dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 z balkonem o powierzchni 9m2. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu przy ulicy Siedmiogrodzkiej 1. Świetna lokalizacja! 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy dwupokojowy apartament w Śródmieściu. Apartamenty Murano. Osiedle strzeżone. Lokale usługowe na parterze. Mieszkanie na 5 piętrze, słoneczne (okna wychodzą na zachód) i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł62 m² 6 394,23 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ciche, ciepłe mieszkanie z niebanalnym rozkładem zaprojektowanym przez architekta, z widokiem na teren zielony i plac zabaw na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

910 000 zł86 m² 10 581,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przestronne, ciche i jasne, trzypokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy. Doskonały punkt komunikacyjny (blisko stacja metra Politechnika), spokojna okolica. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

289 000 zł52 m² 5 558,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Osiedle Strumykowa Rynek pierwotny. Atrakcyjne mieszkania gotowe do odbioru. Kredyt w ramach programu MdM. Inwestycja jest już zrealizowana w 100% i gotowa do zamieszkania. Osiedle Strumykowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2, piętro 8/11 w budynku z 2009 roku, przy ul. Nugat, ursynów. Kilka minut do stacji metra Imielin, sggw. Zielona okolica, w pobliżu sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł94 m² 73,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia centrum apartment for rent centrum Przestronny, jasny apartament w nowoczesnym budynku z 2015 roku, o powierzchni 94 m2 z tarasem 4 m2, garażem podziemnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

374 000 zł57 m² 6 578,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Sprzedam bezpośrednio. Przestronne mieszkanie na Woli, w sąsiedztwie Parku Moczydło, w Al. Prymasa Tysiąclecia, 56,85 m2, 3 pokoje, parter. Położone w doskonałej lokalizacji, zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

748 275 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestycja ta to nowoczesny apartamentowiec o podwyższonym standardzie usytuowany na Woli w pobliżu stacji metra.~Inwestycja liczy 17 pięter , cechuje się wysoką jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Młociny,Warszawa

326 400 zł38 m² 8 524,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kameralna inwestycja na Bielanach przy ulicy Nocznickiego to idealna lokalizacja, połączenie doskonałej komunikacji metrem, tramwajem lub autobusem z centrum miasta i bliskości terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji na cichym osiedlu w odległości ok. 200 m od środków komunikacji miejskiej (tramwaj i autobus) oraz ok. 5 min pieszo do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

1 260 000 zł148 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu atrakcyjne 5-cio pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Kabatach przy Alei Kasztanowej. Dwupoziomowy apartament jest usytuowany na 5 piętrze w budynku z 2006 roku. Unikatowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 37 m2, piętro 3/6, 2011 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Pokornej, śródmieście. W pobliżu linie tramwajowe, autobusowe, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie na parterze. Mieszkanie ciche, bardzo spokojni sąsiedzi, na podłodze panele plus gres i terakota. Parapety nowe,łazienka wykończona płytkami pod sufit nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie do wynajęcia na Ursynowie Apartment for rent in Ursynów Mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej. Pięknie wykończone, pięciopokojowe, dwukondygnacyjne na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o doskonałej lokalizacji, w samym środku tętniącego życiem Starego Miasta. Z okien roztacza się widok na mury Barbakanu, uliczki i kamienice urokliwej Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

2 590 zł36 m² 71,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 36 m2, piętro 1/4, 2013 rok. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Podleśnej, bielany - świetne połączenie komunikacyjne, w pobliżu metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

485 000 zł52 m² 9 326,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż metro kabaty Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52m2 przy Metrze Kabaty. Świetna lokalizacja. Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Niski czynsz 430zł/m-c.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 44 m2, piętro 6/8, 2015 rok. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Giełdowej, dzielnica Wola. Bardzo blisko stacja metra Rondo Daszyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Juranda ze Spychowa

Białołęka,Warszawa

480 000 zł85 m² 5 627,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na zielonej Białołęce. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 27 m2, piętro 13/15. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Grzybowskiej, śródmieście. Bardzo blisko metro onz oraz duża ilość przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw z garażem i ogródkiem na 1 piętrze z wyjściem na patio. Mieszkanie składa się pokoi o powierzchni 10 mkw i 20 mkw z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

306 000 zł30 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przytulne, w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja - bardzo dobry punkt komunikacyjny, blisko stacja metra Politechnika,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

370 000 zł50 m² 7 431,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe o pow.49,79m2 na 1-ym piętrze w budynku 4-ro piętrowym z 1961 w dobrym rejonie Bielan ul. Magiera. Budynek z cegły, ocieplony,wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ciche, przytulne mieszkanie w kompleksie Inflancka, niedaleko stacji metra Dworzec Gdański i centrum handlowego Arkadia, w sąsiedztwie baseny Inflancka. Pokój (18 m2), osobna, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

330 000 zł57 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym położone w budynku oddalonym kilka minut od pętli autobusowej i kilkaset metrów od urokliwych brzegów Wisły. Przyśpieszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

448 000 zł76 m² 5 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Przestronne, jasne i ciche mieszkanie o wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Trzy pokoje: salon 21m2 z wyjściem na balkon, dwie sypialnie 11m2 i 10m2, oddzielna widna kuchnia 7m2, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łotewska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, piętro 0/4 w kamienicy z 1938 roku, przy ul. Łotewskiej, praga Południe. Bardzo blisko Rondo Waszyngtona, przystanki tramwajowe, autobusowe, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, ładne i funkcjonalne mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem. Wykończone i gotowe do zamieszkania. Metraż mieszkania około 55 mkw : - kuchnia (10 mkw) : lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 39 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, pokoju, łazienki oraz balkonu ( 8 m2). Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne, luksusowe. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

734 175 zł98 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

368 000 zł32 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Kupujący nie płaci prowizji, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający! niebanalne, klimatyczne, z pięknym widokiem, pełne światła mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

780 000 zł76 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3 pokojowe 60m2 /po podłodze 76m2 /z antresolą ok. 20m2 i przynależnym pomieszczeniem zaadoptowanym na niezależną kawalerkę o pow ok 20m2/ po podłodze 26m2! Powierzchnia obydwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 800 zł31 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia przy al. Komisji Edukacji Narodowej, ursynów, 50 m od stacji Metro Stokłosy. Powierzchnia 31 m2, piętro 1/10, 2008 r. Mieszkanie składa się z pokoju częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

345 000 zł56 m² 6 138,79 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,2 m2 na Dolnym Mokotowie na Stegnach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego (16 m2) z wyjściem na klasyczny balkon (2 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu na Kabatach przy ul. Wąwozowej. Jest usytuowane na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł66 m² 65,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny, komfortowo urządzony i wykończony materiałami najwyższej jakości apartament o powierzchni 66 m2 usytuowany w centrum Warszawy. Składa się z salonu (21 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

775 000 zł71 m² 10 915,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Słoneczny, doświetlony naturalnym światłem słonecznym, komfortowy i przestronny apartament zlokalizowany w kamienicy, w Centrum Warszawy. Cichy, bardzo wysoka jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

230 000 zł27 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 1-pokojowe 27 m2 Lokal do odświeżenia lub remontu w zależności od potrzeb i przeznaczenia. Widna Kuchnia. Ekspozycja mieszkania na wschód. Czynsz: 350 zł Mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Zacisze,Warszawa

599 111 zł82 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na Zaciszu. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 950 zł33 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33 m2 w nowym budownictwie na osiedlu strzeżonym, w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Puławska / Służew / Mokotów). Mieszkanie 1-pokojowe.