dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janinówka

Targówek,Warszawa

336 000 zł56 m² 5 978,65 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjny - dobry dojazd do centrum, 400 metrów od planowanej stacji metra Targówek II. Budynek ocieplony, odświeżona elewacja. Instalacje wymienione. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do centrum miasta. Mieszkanie jednopokojowe, kuchnia osobna. Pokój o metrażu (19 m2), kuchnia 8 m2, łazienka (4 m2). Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Ursynów,Warszawa

475 000 zł61 m² 7 786,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie ma powierzchnię 61m², jest spółdzielczo-własnościowe i ma założoną księgę wieczystą. Składa się z 3 pokoi o powierzchni ok. 18m², 12m² i 8 m²,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajmu przy pl. Zbawiciela. Klimatyczna, odnowiona,umeblowana, wyposażona.VI piętro. Blisko wszystko: metro, tramwaj, autobus, centrum, parki (łazienki). Dodatkowo płatne media w/g zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Nowa Praga,Warszawa

316 990 zł48 m² 6 673,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

~Przy ulicy Środkowej 13, pod czujnym okiem Konserwatora Zabytków rewitalizowana jest zabytkowa kamienica, która dzięki projektowi odnowy kamienic Pragi Północ odzyskuje swój przedwojenny blask.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

670 000 zł60 m² 11 241,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Budynek na posesji ogrodzonej. Kamienica po remoncie, elewacja odświeżona, przeprowadzono remont dachu. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna otwarta na pokój. Kuchnia zabudowana ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - do stacji metra Dworzec Gdański ok 500 m. W pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie typu studio - pokój z kuchnią - wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

566 000 zł61 m² 9 278,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Budynek ceglany w dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu pełna infrastruktura. Komunikacja: metro, autobusy, tramwaje. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

522 000 zł61 m² 8 557,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

mieszkanie rozkładowe, dwupokojowe, salon z balkonem zabudowanym z widokiem na tvp, z możliwością podziału na dwa widne pokoje, sypialnia od strony wschodniej z widokiem na teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Targówek,Warszawa

305 000 zł58 m² 5 258,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z założoną księgą, 3- pokoje z widną kuchnią, 58 m2, z balkonem. Przy ulicy Malborskiej w budynku 11 piętrowym na 1 piętrze. Pokoje 18,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł44 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na parterze 44 metry kw.,do remontu,2 pokoje(11,5 i 22 m),nowe plastikowe okna,drzwi antywłamaniowe,łazienka po remoncie,budynek ocieplony i po wymianie rur woda CO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na Woli. Na powierzchnię mieszkania składają się: przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - dogodny dojazd do Centrum oraz Metra Wilanowska. W pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Służew nad Dolinką. 50m od stacji metra Służew. Ciche ( 2 mieszkania na piętrze),ustawne (sypialnie kwadrat); wyrozumiali sąsiedzi. W sypialni stała zabudowa Komandor (szafy + biblioteka); wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

980 000 zł100 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Kamienica w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - w pobliżu stacja metra. Mieszkanie wysokie 2,98 m - trzy pokoje o powierzchniach - 26 ; 22 ; 24 - dwa ostanie pokoje były połączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł69 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Bardzo ładne mieszkanie w kamienicy z 1953r - 59 m kw., pierwsze piętro, winda - trzy pokoje - przekształcone z dwóch - przedzielone ścianką gipsową można bez problemu powrócić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kamienica z 1935 roku, nie podlegająca konserwatorowi, w doskonałej lokalizacji , bliskość metra Pole Mokotowskie. Prężnie działająca wspólnota sukcesywnie dokonuje remontu kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pod Strzechą

Kabaty,Warszawa

694 000 zł102 m² 6 803,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Budynek w pobliżu stacji metra - ok 8 minut do stacji. W okolicy szkoła, przedszkole, liczne punkty handlowe. Mieszkanie dwu poziomowe: 1 poziom: salon otwarty na hall i kuchnie 18.7 ; 11.4 ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

595 000 zł57 m² 10 438,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Budynek w pobliżu stacji metra Kabaty. Cicha spokojna okolica. Mieszkanie rozkładowe - dwu pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. W pokojach na podłodze panele drewniane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Macedońska

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Witam, oferuję do wynajmu segment o powierzchni około 300 m2 na działce ok 400 m2 przy ulicy Macedońskiej. Cicha i spokojna okolica. Blisko do szkół, przedszkoli, sklepów, centrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

