dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Za Łąkami

Ursynów,Warszawa

690 000 zł98 m² 7 023 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na 3-cim piętrze, bez windy, 4 pokoje + 2 garderoby. Budynek blisko ul. Mielczarskiego. Osiedle zamknięte; 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym (wliczone w cenę). Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament dwupokojowy zlokalizowany w śródmieściu przy ul. Pokornej, blisko stacji metra dw. Gdański! Apartament w pełni umeblowany i wyposażony. Pokój duży:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

2 550 zł70 m² 36,43 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Słoneczne czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie w cichej zielonej części Bielan. Lokal umwblowany. Duża widna kuchnia widna, łazienka z wanną , toaleta osobna. Na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł67 m² 50,75 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie, w budynku z portierną i całodobową ochroną. W cenie 1 m-ce w podziemnym garażu. Całkowicie umeblowane, z balkonem o pow. ok. 5m. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy wąwozowej. Budynek z roku 2006 z windą oraz miejscem w garażu podziemnym. W skład nieruchomości wchodzą : - Sypialnia - Salon - Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mińska

Kamionek,Warszawa

394 584 zł62 m² 6 352,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

MDM! Cicha uliczka w sąsiedztwie uczelni, niedaleko Parku Skaryszewskiego i metra.~Miły, kameralny budynek na Kamionku.~Niepowtarzalna atmosfera miejsca łączącego historię ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

370 000 zł57 m² 6 537,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow .56,6m2 w wyśmienitej lokalizacji przy ul.Myśliborskiej na Tarchominie. Osiedle z 2002 roku, spokojne, ogrodzone, zadbane, kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

568 000 zł49 m² 11 591,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

769 153 zł89 m² 8 669,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł134 m² 58,96 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w samym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie o powierzchni 134m2. dwa duże balkony okna wychodzą na stronę południowo-zachodnią (widok na Plac Grzybowski i Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

413 038 zł65 m² 6 317,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta ekspozycja południowa Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

458 410 zł59 m² 7 812,03 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

580 440 zł80 m² 7 277,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z MDM! Nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

597 630 zł85 m² 7 011,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

516 072 zł75 m² 6 887,39 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

758 574 zł84 m² 9 036,02 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Union Apartamenty to osiedle zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli. W pobliżu znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

275 000 zł31 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie w kamienicy przy ul. Gagarina. Budynek położony jest na terenie zamkniętym. Mieszkanie z balkonem, dobrze doświetlone, wysokie. Oddzielna, widna kuchnia z wejsciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

970 000 zł79 m² 12 278,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Nieruchomość: widok na las - optymalne mieszkanie dla osób mających dość zgiełku miasta, a jednocześnie nie mogących od niego uciec. Blisko metra, linie autobusowe - doskonały kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mielczarskiego

Ursynów,Warszawa

799 000 zł102 m² 7 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Ursynowie w okolicy ulic Mielczarskiego i Wilczy dół , cztery pokoje dwa po 17 mkw. salon 23 mkw. mały pokój 6 mkw. inne pomieszczenia to ; garderoba z oknem7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

2 800 zł82 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie składające się z 3 pokoi (21m2,11m2,12m2), oddzielnej, w pełni wyposażonej kuchni (12m2), garderoby (3,5m2), łazienki (4,5m2), wc (2m2). Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche, słoneczne mieszkanie w kameralnym chronionym kompleksie. 5 min do metra Natolin. Pełna infrastruktura. Kuchnia półotwarta w pełni umeblowana, wyposażona z kącikiem jadalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

552 840 zł58 m² 9 485,93 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bródno

Bródno,Warszawa

418 423 zł62 m² 6 737,88 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

260 000 zł47 m² 5 532 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Warszawa ul. Toruńska 3-pokojowe. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, bez księgi wieczystej. 3 osobne pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

430 000 zł58 m² 7 413,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na Bemowie przy ul.Powstańców Śląskich/Człuchowska/Legendy. Okna w kierunku wschodnim i południowym. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Jest winda. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

839 247 zł107 m² 7 812,04 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 16-piętrowym budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w centrum z widokiem na panoramę Warszawy.Dobra lokalizacja 400m do stacji metra Gdański,Galerii Handlowej Arkadia.Salon połączony z kuchnią,z sypialni wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł54 m² 58,72 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kompleksie Dom na Skarpie w prestiżowej lokalizacji Górnego Mokotowa. Budynek o podwyższonym standardzie. Usytuowanie umożliwia dobrą komunikację, sąsiedztwo stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 400 zł75 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kuchnia wyposażona /lodówka, zmywarka,piekarnik, mikrofala, płyta el., okap/ i dwie łazienki/wanna,prysznic, bidet,zabudowana pralka, toaletka/.Blaty, parapety granitowe. Podłogi gres i deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batuty

Służew,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Służew nad Dolinką, 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, domofon, 2 nowoczesne windy, mieszkanie w pełni umeblowane, pralka, lodówka, telewizor, łazienka oddzielnie wc, glazura, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie do wynajęcia na kabatach (ul. Dembego 10). Dostępne od 1/09. Pełne wyposażenie - sprzęty agd wysokiej klasy (zmywarka, płyta indukcyjna). Meble ikea. Nowe budownictwo, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

350 000 zł43 m² 8 140 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

W pobliżu Galeria Mokotów, przedszkole, szkoła, gimnazjum, bazarek, liczne sklepy i banki. Doskonała komunikacja, blisko metro Wilanowska i liczne linie autobusowe (np. 136, 174, 165, 193, 504,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja. Blisko do metra (metro Ratusz) i na Starówkę. W pełni wyposażone w agd. Umeblowane. Odpowiednie dla pary, dla rodziny lub dwóch niezależnych osób. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Topiel

Warszawa,mazowieckie

1 722 820 zł73 m² 23 753,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Budynek apartamentowy z 2014 roku u zbiegu ul. Topiel i Zajęczej na warszawskim Powiślu. Inwestycję zaprojektowano w stylistyce miejskich kamienic z klasycznym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

649 000 zł51 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w bardzo dobrej komunikacyjnie lokalizacji. Do Metra Wilanowska , blisko tramwaje i autobusy. Na zakupy szybko dostaniemy się do Galerii Mokotów. Mieszkanie ; salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł79 m² 40,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, duże i komfortowe mieszkanie 3 pok. (79m2) przy ul. Domaniewskiej 22a (tylko 3 min. do metra Wilanowska). Mieszkanie w budynku z 1999 r. ciche, położone na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Natolin

Natolin,Warszawa

880 000 zł80 m² 10 738 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo widne,wygodne i ciche mieszkanie w cichej okolicy - stary Natolin, 5min do lasu Kabackiego. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze i posiada 2 tarasy po 15m2 każdy,bardzo wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

470 475 zł63 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja znajduje się w sercu Woli ? prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,5 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku 5 kondygnacyjnym. Bardzo duża widna kuchnia, niedawno przeszła generalny remont, istnieje możliwość połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Wawrzyszew,Warszawa

369 000 zł58 m² 6 362 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Budynek ocieplony, wszystkie instalacje wymienione. Mieszkanie ciepłe, rozkładowe, przestronny przedpokój zabudowany w całości dużą szafą wnękową. Istnieje możliwość utworzenia trzeciego.