dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

443 160 zł49 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty na prestiżowym Mokotowie!~~lokalizacja:~-zaciszna okolica~-w sąsiedztwie Telewizji Polskiej~-niedaleko ul. Domaniewskiej, zagłębia biurowo-usługowego Warszawy~-kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

493 080 zł59 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

510 085 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

414 532 zł50 m² 8 233 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

532 413 zł66 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 318 591 zł99 m² 13 365 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle ekopark - Biały Kamień - ul. Żaryna na Mokotowie. Dwupokojowe mieszkanie, 44m, po remoncie, umeblowane. Nowe i eleganckie budownictwo, spokojna okolica, portier, domofon, winda (5 piętro).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

370 000 zł42 m² 8 747,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

do sprzedania mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu, metraż 42.5 metra, 3 piętro w bloku z wielkiej płyty, blok po remoncie, mieszkanie jest umeblowane i nadaje się do zamieszkania po lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł58 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dostępne od zaraz luksusowe nowe 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 z miejscem postojowym znajdujące się w kompleksie "apartamenty Murano" przy ul. Pokornej w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Białołęka,Warszawa

276 190 zł46 m² 5 952,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja! tanie mieszkanie W centrum dobrze skomunikowanej, zielonej białołęki!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Powązki,Warszawa

3 350 zł47 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowy, wykończony w bardzo wysokim standardzie, komfortowy, 2-pokojowy (47m2) apartament z dużym tarasem (50 m2). ul. Rydygiera Wykończenie apartamentu projektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Niepodległości

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 000 000 zł135 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

Klimatyczny, przestronny, wysoki apartament 3 pokojowy w przedwojennej kamienicy w jednej z najatrakcyjniejszych części miasta- śródmieście Południowe, niedaleko Pól Mokotowskich, czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł80 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy elegancki apartament przy ul. Rydygiera. Mieszkanie 80 m2 nowe, budynek z 2009 roku, na 6 piętrze : 3 pokoje, aneks kuchenny, 2 łazienki, garderoba, duży taras od strony patio (ponad 11m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

386 000 zł60 m² 6 433,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokoje 60 m2 na Mokotowie przy parku wśród zieleni. Trzy niezależne pokoje, łazienka, aneksu kuchennego,kuchnią. Metraże pomieszczeń: salon 24m2, 2 sypialnie: 14 m2 i 7,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pogonowskiego

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne, dwupokojowe mieszkanie typu studio, 47 mkw. Zlokalizowane w najładniejszej części Starego Żoliborza ,na drugim piętrze, w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia o pow.60m2(salon z otwartą kuchnią wyposażoną w sprzęt AGD,dwa pokoje,łazienka oraz balkon)Mieszkanie w pełni umeblowane.Osiedle przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

6 800 zł77 m² 88,31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament w stylu śródziemnomorskim w kameralnej kamienicy na Powiślu z wygodnym i szerokim miejscem parkingowym w garażu podziemnym. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modra

Mokotów,Warszawa

3 300 zł59 m² 55,93 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w cichej i spokojnej części Mokotowa przy stacji metra Wilanowska. Doskonale skomunikowane, 10min do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słodowiec

Żoliborz,Warszawa

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, ciche, blisko Marymonckiej. Oddzielna, widna, umeblowana kuchnia. Pokój obecnie jest umeblowany w nowe meble. Mieszkanie wyposażone - agd, internet. Bardzo dobry węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 650 zł34 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Eleganckie całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie zlokalizowane na Kabatach 5 minut piechotą od metra. 34m2, piętro 3/8, budynek z 2004r. Oddzielna wyposażona kuchnia, umeblowany pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

295 000 zł31 m² 9 546,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie kawalerka z widną kuchnią na Ursynowie Pokój 18,91 m2, kuchnia 6,15 m2, łazienka 3.08 m2, hall 2.72 m2 Balkon loggia z widokiem na osiedle. Do lokalu przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz, mieszkanie po remoncie, 50 m2, bardzo czyste. Super lokalizacja. 100m do metra Natolin, 50m do 3 przystanków komunikacji miejskiej, 50 m do sklepów-Centrum Handlowego, bardzo blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