289 250 zł46 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaukaska

Stegny,Warszawa

332 000 zł42 m² 7 867,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do stacji metra Wilanowska. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie. W pokojach na podłodze mozaika. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schroegera

Stare Bielany,Warszawa

730 000 zł63 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - do stacji metra ok 3 minuty spacerem. W okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie ze skosami w najwyższym punkcie 5,4 m - powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

450 000 zł64 m² 7 057,72 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Kamienica wybudowana dla pracowników drogownictwa i kolejnictwa w latach 30 XX w. Mieszkanie położone w 2 części kamienicy ciche i słoneczne okna na południe.Salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

313 363 zł38 m² 8 246,39 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji - podatku pcc - bezpośrednio od dewelopera 2-pokojowe 37,56 m2, piąte piętro. Mieszkanie położone na południowy wschód. Zupełnie nowe mieszkanie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w pobliżu stacji metra Kabaty - 5 minut spacerem do stacji. W pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Pokoje umeblowane. Aneks zabudowany ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

503 000 zł58 m² 8 672,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Kamienica z 1935 roku, nie podlegająca konserwatorowi, w doskonaslej lolalizacji , bliskość metra Pole Mokotowskie. Prężnie działająca wspolnota sukesywnie dokonuje remontu kamienicy. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bolívara

Targówek,Warszawa

348 000 zł55 m² 6 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe - po remoncie - kuchnia widna otwarta. Łazienka, toaleta razem. Duży pokój w amfiladzie. W pokojach na podłodze panele. Kuchnia zabudowana ze sprzętem agd. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

290 000 zł47 m² 6 118,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,4 m2, do remontu, na parterze bloku czteropiętrowego, z ogródkiem. Doskonała lokalizacja. 5min od metra Stokłosy. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

2 499 zł48 m² 52,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zupełnie nowy apartament w sercu zielonych Bielan. Wysoki standard wykończenia, smak, przestrzeń i dobry gust. w pełni umeblowany, wyposażony. Do zamieszkania od zaraz. Wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł88 m² 50,86 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym. W pobliżu pełna infrastruktura. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia otwarta na pokój. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

407 000 zł69 m² 5 898,55 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Budynek ocieplony, odświeżona elewacja. Instalacje wymienione. Mieszkanie czteropokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie. Pokoje o metrażach: 16,2m2. 11,4m2. 12,2m2. 9,4m2. Kuchnia 7,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do centrum. W planach przystanek II linii metra. Mieszkanie do zamieszkania bez nakładów finansowych. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

749 000 zł77 m² 9 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Kamienica z 1939 r, nie objęta opieka konserwatora zabytków. Znajduje się na na Starym Mokotowie, w pobliżu stacji metra Pole Mokotowskie.Prężnie działająca wspólnota dokonuje systematyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czynszowa

Praga-Północ,Warszawa

224 000 zł29 m² 7 724,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - dojazd do stacji metra Ratusz Arsenał zajmuje ok 10 minut. W pobliżu planowana stacja metra drugiej linii. Mieszkanie zadbane do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 600 zł62 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek jest monitorowany, przy wejściu całodobowa ochrona. Dobry punkt komunikacyjny, w pobliżu pełna infrastruktura - do centrum handlowego 10 minut pieszo. W cenie najmu miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Malborska

Nowe Bródno,Warszawa

295 000 zł31 m² 9 516,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne jednopokojowe mieszkanie na cichym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu.Budynek z 2008 roku z windą.Kuchnia połączona z pokojem, umeblowana i wyposażona.Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł74 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia oddzielna - częściowo otwarta na pokój. Łazienka, toaleta oddzielnie. Mieszkanie wykończone w podwyższonym standardzie. Pokoje umeblowane. Kuchnia zabudowana ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

479 000 zł48 m² 9 979,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kup bez prowizji. Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48m2.Znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Kamienica z 1954 roku. Dwa oddzielne pokoje i oddzielna widna kuchnia. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

745 000 zł84 m² 8 869,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Budynek w pobliżu stacji metra Kabaty - 1 minuta do stacji. Osiedle zamknięte, strzeżone. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie dwu poziomowe: 1 poziom: salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wyścigowa

Służewiec,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - 10min na piechotę do stacji metra Ursynów, obok przystanek autobusowy i tramwajowy. Osiedle strzeżone. Mieszkanie wykończone w podwyższonym.