dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

298 450 zł43 m² 6 875,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc! ekologiczne zielone osiedle - wysoki standard! Mieszkanie 2 pokojowe 43,41m2. rozklad lokalu: pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,32m2 Sypialnia 10,5m2 Łazienka 4m2 Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

305 500 zł60 m² 5 091,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Możliwość zakupu z dopłatą MDM Sprzedaż bezpośrednia bez porwizji oraz podatku pcc z gwarancją najniższej ceny Proszę o kontakt - tel. Prezentowane mieszkanie składa się z : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

383 850 zł36 m² 10 689,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )3-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! W budynku elegancka recepcja i reprezentacyjne lobby. Na terenie osiedla znajduje się również altana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

294 780 zł29 m² 10 207,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub jako inwestycja na wynajem W budynku elegancka recepcja i reprezentacyjne lobby. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wola

Wola,Warszawa

410 100 zł52 m² 7 947,67 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam Bezpośrednio - Bardzo ładne Mieszkanie dwustronne 2 pokoje 51,50 m2 z tarasem 9,76 m2 + ogródek 18,05 m2 Salon (19 m2), pokój (13 m2), aneks kuchenny (6 m2), hol (6,7 m2), łazienka (4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

2 200 zł62 m² 35,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rozkładowe, ciche mieszkanie - 3 pokojowe z balkonem i miejscem postojowym, na Ursynowie przy ul. Zamiany. Pokoje bez mebli. Kuchnia widna oddzielna umeblowana. Łazienka i toaleta osobno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

345 000 zł30 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Kawalerka o pow 30,22m2, w przedwojennej kamienicy, z oddzielną kuchnią, w super lokalizacji w Centrum , przy stacji metra Politechnika. Mieszkanie o wysokości 320 cm,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

690 000 zł78 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania atrakcyjne, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 78,11m2 zlokalizowane na Kabatach, przy ul. Wąwozowej. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi. Posiada bardzo funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

490 000 zł69 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania ustawne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o pow 69m2 przy stacji metra Natolin. Pokój dzienny ( ok 19,70m2) z wyjściem na balkon , od strony wschodniej, z widokiem na ken.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzego

Kabaty,Warszawa

440 000 zł46 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kabaty - ciche dwupokojowe mieszkanie ok 45,8m zlokalizowane na Kabatch w nowoczesnym strzeżonym osiedlu z 2005 roku. . Kuchnia w aneksie widna otwarta na salon ok 24m, balkon, strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

325 000 zł54 m² 6 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gorąco polecam. Niedrogie komfortowe mieszkanie do natychmiastowego wprowadzenia na warszawskim Tarchominie. Jedynie 6018 zł / m2 Mieszkanie dwupokojowe z możliwością natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bródno

Bródno,Warszawa

260 759 zł35 m² 7 349,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Targówku to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.~ ~Zaprojektowano łącznie 185 mieszkań zróżnicowanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

275 000 zł45 m² 6 165,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,6m2 przy ul. Aluzyjnej. Mieszkanie rozkładowe. Salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka i przedpokój. Z salonu wyjscie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galla Anonima

Bielany,Warszawa

348 000 zł52 m² 6 757,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 51,00 m2, usytuowane na 8/10 piętrze w budynku, postawionym w tech. Rama H z lat '70-tych. Najbardziej poszukiwany rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

499 691 zł48 m² 10 453,80 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47m2 z oddzielną widną kuchnią. Lokal usytuowany jest na 7 piętrze. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od czerwca 2016r Kabaty, bardzo funkcjonalne, ładnie urządzone mieszkanie 3 pok. Pokój dzienny połączony z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka z wanną, oraz przedpokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe z bardzo dużą widną kuchnią, ulokowane na trzecim piętrze w niskim czteropiętrowym budynku. Lokal po kapitalnym remoncie jeszcze przez nikogo nieużytkowany. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

465 000 zł57 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie położone w pełnym zieleni rejonie Żoliborza. Blisko węzła komunikacyjnego przy ul Broniewskiego oraz ok 1,5km od stacji metra pl.Wilsona. Lokal składa się z 3 pokoi o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