306 000 zł34 m² 9 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o pow. 33,5 m2 na Starym Mokotowie na ul. Wołoskiej. Blok z 1953 roku -cegła. Piętro trzecie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baboszewska

Mokotów,Warszawa

340 000 zł37 m² 9 147,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Sprzedam mieszkanie na Mokotowie przy ul. Baboszewskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z 1 pokoju (ok. 20 m2), widnej kuchni (ok 6 m2), łazienki z wc (ok 4 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

364 000 zł47 m² 7 744,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 na zielonym Żoliborzu. Połozone na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1972r.Mieszkanie piękne, ciepłe, słoneczne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie blisko stacji metra onz. ul. Al. Jana Pawła II Mieszkanie po generalnym remoncie. Budynek z portiernią. Cena najmu 3000 zł + opłaty licznikowe polecam dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł111 m² 72,07 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny apartament na Muranowie, warszawa Śródmieście ul.Słomińskiego. Bardzo dobrze wykończony, z dbałością o szczegóły, 4 pokojowy apartament w centrum Warszawy: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50m przy ul. Armii Ludowej - 3 min pieszo do metra Politechnika. Mieszkanie składa się z widnej, oddzielnej kuchni, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

440 000 zł67 m² 6 567,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Plac hallera - 3 pokoje w kamienicy z windą Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 67m2 zlokalizowane na Pradze Północ przy pl. Hallera. 2. piętro w zadbanym 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Wola,Warszawa

395 000 zł43 m² 9 186,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania eleganckie i przytulne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 z tarasem 13m2 położone na ekskluzywnym strzeżonym osiedlu budimex - olbrachta II na Woli. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,24 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pok na Warszawskiej Woli ul. Jana Kazimierza. Do dyspozycji pozostaje duży salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka z wc oraz balkon. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klonowicza

Wola,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne nowoczesne mieszkanie, bardzo słoneczne, dostępne od czerwca. Dobrze utrzymane otoczenie, spokojne sąsiedztwo. W pobliżu: szkoły, przedszkola, żłobki, apteka, sklepy spożywcze, park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 820 zł41 m² 44,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, komfortowe, 2 pok 41 m2 na 3/3 w apartamentowcu na strzeżonym i chronionym osiedlu Królewski Park, z 2015 roku w Miasteczku Wilanów Kuchnia w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

6 500 zł78 m² 83,31 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament na osiedlu Menolly. Bezpośrednie sąsiedztwo Centrum Nauki Kopernika i buw. Przy stacji Metra Centrum Nauki Kopernik. Wykończony i wyposażony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

2 950 zł47 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia ul. Krochmalna - 47M po remoncie lokalizacja: bliska Wola, mirów 5 minut na piechotę od metra Rondo Daszyńskiego, 1km do zagłębia biurowego, 800 metrów hotel Hilton.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł67 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowo wykończone mieszkanie, z przepięknymi podświetleniami. ul. Słomińskiego Idealne dla pary, bez dzieci. Salon od sypialni oddzielają przesuwne drzwi na całej długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

2 750 zł32 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, komfortowe i słoneczne mieszkanie dwupokojowe w sercu Warszawy przy ul. Koszykowej. Idealne dla pary lub singla. Zlokalizowane między Placem Konstytucji, placem Zbawiciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartamenty " gdański". Bardzo ładny, całkowicie wyposażony apartament położony na 12 piętrze apartamentowca przy ul. Słomińskiego. Dwa pokoje i widna kuchnia Mieszkanie ciche - wszystkie okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2- pokojowe na drugim piętrze o powierzchni 39 m2 w Centrum Warszawy ( Al. J. Pawła II) - Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, blisko do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne studio o powierzchni 40 m zlokalizowane w inwestycji " 19 Dzielnica" przy ul. Kolejowej w pobliżu stacji metra Daszyńskiego. Mieszkanie składa się z salonu, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł30 m² 99,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia śliczne studio 1 pokojowe z ogródkiem i otwartą kuchnią, w pełni wyposażoną( lodówka, piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, zmywarka, komplet garnków, naczynia,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij