dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

325 600 zł36 m² 8 945,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kto: agencja bez prowizji od kupującego tel: co: sprzedam mieszkanie gdzie: mokotów Królikarnia za ile: 325 000zł Stan gruntów uregulowany, ale ze względu na okazyjną cenę zapraszamy tylko chętnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Stara Praga,Warszawa

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja Blisko metro. bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie trzypokojowe z widną kuchnią. Łazienka z wc .Przedpokój z wmontowana dużą szafa wnękowa. Klatka czysta. Dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 na ulicy Pięknej tuz przy Placu Konstytucji. Mieszkanie na 5 piętrze w apartamentowcu z 2005 roku, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

373 380 zł53 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony~~oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym osiedlu na warszawskich Bielanach. Nasza inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

344 679 zł50 m² 6 937,98 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

342 000 zł39 m² 8 841,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 38,6m2 + 3,4m2 balkonu! 341 tys - cena zawiera wykończenie pod klucz! apartamentowiec wola! szybki termin odbioru! 15 min od metra! Przytulne mieszkanie 38,6m2 położone w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

423 317 zł58 m² 7 330,16 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania na bielanach W promocyjnych cenach! ~~budynek 9 piętrowy z garażem podziemnym, windą, na terenie zamkniętym z monitoringiem.~~Komunikacja:~- Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia od 25 kwietnia 2016 r. W cenie najmu: miejsce parkingowe w garażu, czynsz administracyjny uwzględniający zaliczki na centralne ogrzewanie oraz wodę, śmieci. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

796 844 zł90 m² 8 872,55 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Union Apartamenty to nowa inwestycja zlokalizowana na granicy Śródmieścia i Woli, w pobliżu inwestycji znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, liczne kina, teatry, klubokawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

345 479 zł43 m² 8 017,61 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bródno

Bródno,Warszawa

309 961 zł39 m² 8 017,62 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

309 880 zł51 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stanie mieszkanie W centrum białołęki!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

2 600 zł94 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 94 m2 w nowym 6 lokalowym budynku z 2015 roku przy Metrze Młociny. Lokalizacja: dookoła dużo zieleni i ciszy. Do autobusu 300 m, tramwaju 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brylowska

Wola,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokoje Z oddzielną kuchnią W apartamentowcu + garaż podziemny ; pogranicze woli I ochoty Do wynajęcia nowe , jeszcze niezamieszkane 2 pokoje z oddzielną kuchnią, balkonem wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

660 000 zł68 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stara kamienica trzypokojowe, wyremontowane mieszkanie na Warszawskich Starych Bielanach, w starym budownictwie. Mieszkanie na wysokim parterze, bardzo jasne i ciche. Okna wychodzą na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

252 000 zł29 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Powiślu przy ul.Górnośląskiej , ciche z balkonem. 2 pokoje z kuchnią z prześwitem na salonik, z łazienką i balkonem. Metra pokoi to około 15m i 7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

390 000 zł52 m² 7 565,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe 55 m2 na Płockiej , Wola. Mieszkanie z balkonem, dwa pokoje plus salon z widną kuchnią w aneksie (22 m2). Wyremontowane w 2013 roku. Widne, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wielkość: 38 mkw Pokoje: 2, piętro 2 z 3 Balkon: tak z deskami tarasowymi, meblami ogrodowymi Wyposażenie: pełne Piwnica: tak Wózkarnia/ suszarnia: zamykany schowek na wózek do wyłącznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

387 000 zł47 m² 8 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie, o rozkładzie pokoi wschód-zachód. Przytulne i ciche, z dużą ilością terenów zielonych w okolicy. Bardzo dobrze skomunikowane bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł62 m² 63,71 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament dwupokojowy zlokalizowany w śródmieściu blisko stacji metra dw. Gdański. Wysoki standard wykończenia. Apartament składa się z salonu z częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

