dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

280 500 zł36 m² 7 899,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozklad mieszkania dwa wyjsca na przestronny balkon 6.5m2 z sypialni oraz pokoju dziennego Wysoki Standard: Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

312 000 zł41 m² 7 643,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowe mieszkanie na Pradze! Kameralny i elegancki apartamentowiec położony w jednym z najlepszych komunikacyjnych punktów dzielnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zabytkowa kamienica, wysoki standard, 2 pok. bezp. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi ( 32m + 22m) w zabytkowej kamienicy. Salon połączony z aneksem kuchennym wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

249 000 zł25 m² 10 320 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do prezentacji zgrabnej kawalerki z 13 metrowym tarasem na warszawskich Bielanach. Mieszkanie na 11 piętrze w 11 piętrowym budynku z 2000 roku. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche i słoneczne mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. Kuchnia otwarta na pokój, z ktorego jest wyjście na balkon. Sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis dodatkowy Przestronne mieszkanie w apartamentowcu z 2012r. - prestiżowe, zamknięte osiedle galeria park. Doskonała lokalizacja: 5 minut do Galerii Mokotów, dogodny i szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

195 000 zł19 m² 10 166,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

371 876 zł60 m² 6 238,48 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wysoki standard wykończenia, dzięki oryginalnemu projektowi architektonicznemu Możliwość zakupu oraz wykończenia mieszkania w ramach programu MdM Dogodna lokalizacja, do stacji Metro Marymont tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

789 840 zł88 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż! 0% prowizji i podatku pcc! Nasza inwestycja została zaprojektowana z myślą o ludziach młodych, ceniących dogodną komunikację (w bliskim sąsiedztwie osiedla metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

322 300 zł42 m² 7 699,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 21,4m2 Sypialnia 12,4 m2, łazienka 4,8 m2, hol 3.68 m2, Mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

504 602 zł54 m² 9 280,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe apartamenty na grzybowskiej - prestiżowa lokalizacja oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera 2 minuty do stacji metra Rondo Daszyńskiego Data zakończenia budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

574 000 zł83 m² 6 919,83 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

! mieszkanie 82m2 + 2 balkony! Atrakcyjny przestronny apartament na warszawskiej Woli w pobliżu planowej stacji metra. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

343 055 zł39 m² 8 875,94 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nie płać prowizji i podatku pcc! Kup mieszkanie bezpośrednio od dewelopera i zaaranżuj je wg własnych potrzeb. Jasne mieszkanie z ekspozycją okien na południe. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

7 400 zł94 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o wysokim standardzie przy ul. Żaryna 7 w Warszawie. Oprócz pokoi w mieszkaniu znajduje się pomieszczenie na pralnię ze zlewozmywakiem. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł129 m² 10 456,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na Górnym Mokotowie nieopodal Metra Pole Mokotowskie. Najważniejsze aspekty związane z kamienicą i mieszkaniem: - 1 piętro - winda - kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne, 4 przestronne pokoje dwie łazienki oraz taras z ogrodem Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

371 919 zł44 m² 8 542 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu mieszkania w doskonałej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkania w atrakcyjnych cenach i funkcjonalnych układach. Lokalizacja zapewnia wysoką rentowność. Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

320 500 zł44 m² 7 302,35 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rzadko spotykany rozkład 43,89m2 - 2 pokoje - widna kuchnia Dwu pokojowe, przestronne mieszkanie 44m2 w nowo powstającej inwestycji na warszawskiej Woli. Salon to 17m2 powierzchni, sypialnia to 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Żoliborz,Warszawa

4 850 zł120 m² 40,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Gotowe do wynajmu od zaraz atrakcyjne i bardzo obszerne (120 m) 4-pokojowe mieszkanie tuż przy stacji metra marymont. Lokal w klimacie przedwojennego Żoliborza! Mieszkanie w przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 599 zł33 m² 78,76 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w wyśmienitej lokalizacji przy wejściu do stacji Metro Wilanowska. Doskonałe połączenia komunikacyjne we wszystkich kierunkach. W pobliżu Park Arkadia i Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

301 000 zł38 m² 7 898,19 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny dla młodej rodziny lub pod inwestycje na wynajem Możliwość zamknięcia kuchni powstaje wtedy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę jednopokojowe mieszkanie na Bielanach przy ulicy Sokratesa, 500 metrów od stacji metra. Mieszkanie nowo oddane. Meble (nowe Ikea) będą w mieszkaniu do dnia 30.09 (stąd nie ma ich jeszcze na.