dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Sady Żoliborskie,Warszawa

299 000 zł33 m² 9 115,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania nieduże lecz funkcjonalne mieszkanie w niedawno odrestaurowanej kamienicy przy ul. Popiełuszki na Żoliborzu. Remont kamienicy obejmował: ocieplenie budynku, elewację i klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mistrzowska

Bielany,Warszawa

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe na Bielanach, w cichej, zielonej okolicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, oddzielnej, zabudowanej kuchni, łazienki i przedpokoju. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

427 500 zł59 m² 7 221,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Zdjęcia prezentują przykładowe wykończenie z mieszkań pokazowych! 3pokojowe mieszkanie 58,15m2 (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panieńska

Praga-Północ,Warszawa

249 000 zł38 m² 6 640 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1878

mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,5metrów. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji; ( Obok Szpital Praski,Urząd Dzielnicy,Kościół,Park Praski,Plac Zabaw, szkoła, zoo,Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Kabaty. Salon z otwartą kuchnią (łącznie ok 30 m2) i wyjściem na loggię, 2 sypialnie (po ok. 12 m2), łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bemowo

Bemowo,Warszawa

425 000 zł52 m² 8 252,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne eleganckie mieszkanie z pięknym tarasem 11m2 na kameralnym zielonym osiedlu na Bemowie. Z tarasu widok na dziki staw zamieszkały przez kaczki i kurki wodne. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł70 m² 7 879,66 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w budynku z 2001 do wprowadzenia, w bardzo dobrym punkcie Mokotowa, doskonale skomunikowanym, niedaleko metra stacji al. Wilanowska. Mieszkanie trzypokojowe, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Ksawerów,Warszawa

457 000 zł60 m² 7 616,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Znakomita lokalizacja przy metrze Wierzbno! 3-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym na warszawskim Mokotowie, ksawerów. Dwustronne, rozkładowe, okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

2 300 zł64 m² 35,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio! Mieszkanie do wynajęcia od zaraz - Warszawa, białołęka Tarchomin ul. Pancera Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią, z miejscem parkingowym. Pow.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

410 000 zł49 m² 8 434,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Słoneczne mieszkanie na Ursynowie, 5 minut od sggw, blisko stacji metra Imielin. Cicha, spokojna okolica, w pobliżu Las Natoliński. Salon z aneksem kuchennym i 4-metrowym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na granicy Śródmieścia i Woli, blisko al. Jana Pawła. Przeznaczone dla osób ceniących ciszę, spokojną atmosferę i jednocześnie bliskość komunikacyjną. Atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie z ciemną kuchnią(możliwość utworzenia aneksu) położone na 3. piętrze trzypiętrowego budynku z lat 60 wybudowanego z cegły. Pokoje 16m2 i 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

550 000 zł81 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zakup bez prowizji! 0% dla kupującego! mieszkanie 4 - pokojowe, spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą, składające się z salonu, 3-pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kawalerka o powierzchni 35m2, usytuowana na Zielonym , cichym Muranowie Mieszkanie składa się z pokoju o powierzchni 19m2, oddzielnej, jasnej kuchni o powierzchni 8m2, łazienki 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bacha

Mokotów,Warszawa

390 000 zł48 m² 8 091,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Park Służew Nad Dolinką. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia znajdujące się na wysokim parterze (wjazd windą) o łącznej powierzchni 48,2m2. Ustawny salon 20m2 z wyjściem na balkon 4m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 190 zł40 m² 54,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Najemca nie płaci prowizji! Nowe, luksusowe mieszkanie do wynajęcia na ul. Stawki. Całkowita powierzchnia mieszkania 40m2. Mieszkanie typu Studio: pokój z aneksem kuchennym 32m2, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł27 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche po kapitalnym remoncie, całkowicie umeblowane: dwie szafy, bieliźniarka, regały, nowa rozkładana dwuosobowa wygodna kanapa, stolik.W kuchni zlew, nowe szafki kuchenne,kuchenka gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z widokiem na 3 strony świata będący dużą atrakcją. Mieszkanie zbudowane z grubych ścian - nie słychać sąsiadów. Jest przestronne, bardzo jasne - okna z 3 stron świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne, dwu pokojowe, przestrzenne mieszkanie o powierzchni 56 m 2 w 3 - piętrowym bloku z 2002 roku. Mieszkanie można zaaranżować na 3- pokojowe. Plany przearanżowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

475 000 zł40 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Niezwykle atrakcyjne, wyremontowane, jasne, wykończone w nowoczesnym stylu - przestronne mieszkanie. Szeroki taras o powierzchni 12m2. Wysoki standard oraz funkcjonalność: mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

