dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

549 000 zł62 m² 8 796,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )3-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! W budynku elegancka recepcja i reprezentacyjne lobby. Na terenie osiedla znajduje się również altana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

455 525 zł52 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio od dewelopera, ani 2% pcc! Dwupokojowe mieszkanie z balkonem o łącznej powierzchni 52,06 m2 położone na trzecim piętrze nowego, sześciopiętrowego kompleksu mieszkano-usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

1 167 784 zł120 m² 9 731,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

0% prowizji i podatku pcc! Prezentujemy Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na Mokotowie. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach ceniących dogodną komunikację (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

656 000 zł96 m² 6 854,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu 4 pokoje o powierzchni 96m2 Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 700 zł62 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle składa się z 3 budynków w kształcie podkowy. W sumie tylko około 60 mieszkań. Przepiękna zielona aranżacja osiedla wraz z płynącym strumykiem wzdłuż bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

352 000 zł50 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żerań

Żerań,Warszawa

391 187 zł63 m² 6 202,43 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki, w okolicy malowniczego Kanału Żerańskiego! ? W bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

296 410 zł48 m² 6 194,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj blisko stacji metro marymont Możliwość zakupu oraz wykończenia mieszkania w ramach programu MdM Wprowadź się szybko - budynek zostanie oddany w II kwartale 2017r Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

679 125 zł91 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż! 0% prowizji i podatku pcc! Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach młodych, ceniących dogodną komunikację (w bliskim sąsiedztwie osiedla metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Żerań

Żerań,Warszawa

390 792 zł63 m² 6 196,16 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł80 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni umeblowanie i po remoncie. Dwie sypialnie, salon, kuchnia, garderoba, łazienka i toaleta. Lokalizacja ul. Domaniewskia 22. Lokal na 1 piętrze, podziemny garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

419 652 zł53 m² 7 854,24 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji i 0% podatku pcc. Dogodny system płatności 20/80. Oferta specjalna 5 mieszkań w systemie 10/90! Zapraszamy do zakupu mieszkania w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

257 500 zł31 m² 8 306,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania Mieszkanie idealne na start lub na wynajem dwa oddzielne pokoje oraz oddzielna kuchnia + przestronna garderoba Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

wynajmę nowe 2 pokojowe przytulne mieszkanie na Żoliborzu. urządzone oryginalne, wysoki standard wykończenia. Apartamentowiec z ochroną, recepcją, wewnętrznym dziedzincem, budynek nowy oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dostępny od zaraz piękny i cichy 3-pokojowy (120 m) apartament na Powiślu z widokiem z okien na pobliski park. Apartamentowiec przy ul. Czerniakowskiej, całodobowo chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

358 012 zł44 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Żerań

Żerań,Warszawa

611 915 zł94 m² 6 529,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Oczary

Białołęka,Warszawa

384 000 zł64 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję pośrednika pokrywa Sprzedający. Do sprzedaży ładne, nowoczesne, przestronne mieszkanie o pow.63,6m2 wraz z miejscem parkingowym w garażu oraz pomieszczeniem gospodarczym na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 600 zł44 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim, ósmym pietrze budynku z 2003r. Mieszkanie o pow. 44,4m2. Salon z aneksem kuchennym o pow. 25m2 z loggią 2,7m2. Sypialnia 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bezpośrednio wynajmę jednopokojowe mieszkanie na Bielanach przy ulicy Sokratesa, 500 metrów od stacji metra. Mieszkanie nowo oddane. Meble (nowe Ikea) będą w mieszkaniu do dnia 30.09 (stąd nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

349 710 zł52 m² 6 729,07 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MDM bez podatku pcc bez prowizji Inwestycja w pobliżu kanału Żerańskiego to nowoczesny kompleks mieszkaniowy usytuowany w bardzo dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

429 000 zł60 m² 7 100,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Atrakcyjne miekszkanie w doskonałej lokalizacji, nowoczesne osiedle położone blisko centrum Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

316 800 zł40 m² 7 900,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,27m2 Sypialnia 12,07 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.67 m2, Balkon 4.1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Warszawa,mazowieckie

432 526 zł60 m² 7 208,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji i podatku pcc! Nowoczesny trzypiętrowy kameralny budynek zlokalizowano w atrakcyjnej lokalizacji na Targówku. Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o klientach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

440 284 zł48 m² 9 210,96 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe apartamenty na grzybowskiej - prestiżowa lokalizacja oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera 2 minuty do stacji metra Rondo Daszyńskiego Data zakończenia budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

504 000 zł50 m² 9 980,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na 8 piętrze 8 piętrowego nowego budynku z 2014 roku z ochroną. Mieszkanie dwustronne, okna na wschód i zachód, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, przestronne i nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie we wspaniałej lokalizacji na Górnym Mokotowie, blisko metra i sgh: - 2 niezależne, bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 170 zł36 m² 60,28 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękną, przestronną kawalerkę w nowym budynku na Pradze Północ, przy ul. Wileńskiej. W pełni umeblowana i odmalowana. Na pierwszym piętrze. W środku: pokój, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nowe do wynajęcie o pow. 41 mkw na 6 piętrze w komplekcie Słodowieccity przy Żeromskiego 1 z możliwością wynajęcia miejsca postojowego na parkingu podziemnym: - 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Kabaty,Warszawa

2 900 zł58 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis -kabaty, mieszkanie 3 pokojowe (plus garderoba) na piętrze 1/4, w budynku z windą. Mieszkanie jasne i słoneczne, umeblowane, duży pokój z otwartą kuchnią i loggią 3,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

310 300 zł30 m² 10 483,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub na wynajem Mieszkanie jednopokojowe 29,6m2 funkcjonalny układ, składa się z: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w sercu Starego Mokotowa - ok 600 m od stacji metra Wierzbno. Piętro 1 winda. Dwa niezależne pokoje 59 mkw z aneksem kuchennym oraz łazienką (prysznic). Aneks wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Mokotów,Warszawa

3 600 zł62 m² 58,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Klimatyczne mieszkanie w starej kamienicy, na Górnym Mokotowie, w budynku w którym są tylko 4 mieszkania, bardzo ciche, z oknami na 3 strony, słoneczne, z pięknym widokiem za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

267 036 zł38 m² 7 027,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: bemowo Spokojna i zielona okolica W okolicy liczne sklepy i punkty usługowe (ok. 100m od Biedronki i Kauflanda) Dobry i szybki dojazd do ch Wola Park, tesco Niedaleko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę nowe, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie w budynku przy ulicy Obrzeżnej. Wysoki standard wykończenia zarówno budynku jak i mieszkania. W budynku całodobowa ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie