dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 639 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 639 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie jasne i stylowo zaprojektowane przy pomocy architekta wnętrz przy u;. Chocimskiej. 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 usytuowane w samym centrum Mokotowa w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.43m2(salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka wraz z WC,taras)Mieszkanie jest świeżo wykończone, nowoczesny design oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

423 317 zł58 m² 7 330,16 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania na bielanach W promocyjnych cenach! ~~budynek 9 piętrowy z garażem podziemnym, windą, na terenie zamkniętym z monitoringiem.~~Komunikacja:~- Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 500 zł107 m² 60,75 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Fantastyczny, wykończony W wysokim standardzie, przestronny apartament na mokotowie. W pobliżu stacja metra. Rozkład: 3 pokoje: salon z otwartą kuchnią i jadalnią, wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielany

Bielany,Warszawa

488 000 zł56 m² 8 776,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania nowe i nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,60m2 na Bielanach-Młociny. Położone na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym budynku z 2009r. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garażowa

Ksawerów,Warszawa

447 716 zł52 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokoje, 52,06 m2, na drugim piętrze, położone w Warszawie przy ul. Garażowej. Miejsce postojowe w garażu podziemnym nieobowiązkowe. Cena brutto m. postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polnej Róży

Ursynów,Warszawa

1 900 zł53 m² 35,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie, czyste, jasne, słoneczne, w kameralnej okolicy Kabat, w pobliży metra. Oddzielna, widna kuchnia, w pełni umeblowana i wyposażona w agd. Pokoje osobne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Potockiego

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane na ul. Potockiego, na Powiślu, w kameralnym miejscu. Kuchnia osobna, wyposażona w agd. Pokój oddzielny, umeblowany, z balkonem, z malowniczym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie świeżo po remoncie do pilnego wynajęcia, 60 m2, 3 pokoje, niska cena, obok metra imielin. Nowoczesny design pokoi, łazienki oraz kuchni, 2 balkony, 6 piętro, nowe windy, polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bródno

Bródno,Warszawa

839 247 zł107 m² 7 812,04 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

268 580 zł45 m² 5 977,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja! tanie mieszkanie W centrum zielonej białołęki!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł53 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie W prestiżowej lokalizacji W ścisłym śródmieściu. Rozkład: 2 pokoje: salon z otwartą kuchnią / sypialnia / łazienka / balkon. Standard: mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacewiczówny

Ursynów,Warszawa

539 000 zł101 m² 5 357,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokojowe mieszkanie na ursynowie- świetna lokalizacja tuż obok metra stokłosy 100- metrowe mieszkanie dwupoziomowe w b.dobrym stanie na warszawskim Ursynowie tuż obok metra Stokłosy. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśny Bródno

Bródno,Warszawa

440 444 zł62 m² 7 135,01 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Tysiąclecia

Praga-Północ,Warszawa

336 000 zł61 m² 5 544,55 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3- pokojowe mieszkanie na pradze północ W dobrej lokalizacji- niedaleko metra dworzec wileński,obok tramwaje I autobusy 60- metrowe mieszkanie na Pradze Północ w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

500 000 zł53 m² 9 398,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe, dwustronne bardzo ciche mieszkanie zlokalizowane w znakomitym miejscu Żoliborza Oficerskiego ulokowane na wysokim paterze w trzypiętrowym budynku. Budynek wybudowany został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

199 818 zł26 m² 7 591,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z mdm!~~mieszkanie jasne południowe~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł86 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elegancki lokal W prestiżowej lokalizacji W zrewitalizowanej kamienicy Z windą, w centrum warszawy. Rozkład: salon (23 mkw)/ kuchnia (16 mkw)/ pokój (13 mkw)/ pokój (16 mkw) taras (16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pańska

Wola,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronny, jasny 2 pokojowy apartament w samym sercu Warszawy. Idealna lokalizacja dla osób pracujących w centrum miasta. Nowoczesny budynek z piękną recepcją. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Króżańska

Mokotów,Warszawa

285 500 zł33 m² 8 651,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Cicha i ciepła Kawalerka o powierzchni 33m2, na parterze, w 4 piętrowej kamienicy z 1960 r., przy ul. Króżańskiej (u zbiegu ulic Al. Niepodległości i Madalińskiego). Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

2 740 zł80 m² 34,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2(salon z otwartą kuchnia,dwa pokoje,hall,łazienka)Mieszkanie nie umeblowane(możliwość doposażenia)idealne na biuro lub cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

440 000 zł67 m² 6 537,89 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do obejrzenia i zakupu bardzo dobrze wykończonego mieszkania, zlokalizowanego w okolicy z dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową, oświatową i zdrowotną. 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bródno

Bródno,Warszawa

242 524 zł35 m² 6 835,51 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

552 840 zł58 m² 9 485,93 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Union Apartamenty to osiedle zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli. W pobliżu znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów o powierzchni 33 m2 ul Przejazd, w skład którego wchodzi przestronny pokój, otwarta kuchnia i łazienka. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Zacisze,Warszawa

682 397 zł124 m² 5 495,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

To wyjątkowe osiedle mieszkań bezczynszowych na Zaciszu. Osiedle pozbawione jest części wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy ponoszą jedynie koszty realnie zużytych mediów, dzięki czemu mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

260 000 zł29 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Kawalerka z balkonem przy cichej ulicy na Mokotowie. Mieszkanie składa się z pokoju /20,2m / widnej kuchni /4,5m/ oraz łazienki i przedpokoju. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

443 160 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty na prestiżowym Mokotowie!~~lokalizacja:~-zaciszna okolica~-w sąsiedztwie Telewizji Polskiej~-niedaleko ul. Domaniewskiej, zagłębia biurowo-usługowego Warszawy~-kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w sercu stolicy położone na cichym, zamkniętym osiedlu. Mieszkanie posiada 3 zamykane sypialnie i aneks kuchenny. Bardzo przestronne. Z balkonu możemy się napawać.