dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 700 zł70 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Warszawa - Górny Mokotów, ul. Chodkiewicza VI piętro (okolice Pól Mokotowskich) - osiedle Eko- park (budynek zaprojektowany przez Kuryłowicza). Powierzchnia apartamentu - trzy pokoje, kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

925 000 zł111 m² 8 350,64 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Jeżeli szukają Państwo przestronnego, 4 pokojowego, komfortowego mieszkania o wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji - nasza propozycja na pewno zwróci Waszą uwagę! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa Górny Mokotów, ul. Chodkiewicza (okolice Pól Mokotowskich) osiedle Eko- park. Powierzchnia apartamentu 90 m(2), trzy pokoje, kuchnia widna, dwie łazienki, małe pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

610 000 zł63 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

mieszkanie dwustronne, bardzo ciche Salon z aneksem kuchennym 29 m2 Sypialnia 16 m2 Sypialnia 13 m2 Łazienka 5 m2taras 3 m2 wysokości 3m okna z sypialni na podwórko Okna drewniane Lampy led Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

595 000 zł85 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Budynek usytuowany na warszawskim Ursynowie w zielonej i bardzo cichej okolicy. Bardzo dobrze zagospodarowany teren z wieloma placam zabaw oraz profesjonalnym boiskiem ( doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nowocześnie urządzone (zabudowa kuchenna, sprzęt agd, nowe meble, świeżo odmalowana) Klimatyzacja. Zmywarka. Mieszkanie umeblowane (2 duże szafy wnękowe + szafa gospodarcza), rozkładany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

348 000 zł57 m² 6 121,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Trzy pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie wysokie ( 2,8 m), przestronne, oddzielna widna kuchnia ze spiżarnią, łazienka z wanną, oddzielne wc. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sewastopolska

Mokotów,Warszawa

344 000 zł53 m² 6 478,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na Stegnach Mieszkanie to trzy pokoje. W obecnej aranżacji kuchnia połączona jest aneksem z jadalnią. Likwidacja niektórych ścian pozwoliła na uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

390 000 zł47 m² 8 297,87 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Ciche, bardzo ciekawe mieszkanie o pow. 47 m2, w skład którego wchodzi: duży pokój o pow. 23 m2 połączony z alkierzem o pow. 7 m2 i kuchnią o pow. 7 m2 otwartą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

305 000 zł42 m² 7 349,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na ul. Jagiellońskiej w budynku z cegły z piękną przestronną loggią. Budynek wymurowany starą technologią, grube, ciepłe mury. Duży, ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł28 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, klimatyczne, całkowicie wyposażone i urządzone mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z części dziennej wyposażonej w nową wygodną kanapę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

354 756 zł56 m² 6 285,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie Mieszkanie 3 pokoje, 56m2, 5 piętro w 5-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, targówek. Termin oddania I kwartał 2018. Mieszkanie można nabyć w programie Mieszkanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

189 108 zł28 m² 6 861,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie typu studio, 27m2, 1 piętro w 5-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, targówek. Termin oddania I kwartał 2018. Mieszkanie Warszawa Targówek 1 pokoje Inwestycja Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

623 226 zł70 m² 8 931,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wilanowska.( 10 min. metrem do Centrum).~Wyróżnia ją dynamiczna, nowoczesna architektura.~~Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 69,78 m2, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wierzbno

Wierzbno,Warszawa

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwustronne, słoneczne, nowocześnie urządzone, świeżo wyremontowane M3 na Warszawskim Moktowie [wierzbno] ul. Bytnara. Mieszkanie ma 50m2 i przemyślany rozkład dzięki czemu do dyspozycji są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

425 993 zł58 m² 7 373,95 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja powstająca na Warszawskich Bielanach - Chomiczówce. W dziewięciokondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym będzie się mieścić 77 lokali. W projekcie zaplanowano mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szmulowizna

Szmulowizna,Warszawa

329 000 zł60 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na Pradze Północ. Lokal ma powierzchnię 59,5m2, składa się z salonu 18m2, oraz dwóch sypialni 11m2, a także dużej widnej kuchni 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przytulne mieszkanie (do zamieszkania - malowanie w marcu 2015 r., stan mieszkania idealny) na warszawskich Bielanach przy ul. Bogusławskiego. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe (za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

695 000 zł53 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Śródmieście/emilii plater/poznańska/wilcza nowoczesne, jasne, dwupokojowe mieszkanie w pięknej powojennej kamienicy z 1956 roku, w prestiżowej lokalizacji Pomiędzy Poznańską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 690 zł47 m² 57,23 zł/m²

 

Piętro:5/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mini Apartament 2 pokojowy słomińskiego Po pełnym odnowieniu. W pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd/rtv (tv, kino domowe, hi-fi). Położony po cichej stronie budynku.Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 770 000 zł160 m² 17 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1938

Budynek wykończony w nowoczesnej technologii przy użyciu materiałów najwyższej jakości, powstał w wyniku rewitalizacji przedwojennej kamienicy (w 2010r.). Rozwiązania zastosowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

305 000 zł48 m² 6 288,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. 48m2 3 pokojowe, po remoncie przerobione na dwu pokojowe (dwa pokoje połączone w jeden duży salon), balkon 5m2 na stronę południową. Blok z uregulowanymi gruntami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

6 750 zł100 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupoziomowe 100m2 w nowym budynku z tarasem (apartamowiec). Na I poziomie (3 pietro) - 50m2- otwarta kuchnia wpełni wyposażonaб umeblowana z salonem , mała łazienka. Na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

309 880 zł51 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stanie mieszkanie W centrum białołęki!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

283 000 zł45 m² 6 345,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,5m2 przy ul. Aluzyjnej. W pobliżu ścieżki rowerowe i tereny spacerowe. W okolicy, około 10 min spacerem, tereny zielone nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

318 000 zł36 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37m2 położone w świetnej lokalizacji na Żoliborzu przy stacji metra Dworzec Gdański. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bródno

Bródno,Warszawa

250 103 zł34 m² 7 349,49 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze trzypiętrowego budynku z cegły, bez windy. Oddzielne pokoje /16, 12, 10m/ oddzielna, widna kuchnia /6m/, łazienka i oddzielne wc. Mieszkanie wysokie na.