztwie Parku Żeromskiego i Placu Słonecznego, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

320 000 zł42 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie spółdzielcze 2 pokojowe, 8/11 p, przy ulicy Andersena. - 2 oddzielne pokoje 20m/16m - podłoga panele i wykładzina dywanowa .W dużym pokoju balkon. - widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, luksusowe, 2-dwu pokojowe mieszkanie w budynku z 2012r. w okolicy Metra Ursynów. Salon połączony z aneksem kuchennym ,sypialnia , osobne wc oraz łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bema

Wola,Warszawa

452 000 zł59 m² 7 661,02 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie, bardzo praktycznie i ładnie zaprojektowane. Nowe budownictwo na bliskiej Woli. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

459 000 zł57 m² 8 024,48 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjne 3 - pokojowe mieszkanie na ul. Mozarta, w doskonałym punkcie na osiedlu służew nad dolinką, ciche, zieleń, metro. C E N A D O N E G O C J A C J I!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na Pradze- północ ul. Jagiellońska 33m2 , jeden pokój, usytuowane na 5/5p w bloku z lat 50-tych. Budynek po kapitalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje wodno- kanalizacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania mieszkanie na Starym Żoliborzu w przedwojennej kamienicy. Lokal na pierwszym piętrze, 2 pokoje z kuchnią w aneksie, wysokie 2,80m. Mieszkanie zadbane, kapitalny remont 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe na Powiślu na ul. Solec (jeden pokój przechodni) umeblowane (w każdym pokoju jest łóżko do spania), odnowione (zdjęcia sprzed remontu). Idealne dla 1+1 lub 2+1. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

238 000 zł41 m² 5 856,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe, 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, znajdujące się na terenie nowoczesnego ciągle rozrastającego się osiedla. Za dopłatą 450zł/m2 mieszkanie jest wykańczane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, 42 m2, ul. Broniewskiego / Bielany ,cena: 260 000 zł Parametry ogólne: mieszkanie o powierzchni: 42 m2, wysoki parter w 10 piętrowym budynku z końca lat siedemdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł62 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przestronne I dwustronne mieszkanie O funkcjonalnym rozkładzie W przedwojennej kamienicy - A to wszystko W samym sercu stolicy, nieopodal placu zbawiciela! miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

305 000 zł29 m² 10 517,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 29 m2 z oddzielną widną kuchnią w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Muranowie w bliskości Placu Bankowego.Lokum po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w znakomitym miejscu Starego Żoliborza, cicha, zielona uliczka. Mieszkanie zlokalizowane blisko linii metra (stacja ‘’Dworzec Gdański") w bezpośredniej okolicy wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Unikalny, wykończony w wysokim standardzie apartament z 60-metrowym tarasem w sąsiedztwie stacji metra Dworzec Gdański, w pobliżu centrum handlowego Arkadia, kilkanaście minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem. Budynek w dobrym stanie technicznym, sukcesywnie remontowany. Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na parterze składające się z : 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Klimatyczne mieszkanie z 1949 r. na pierwszym piętrze w samym centrum Woli. Doskonała komunikacja, do Centrum 3 km, w niedługim czasie powstanie nowa linia metra. Infrastruktura usługowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

550 000 zł64 m² 8 622,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Ciche 3-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem. Mieszkanie usytuowane jest na zamkniętym, strzeżonym osiedlu , zaledwie 6 minut od metra Natolin. W odległości 3 minutowego spaceru znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w centrum ulica Swiętokrzyska.2 pokoje.Kuchnia widna w zabudowie.Dom siedmiopiętrowy.Mieszkanie na 6 piętrze.Balkon, piwnica.Mieszkanie po remoncie. W bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Studencka

Mokotów,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio! Oferuję do wynajęcia apartament na Mokotowie o powierzchni 36 m2. w nowym budownictwie, przy ul. Studenckiej 31. Bardzo dobra lokalizacja, koło metra Służew (ok. 4 minuty),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

475 000 zł69 m² 6 884,06 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze W cenie 6884 zł za M2, przestronne, słoneczne, ciche, w bardzo dobrej lokalizacji, blisko metra natolin. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Od zaraz do wynajęcia Kawalerka po remoncie, umeblowana, wyposażona w sprzęt agd aneks kuchenny, płyta elektryczna, zmywarka blisko metro spokojna okolica Polecamy kontakt:,licencja 2969 Kaucja: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

375 000 zł60 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż słoneczne, ciche mieszkanie o powierzchni 60,97 m2, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.Osiedle zadbane, dużo zieleni. Dwa pokoje - salon z aneksem kuchennym o pow. 30.2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

1 600 000 zł164 m² 9 756,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Luksusowy Penthouse! Budynek znajduje się w spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie dużych obiektów handlowo-usługowych. Dogodne połączenie z centrum miasta, metro. Budynek 7 piętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie na Ursynowie, 5 minut od sggw, blisko stacji metra Imielin. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu Las Natoliński. Salon z aneksem kuchennym i 4-metrowym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

865 000 zł80 m² 10 839,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rewelacyjna lokalizacja, mieszkanie przy alei kasztanowej. Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 79,80 m2 dwupoziomowe, ul. Jeżewskiego Ursynów, kabaty, o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 300 zł20 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo dobra lokalizacja, blisko metra, w pełni umeblowane.Pralka, lodówka, telewizor. Wolne od 1.06.2014. Polecamy.kontakt: tel., licencja 2969 Kaucja: 1 300,00 zł Oferta wysłana z programu IMO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

1 400 zł26 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja. Mokotów 100m do metra. Mieszkanie w pełni umeblowane.Po remoncie czyste.Polecamy .kontakt :licencja 2969 Kaucja: 1 400,00 zł Oferta wysłana z programu IMO dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, przy ulicy Wiktorskiej, mieszkanie składa się z dużej, widnej kuchni 10 m2, dużego salonu o powierzchni 18,5 m2, sypialni 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

280 000 zł44 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy na Kole. Mieszkanie znajduje sie na 2 piętrze w niskim 2 piętrowym budynku z cegły. Okna wychodzące na 3 strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

323 000 zł38 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Doskonała lokalizacja,świetne połączenia komunikacyjne:metro,autobus,tramwaj.Wyjatkowa oferta do zamieszkania jak i do wynajmu.Dwa samodzielne pokoje,łazienka z wc,dobrze wyposazona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 100 metrów od stacji metra Pole Mokotowskie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. W mniejszym pokoju kanapa ikea i szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam przestronne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z 1980 roku. Na powierzchnię 60m 2 składają się: - pokój dzienny o powierzchni 20m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na Muranowie po śródmiejskiej stronie. Lokal wysoki 2,8m, rozkładowy, dwustronny. Klasyczny układ mieszkania - kuchnia oraz sypialnia na stronę wschodnią z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

266 000 zł37 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie w pięknej zielonej okolicy na Kole, tuż przy Parku Moczydło. Doskonała inwestycja pod wynajem. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 pokoje (12m2, 9m2), oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

599 900 zł62 m² 9 675,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie 62m2. Nieruchomość złożona z: pokój dzienny 18m.kw, sypialnia 17 m.kw, kuchnia zamykana z oknem 15m.kw, łazienka 4,50m kw, przedpokój 7,60 m.kw. W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolektorska

Bielany,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie 50m na 2-gim piętrze w apartamentowcu z winda z 2007 (tylko 10 mieszkań w budynku). Widne, przestronne i swieżo po remoncie. Mieszkanie.