dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Julianowska

Nowe Bródno,Warszawa

410 284 zł57 m² 7 244,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 56,63 m2, 3 piętro. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, 2 sypialni,łazienki , holu, loggi o pow. 4,83 m2. Planowany termin odbioru to 30 10 2017roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

327 000 zł48 m² 6 812,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 48m2 3 pokoje kuchnia lazienka w tym jeden pokoj przechodni.Czesciowy remont nowa kuchnia szafki na wymiar parkiet debowy nowe szafy wnekowe w sypialni przedpokoju Do metra Slodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akermańska

Stegny,Warszawa

375 000 zł64 m² 5 859,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Naszą prowizję pokrywa wyłącznie sprzedający! Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Stegnach. Pierwotnie 4 pokoje, obecnie kuchnia połączona z pokojem daje 16 metrową kuchnię z jadalną lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu Parasol

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł37 m² 8 513,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni 36,68 m2 na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku na Woli. Salon /16,00m2/ z wyjściem na balkon /2,00m2/, pokój /8,00m2/, widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Felińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 490 000 zł125 m² 11 920 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowe mieszkanie w niskiej 2 piętrowej przedwojennej kamienicy znajdujące się na parterze z dostępem do własnego ogródka o powierzchni 250m2! Dwie minuty spacerem do metro Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

309 366 zł26 m² 11 875,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: kawalerka w budynku we wspaniałej lokalizacji! Idealna zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania. Mieszkanie na 6 piętrze z widokiem na wschód czyli na Centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ksawerów

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł113 m² 9 734,51 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Nowoczesny i przepiękny apartament z tarasem na Mokotowie. Budynek wybudowany w 2006 roku Bardzo jasne i idealnie skomponowane mieszkanie składa się z 2 części: - gościnnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

3 600 zł40 m² 90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie mieści się w ekskluzywnym apartamentowcu oxygen wronia na ostatnim piętrze (7). Na klatce oprócz tego mieszkania są tylko jeszcze 2 mieszkania, więc winda jest prawie prywatna na ostanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

505 223 zł45 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zabytkowy budynek przy Okrzei 26, pamiętający jeszcze konne tramwaje znajduje się w rejonie prawobrzeżnej Warszawy, w którym zachodzą niezwykle dynamiczne zmiany. Kamienica stoi blisko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 150 zł45 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m2 - salon: sofa dwuosobowa rozkładana, stół oraz 6 krzeseł, tv led 37 cali - aneks kuchenny: lodówka, piekarnik, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

535 253 zł54 m² 9 884,64 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji, praktycznie w Centrum Warszawy! Idealna lokalizacja! Lokalizacja: centrum/wola 350 metrów od stacji Metra Rondo Daszyńskiego W okolicy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, jeszcze nigdy nie zamieszkałe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Apartamenty Murano na ulicy Pokornej. Wynajmujący będzie pierwszym lokatorem. Bardzo dobry rozkład, apartament jest jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

303 900 zł39 m² 7 701,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem pokój dzienny +plus sypialnia z każdego z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament, wykończony w bardzo wysokim standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony o powierzchni 54 m2. Sypialnia z wchodzoną garderobą, salon z kuchnią (aneks),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

2 667 744 zł135 m² 19 764 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł95 m² 6 722,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie sprzedający! Bardzo ładne klimatyczne mieszkanie 4 pokojowe na zielonych Starych Bielanach. 4 pokoje, oddzielna kuchnia z meblami z litego drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Puławska

Służew,Warszawa

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, komfortowe, nowoczesne w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu Melody Park. Wysoki standard wykończenia z dbałością o szczegóły. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

537 948 zł57 m² 9 386,63 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku we wspaniałej lokalizacji! Idealna propozycja zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania. Mieszkanie na pierwszym piętrze, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

655 000 zł96 m² 6 844,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu 4 pokoje o powierzchni 96m2 Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Praga-Północ,Warszawa

