dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

337 000 zł48 m² 7 020,83 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na warszawskiej dzielnicy Bielany. Lokal składa się z: salonu z dużymi oknami, drugi pokój z wyjściem na balkon , jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

357 000 zł42 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dobra lokalizacja w pobliżu stawy Wawrzyszewskie, dużo zieleni. Pełna infrastruktura, w pobliżu przystanki autobusowe (116 na Starówkę i uw), tramwajowe (33 Dworzec Centralny), metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

327 000 zł51 m² 6 444,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Tarchominie przy pętli Nowodwory, osiedle pod dębami, ul. Pasłęcka. Mieszkanie na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Blok w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 2 piętrze 3 piętrowego budynku na ul. Fontany w cichej i zielonej części Bielan. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi / 18 i 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

497 500 zł71 m² 7 007,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 314 048 zł103 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest piękne 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 102,66m2. W mieszkaniu znajduje się przestronny salon o powierzchni 21,78m2 oraz widna kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamionek

Kamionek,Warszawa

397 158 zł54 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53.67 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

727 101 zł83 m² 8 748,66 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 3 pokoje, 83,11m2, 6 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - lipiec 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

867 000 zł110 m² 7 881,82 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Przestronny apartament z prywatnym tarasem i ogrodem 7 pietrze. Plan oraz opis powierzchni w galeri zdjęć, (posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

D wynajęcia mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy przy metrze (rondo onz) Powierzchnia: 35 m2 (2 pokoje) Kuchnia z oknem (odrębne pomieszczenie) Piętro 4 (winda), ogrzewanie centralne Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

465 000 zł65 m² 7 138,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży bardzo ładne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na zadbanym osiedlu "uroczy Zakątek" przy ul.Modlińskiej. Osiedle zostało wybudowane w 2010 roku przez solidnego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł76 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na Woli 3 pok 76m2 w budynku z 2009 roku, pełna własność,mieszkanie w cichym miejscu ,kameralne, o podwyższonym standardzie, w tradycyjnej technologii, oddalone od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

435 000 zł70 m² 6 186,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70,31m2 usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku z 2015r. wyposażonym w windę. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

569 000 zł98 m² 5 806,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania przestronne, piękne mieszkanie 98m2, usytuowane na 1 piętrze, trzypiętrowego budynku z 2005 roku przy ul. Głębockiej Mieszkanie zostało połaczone z dwóch osobnych. Pomysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

462 000 zł58 m² 7 965,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

ul.ELEKTORALNA/Al.Jana Pawła 2-u pokojowe mieszkanie na ul.Elektoralnej o pow.58 m2 znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku z cegły ( nowa winda) .Powierzchnie pokoi wynoszą;18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

825 801 zł100 m² 8 244 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 4 pokoje, 100,17 m2, 2 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - grudzień 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

830 000 zł166 m² 5 002,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży piękny, słoneczny dwupoziomowy apartament, wykończony materiałami wysokiej jakości na pełnym zieleni osiedlu przy ul.Świderskiej na Tarchominie. Osiedle spokojne i zadbane, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ksawerów

Ksawerów,Warszawa

1 278 366 zł100 m² 12 808 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

New apartment situated in a prestigious neighborhood in the business part of Mokotów, near Galeria Mokotów. It is for those who appreciate modern flats and apartments. Between the buildings designed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

299 472 zł43 m² 7 034,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

281 000 zł36 m² 7 893,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 000 000 zł104 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Apartament wykończony dobrej jakości materiałami,o bardzo ładnym rozkładzie pomieszczeń,mieszkanie bardzo wygodne.Salon z półotwartą kuchnią,2 sypialnie,2 garderoby,2łaziemki,2 miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

421 747 zł66 m² 6 432,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana jest w Aninie. Oferuje znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

245 000 zł25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przytulna kawalerka o powierzchni 25 m2, na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1964 r., Ramy H, przy ul. Bruna na Starym Mokotowie. Pokój ok. 18 m, wnęka kuchenna w przedpokoju, loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

490 000 zł69 m² 7 113,82 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokojowe o metrażu 68,88 m2 prosto od dewelopera! Dwa pokoje, salon, kuchnia, dwie łazienki, balkon. Okna na północny zachód i południowy wschód. Kupujący nie płaci pcc ani prowizji biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, stacja metra Młynów

Młynów,Warszawa

1 390 500 zł124 m² 11 222,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 5-pokojowe o pow. 123.9 m2 położone na szóstym piętrze w budynku 6-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, holu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

433 000 zł61 m² 7 131,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do zakupu ciche, ciepłe, jasne, funkcjonalne mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym na Białołęce. Kameralne, bezpieczne, przyjazne dzieciom, zielone, osiedle znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

709 363 zł116 m² 6 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

949 824 zł101 m² 9 431,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 4-pokojowe (hol 10,96 m2 łazienka 5.56 i 2,96, trzy pokoje - sypialnie 12,37, 12,16 i 12,02 m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym 38 m2, powierzchnia użytkowa 100,71m2, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodziny Połanieckich

Bielany,Warszawa

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 3-pokojowe w cichej części Bielan. Własność. Na powierzchnię 65,7 m2 składają się: - salon o pow 18 m2, balkon w kierunku , połączony z aneksem kuchennym o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament o pow. 35 m2, salon z kuchnią , sypialnia, łazienka, duży balkon, wola/ śródmieście, okolice Ronda Daszyńskiego. Lokalizacja apartament zlokalizowany jest na 6 piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

285 468 zł36 m² 7 859,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

424 218 zł57 m² 7 429,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycję zlokalizowano na Bemowie w pobliżu Wojskowej Akademii Technicznej. Sprawny transport zapewniają linie tramwajowe i autobusowe. Dodatkowo w pobliżu znajdują się stacje rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mokotów, metro, park Pole Mokotowskie. Do wynajęcia przytulne mieszkanie 1 pokojowe (20m2 + balkon) w rewelacyjnej lokalizacji- ul. Juliana Bruna- przy sgh, metro Pole Mokotowskie, park Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

185 844 zł25 m² 7 582,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Osiedle położone jest na Targówku Mieszkaniowym. Sprawną komunikację umożliwia pobliski Most Gdański, a planowany przystanek metra Trocka pozwoli na dotarcie do centrum w kilka minut! Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72 m2 na 1. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2006 r. przy ulicy Wrzeciono na Bielanach. Z części tarasu widok na las bielański. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stacja Metra Stare Bielany

Bielany,Warszawa

340 000 zł55 m² 6 204,38 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Ustawne i dwustronne mieszkanie w dobrze skomunikowanym punkcie na Bielanach do wejścia bez ponoszenia dodatkowych kosztów! Budynek wybudowany w 1975 roku, ocieplony; prezentowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komorska

Ostrobramska,Warszawa

348 000 zł61 m² 5 704,92 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

ul.KOMORSKA ZNAKOMITA LOKALIZACJA.Os.Ostrobramska.Mieszkanie 3-y pokojowe o pow.61 m2 na ul.Komorskiej znajduje się na 10-ym piętrze w 12-o piętrowym budynku z 1978 r.Rama H.Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wierzbno

Wierzbno,Warszawa

4 500 zł46 m² 97,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Beautiful, brand new apartment - Metro Wierzbno Recently renovated, luxury ground-floor apartment next to Wierzbno metro station. Separate bedroom with a spacious wardrobe. Balcony with a storage.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

530 714 zł89 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018