438 400 zł58 m² 7 519,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Klient nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Ustawne mieszkanie od strony południowej salon z dużym balkonem i widokiem na osiedlowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

451 000 zł60 m² 7 516,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład, przestronny salon z aneksem kuchennym 28m2, łazienka 4.6m2, I sypialnia 10m2, II sypialnia 9m2, Hol 8m2, Balkon 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

289 000 zł42 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezposrednia bez prowizji - bez podatku pcc! - Z gwarancją najniżeszej ceny Mieszkanie 2-pokojowe 41,65m2 zaprojektowane w praktyczny i wygodny sposób. Rozkład: hol i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bemowo

Bemowo,Warszawa

203 800 zł25 m² 8 135,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc! ekologiczne zielone osiedle - wysoki standard! Mieszkanie 1 pokojowe 25.05 rozklad lokalu: Pokój z aneksem kuchennym 16,37m2 Łazienka 3.2m2 Hol 5.6m2 Balkon 4m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

290 900 zł30 m² 9 821,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub na wynajem Mieszkanie jednopokojowe 29,6m2 funkcjonalny układ, składa się z: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

486 500 zł56 m² 8 734,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )3-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Mieszkanie trzypokojowe 55,70m2 funkcjonalny układ, składa się z: hol (8,2m2), salon + aneks kuchenny (22m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

269 900 zł25 m² 10 922,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie na ul.Piwarskiego.Mieszkanie jest po generalnym remoncie.Wszystkie meble oraz sprzęty AGD są nowe. Powierzchnia 38 m2 na piątym piętrze. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sułkowskiego

Żoliborz,Warszawa

1 990 zł33 m² 60,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu studio w willowej okolicy Starego Żoliborza przy ul. Sułkowskiego. Mieszkanie znajduje się na parterze 3 piętrowego budynku. Mieszkanie o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

404 632 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez 2% podatku pcc. Bez prowizji. Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim mieści się na III piętrze w inwestycji na Pradze Północ. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Lotników

Mokotów,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, zlokalizowane 3 minuty pieszo od Galerii Mokotów, przy al. Lotników. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym, bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Stegny,Warszawa

546 560 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja zrealizowana!~~jedna z ciekawszych propozycji dla osób poszukujących mieszkania w południowej części miasta. Kameralne budynki zachwycają swoją oryginalnością i elegancją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

382 000 zł42 m² 9 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 położone w Warszawie na Woli, muranowie. Położona na parterze w czteropiętrowym budynku z 1960r. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

922 876 zł92 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartamentowiec W centrum mokotowa - nowoczesna architektura~~inwestycja posiada 9 kondygnacji naziemnych w których znajduje się 148 nowych mieszkań oraz parter z lokalami usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

252 000 zł28 m² 8 842,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania przytulne jednopokojowe mieszkanie w miłej okolicy w pobliżu Pola Mokotowskiego i stacji metra Racławicka. Położone na trzrcim piętrze w trzypiętrowym budynku z1952r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

551 877 zł64 m² 8 617,69 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

530 189 zł67 m² 7 885,02 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewandów

Lewandów,Warszawa

404 071 zł66 m² 6 079 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na zielonej Białołęce. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ciche, bardzo jasne, funkcjonalne i nowocześnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie we wspaniałej lokalizacji na Górnym Mokotowie. 3 niezależne i bardzo jasne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

391 482 zł48 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Oferujemy dwupokojowy apartament o powierzchni 47,80 m2 , na piętrze 1. Inwestycja o 6 kondygnacji zlokalizowana jest na Mokotowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojskowa

Targówek,Warszawa

270 000 zł40 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym i miejscem garażowym na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. W kameralnym, zamkniętym i chronionym osiedlu Zacisza dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

454 000 zł59 m² 7 694,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam -ładne mieszkanie w samym Centrum przy ul. Ogrodowej. Trzy niezależne pokoje (32,17 i 13 m2) z osobną, widną kuchnią .Okna nowe od strony południowej. Niski czynsz - 440.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament z 2013r na Mokotowie o pow. 58 mkw, 3 pokoje, balkon, miejsce postojowe. Osiedle z patio , z atrakcyjnie zaprojektowaną zielenią w stylu ogrodu japońskiego.