350 000 zł55 m² 6 406,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Z żalem sprzedaję widne i ciepłe mieszkanie dwupokojowe z kuchnią i łazienką. Znajduje się ono w budynku niemal gruntownie wyremontowanym (dach, wszystkie instalacje, okna, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

385 000 zł60 m² 6 401,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie, dwupoziomowe, wysoki parter i piętro, przytulne, ciche na zamkniętym i strzeżonym osiedlu, z placem zabaw dla dzieci. Teren otaczający lokal to budynki mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł50 m² 84 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Comfortable apartment with a big balcony in prestigous Warecka Residence The apartment consists of: spacious living room with a balcony - 9m2, semi-opened kitchen, bedroom with dressing room, large.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

6 200 zł125 m² 49,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Prestigeous apartment located at a heart of Saska Kępa. Safe and quiet area, lot's of restaurants and cafes in a walking distance. Spacious living room with open kitchen and a balcony, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

189 516 zł25 m² 7 732,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Osiedle położone jest na Targówku Mieszkaniowym. Sprawną komunikację umożliwia pobliski Most Gdański, a planowany przystanek metra Trocka pozwoli na dotarcie do centrum w kilka minut! Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamionek

Kamionek,Warszawa

356 345 zł46 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 45.98 m2 położone na czwartym piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kamionek

Kamionek,Warszawa

340 252 zł46 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 45.98 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku 4-piętrowym i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, holu, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej. Blisko autobusy i tramwaje oraz stacja metra Rondo onz. Dwa przystanki do Dworca Centralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

17 500 zł240 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Top standard 2-storey penthouse with a huge terrace located at the heart of a city center. Quiet, prestigeous area, in a walking distance to the Metro station and city parks: ogród Saski and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, wysokie na 3 m. mieszkanie w kamienicy położonej w sercu Starego Mokotowa, niedaleko stacji metra Pole Mokotowskie (550 m). Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

553 554 zł58 m² 9 475,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie: trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku we wspaniałej lokalizacji! Idealna propozycja zarówno pod wynajem, jak i do zamieszkania. Mieszkanie na drugim piętrze, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

316 800 zł40 m² 7 900,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,27m2 Sypialnia 12,07 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.67 m2, Balkon 4.1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Magazynowa

Ksawerów,Warszawa

1 182 612 zł141 m² 8 407 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie Apartament 5 pokoje, 140,67 m2, 3 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów, ul. Magazynowa. Termin oddania - grudzień 2016. Inwestycja Osiedle składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

303 187 zł47 m² 6 432,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja zlokalizowana jest w Aninie. Oferuje znakomite połączenia komunikacyjne, w tym między innymi bezpośredni (zaledwie 3 minuty spacerem od naszej inwestycji) dostęp do stacji Szybkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

510 000 zł70 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 70 m2. Pokoje o powierzchni 18, 13, 9 i 8 m2 na podłogach klepka dębowa w stanie bardzo dobrym. Z dużego pokoju wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

328 530 zł47 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borzymowska

Warszawa,mazowieckie

296 514 zł43 m² 6 965,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Osiedle to nowoczesna inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego. Jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą wyjazdową z miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekarska

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w pięknej kamienicy na Starym Mieście przy ul. Piekarskiej. Cudowne miejsce w samym sercu miasta. Dookoła zabytkowe kamienice, klimatyczne uliczki i atrakcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2, położone na Mokotowie. W pełni wyposażona kuchnia połączona z pokojem dziennym i balkonem, sypialnia, łazienka z wc. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

5 500 zł94 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny apartament do wynajęcia, zlokalizowany w dzielnicy Mokotów u zbiegu ulicy Narbutta i Łowickiej (rezydencja Narbutta ). Budynek monitorowany, chroniony z recepcją (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśmiana

Bielany,Warszawa

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku. W pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie po generalnym remoncie, ergonomicznie zaprojektowane, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Warszawa, śródmieście, ul. Grzybowska Mieszkanie o powierzchni 49 m2 usytuowane na 6 piętrze. (jedyne piętro 3 metry wysokości) Składa się z: - pokój 16 m2 , - pokój 10 m2 i - pokój 9 m2,.