2 150 zł36 m² 59,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 36,40 m2, przy ul. Podleśnej w Warszawie. Usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł102 m² 8 813,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w kamienicy wybudowanej z cegły w 1938 roku położonej w ścisłym Centrum Warszawy. Ciche, bezpieczne, budynek znajduje się w się w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolska

Wola,Warszawa

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia małe dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze z windą. Pokój dzienny połączony jest z kuchnią. Mała odrębna sypialnia wyposażona jest w dwuosobowe łóżko , nocny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleandrów

Śródmieście,Warszawa

1 235 000 zł107 m² 11 542,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie znajdujące się w przedwojennej kamienicy wybudowanej w 1936 roku, położonej w prestiżowym miejscu Śródmieścia przy ulicy Oleandrów. Usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

707 050 zł79 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących elegancję, oryginalność oraz luksus. Nowoczesny, unikatowy apartament o powierzchni 97 m2, przeznaczony na cele inwestycyjne (wynajem , mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Freta

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie Śródmieściu w kamienicy wybudowanej z cegły w latach 50 położonej na Starym Mieście. Usytuowane na drugim piętrze w niskim, trzypiętrowym budynku, wysokość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

444 000 zł59 m² 7 525,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypolkojowe mieszkanie na Starym Imielinie blisko Lasu Kabackiego. Mieszkanie składa się z salonu z wykuszem, połączonego z kuchnią z oknem, dwóch sypialni (do mniejszej wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

480 000 zł49 m² 9 795,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na Mokotowie,dwupokojowe, jednostronne, okna skierowane na stronę wschodnią - widok na cichą uliczkę Tagore. Ulokowane na drugim piętrze w niskim czteropiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 950 zł70 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu Zielony Żoliborz, piętro 5, pow: 70 mkw, 3 pokoje (salon z półotwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka z wanną,loggia.W salonie znajduje się klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

328 119 zł54 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Super okazja! tanie mieszkanie W centrum białołęki!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na saskiej kępie. 10-15 minut do stacji metra politechnika lub do centrum. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Zamknięta

Kamionek,Warszawa

265 662 zł32 m² 8 415,01 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Własność gruntu! Inwestycja znajduje się na Pradze Południe, jest uznana za jedno z jej najciekawszych miejsc. Nazywa się je ozdobą, pragi, dzielnicą kreatywną. Wspomnienie przeszłości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w kamienicy przy Al. Jerozolimskich 42, 50m do metra centrum! sypialnie od strony podwórka - cicho. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

920 000 zł106 m² 8 679,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Czteropokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy. Pokoje: 24, 19, 18 i 16 m2 (bardzo ustawne) - na podłodze parkiet w dobrym stanie. Kuchnia 12m2 - oddzielna, widna - w gazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bródno

Bródno,Warszawa

602 662 zł87 m² 6 938,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Targówku to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.~ ~Zaprojektowano łącznie 185 mieszkań zróżnicowanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

738 460 zł82 m² 8 968,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

689 000 zł70 m² 9 806,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż jasne, ciche, przestronne i wysokie (3,70 m wysokości w najwyższym punkcie, 2,55 m wysokości w punkcie najniższym) mieszkanie blisko stacji metra Ursynów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

999 581 zł82 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamenty o najwyższym standardzie!~~jedna z najciekawszych architektonicznie i najbardziej prestiżowych inwestycji w Warszawie, składającego się z 12 zespołów rezydencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

5 200 zł96 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do sprzedania piękny apartament o pow. 96 m2 zlokalizowany na Ursynowie 20 mod wejścia do metra Stokłosy. Rewelacyjny rozkład, duże okna. Cztery pokoje , dwie łazienki, loggia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka zlokalizowana w śródmieściu blisko stacji metra dw. Gdański, ul. Stawki. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (zmywarka, kuchenka, pojemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

430 000 zł42 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Atrakcyjne mieszkanie tuż przy stacji metro racławicka mokotów 2-pokojowe 42,03 M2. Mieszkanie usytuowane na 2-tym pietrze w bloku 6-cio piętrowym z 1955 r. -cegła. Kuchnia widna Z oknem.