399 000 zł56 m² 7 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Świetna lokalizacja na Starym Żoliborzu al. Wojska Polskiego! Niski budynek ocieplony i po wymianie instalacji. Budynek czteropiętrowy z cegły. Mieszkanie na 1 piętrze! Bardzo cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

430 000 zł55 m² 7 795,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Sady Żoliborskie - niska zabudowa z cegły z połowy lat sześćdziesiątych.Budynek zadbany po remoncie elewacji zewnętrznej.Mieszkanie trzypokojowe, dwustronne.Narożny salon ok.21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolektorska

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie komfortowo wyposażone: kuchnia- lodówka, zamrażarka, zmywarka; umeblowanie jest robione na zamówienie, telewizja satelitarna (własna antena), rolety antywłamaniowe, system alarmowy, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

504 000 zł54 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w znakomitym miejscu Żoliborza Oficerskiego, cicha, zielona uliczka w okolicy wiele parków. Mieszkanie zlokalizowane blisko linii metra (stacja ‘’Dworzec Gdański". Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na Bródnie do sprzedania 60,4 m2 rozkładowe, dwustronne trzy pokojowe z widną kuchnią, łazienką i osobno toaletą. Duży pokój 20 m2 z wyjściem na loggie. Pokoje pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

335 000 zł56 m² 5 929,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej,zadbanej i zielonej okolicy.Bliskie Bielany.W pobliżu sklepy zarówno prywatne jak i duży Megasam Żoliborski,nieduży bazarek.Tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

513 000 zł73 m² 7 027,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Zdjęcia prezentują przykładowe wykończenie z mieszkań pokazowych! 3pokojowe mieszkanie 72,85m2 (7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł95 m² 34,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne, wysokie (3,5 m) mieszkanie w kamienicy na Starym Mokotowie. Niedaleko stacja metra Pole Mokotowskie i Park Morskie Oko, dobry dojazd do centrum. Cztery zbliżonej wielkości pokoje (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

713 000 zł107 m² 6 663,55 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

! niezwykłe mieszkanie 107m2 + 24,5m2 tarasu na warszawskiej Woli! Głównym punktem mieszkania jest przestronny salon 30m2 połączony z 13,5m2 aneksu kuchennego. Mamy, również do dyspozycji trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyczółkowa

Powsin,Warszawa

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 60m /2 pokoje do wynajęcia po generalnym remoncie, wilanów Powsin Apartment 60m / 2 rooms for rent newly renovated, wilanów - Powsin Możliwość wynajęcia 2 pokojów 1-2 osobowych lub całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Mokotów,Warszawa

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie 3 - pokojowe, rozkładowe, dwustronne, na mokotowie, blisko metra służew! W pokojach na podłodze ładny parkiet jesionowy, w łazience i wc nowa glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 600 000 zł108 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Kamienica z 1935 r na starym żoliborzu Kamienica w dobrym stanie, po wymianie pionów, instalacji,ocieplona. Ogrodzona, zamykane podwórze z możliwością parkowania samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Płaskowickiej

Imielin,Warszawa

995 000 zł153 m² 6 503,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2006

Z przyjemnością przedstawiam dwupoziomowe, jasne, przestronne mieszkanie na warszawskim Ursynowie (imielin), otoczone zielonymi terenami rekreacyjnymi oraz doskonałym zapleczem handlowo-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

179 000 zł21 m² 8 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Budynek blisko Galerii Wileńskiej, ogrodu Zoologicznego oraz Parku Praskiego. Mieszkanie do odnowienia z nowymi plastikowymi oknami, przytulne i jasne. Do lokalu przynależy również piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka w pełni umeblowana ,przy samym wejściu do stacji metra Słodowiec.POLECAMY kontakt, osoba odpowiedzialna zawodowo licencja 2969 Kaucja: 1 200,00 zł Oferta wysłana z programu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje pow. 60 m2 piętro 1/4 z 1981 r. W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje , budynek został ocieplony i zyskał nową elewację Od strony południowo-wschodniej jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38 m2 z 2001 r. wyposażona, otwarta kuchnia, drzwi i okna antywłamaniowe, miejskie ogrzewanie podłogowe, parking strzeżony, winda. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Wola,Warszawa

719 000 zł107 m² 6 719,63 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

! niezwykłe mieszkanie 107m2 + 7m2 loggia na warszawskiej Woli! Głównym punktem mieszkania jest przestronny salon 30m2 połączony z 13,5m2 aneksu kuchennego. Mamy, również do dyspozycji trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

342 300 zł46 m² 7 441,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Zdjęcia prezentują przykładowe wykończenie z mieszkań pokazowych! 3pokojowe mieszkanie 45,63m2 (3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, Wola

Wola,Warszawa

239 000 zł26 m² 9 192,31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Zdjęcia prezentują przykładowe wykończenie z mieszkań pokazowych! Przytulna kawalerka w nowo.