dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 350 zł39 m² 60,26 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pańska Centrum ładne 2 pokoje po generalnym remoncie. Ładne, wygodne, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy przy ul. Pańskiej. Bardzo dobry punkt komunikacyjny autobus, metro, tramwaj, dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Relaksowa

Ursynów,Warszawa

4 700 zł84 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ekskluzywne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w zaciszu Kabat na terenie komfortowego kompleksu mieszkalnego. Mieszkanie w pełni wyposażone (sprzęt agd, rtv) oraz w pełni umeblowane: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

644 462 zł83 m² 7 727,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, ani podatku pcc. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim z czterech pięter budynku. Taras, możliwość wydzielenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

629 000 zł90 m² 6 988,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne, 4 przestronne pokoje dwie łazienki oraz taras z ogrodem Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

386 000 zł55 m² 7 069,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio (bez prowizji oraz bez podatku pcc ) Mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, funkcjonalny rozkład mieszkania Do mieszkania projekt funkcjonalny z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

660 000 zł96 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu 4 pokoje o powierzchni 96m2 Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

453 000 zł65 m² 6 990,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon 18m2, kuchania 8,14m2 (kuchnia widna możliwść połączenia z salonem) Sypialnia 11,45 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

239 000 zł29 m² 8 129,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania Mieszkanie idealne na start lub na wynajem (możliwośc adaptacji na dwa pokoje wraz z oddzielna kuchnia) Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

540 000 zł76 m² 7 119,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Mieszkanie 4 pokojowe, dobrze doświetlone Z mozliwością niemalże dowolnej aranżacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

283 500 zł36 m² 7 907,95 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozkład mieszkania plan orz opis pomieszczeń w galeri zdjęć posiadamy w również inne ciekawe układy w lokali 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

274 900 zł36 m² 7 704,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozklad mieszkania dwa wyjsca na przestronny balkon 6.5m2 z sypialni oraz pokoju dziennego Wysoki Standard: Mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

282 000 zł32 m² 8 730,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Możliwość zwrotu podatku vat apartamenty już od 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

434 000 zł58 m² 7 547,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji Ładne i słoneczne mieszkanie 3 pokoje z dwoma dużymi balkonami 7,2 m2 każdy. Możliwość zamknięcia kuchni jest okno Proszę zerknąć na plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone w bardzo dobrej lokalizacji! Osobna, wyposażona kuchnia, łazienka razem z wc i wanną. W pobliżu Dworzec Centralny, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

311 074 zł40 m² 7 802,21 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, ani podatku pcc. Opis mieszkania: do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, zlokalizowane na piątym piętrze budynku. Mieszkanie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

205 128 zł27 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne jednopokojowe mieszkanie na siódmym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód, z widokiem na miasto. Cały teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

3 900 zł47 m² 82,98 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - bliska Wola. Mieszkanie o powierzchni 47m2 składające się z 2 pokoi położone na 15. piętrze w 17-piętrowym apartamentowcu z 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

970 500 zł124 m² 7 800,82 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Tylko teraz w przedsprzedaży wybierzesz najladniejszy lokal w najlepszej cenie! Wyjątkowy przestronny apartament na IX kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

259 000 zł33 m² 7 893,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz bez podatku pcc Korzystny rozklad mieszkania dwa wyjsca na przestronny balkon 6 m2 z sypialni oraz pokoju dziennego Wysoki Standard: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

6 000 zł135 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie, umeblowany i wyposażony /agd i rtv/ apartament. W budynku jest basen i fitness club. Do mieszkania przynależy miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Targówek

Targówek,Warszawa

229 622 zł32 m² 7 074 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, ani podatku pcc. Opis mieszkania: do sprzedania jednopokojowa kawalerka z przestronnym balkonem na pierwszym piętrze budynku, o powierzchni 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

383 000 zł55 m² 7 021,08 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

478 379 zł62 m² 7 727,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, ani podatku pcc. Opis mieszkania: oferujemy trzypokojowe mieszkanie z loggią i dużym ogródkiem - 46m2. Zlokalizowane w Miasteczku Wilanów, 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Piaski,Warszawa

485 000 zł55 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 55 m2 na Bielanach (osiedle Piaski): trzy pokoje z aneksem kuchennym: plus duża loggia (9 m.kw) i komórka lokatorska (1,4 m.kw.) na tym samym piętrze. Słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

620 000 zł90 m² 6 888,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawki

Wola,Warszawa

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Adres: al. Jana Pawła II cena 385000 metraż 46,3m2 Pomieszczenia: - salon - 14,9 m2 - pokój I - 10,1 m2 - pokój II - 9 m2 - kuchnia oddzielna - 4,8 m2 - jest możliwośc otwarcia jej - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Imielin

Imielin,Warszawa

443 000 zł52 m² 8 519,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52m2 z widokiem na zieleń. Zadbany budynek z windą położony niedaleko stacji metra Imielin. Klatki schodowe po remoncie. Tylko 3 mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

469 239 zł65 m² 7 192,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, ani podatku pcc. Opis mieszkania: oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,24m2 z dwoma balkonami. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Sprzedam Kawalerkę w Warszawie na Woli 32 m2 z balkonem w bloku z 2012 roku Kawalerka jest częściowo umeblowana: mała sypialnia 6,0 m2 salon i aneks kucheny 21 m2 łazienka 5,0 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

539 000 zł74 m² 7 283,78 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Ul. Tylżycka o pow. 74m2! Słoneczne mieszkanie, położone na pięknej Kępie Potockiej. Okolica bardzo cicha i zadbana, dookoła dużo zieleni. Świetna komunikacja z Centrum (pętla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleandrów

Śródmieście,Warszawa

1 235 000 zł108 m² 11 484,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie znajdujące się w przedwojennej kamienicy wybudowanej w 1936 roku, położonej w prestiżowym miejscu Śródmieścia przy ulicy Oleandrów. Usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

345 000 zł38 m² 9 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w suterenie 4 piętrowej kamienicy na Starym Żoliborzu przy Placu Inwalidów. Mieszkanie wysokie na 280 cm i dzięki dużym oknom widne. Okna mieszkania wychodzą na zamknięty, piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartoka

Ursynów,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 15 marca 3 pokojowe mieszkanie, w doskonałej lokalizacji, przy wejściu do metra Ursynów. Nowe budownictwo. 3 pokojowy, rozkładowy lokal, o powierzchni 75 m2, wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

317 900 zł40 m² 7 923,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,27m2 Sypialnia 12,07 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.67 m2, Balkon 4.1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

420 000 zł60 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard w bezkonkurencyjnej cenie doskonała lokalizacja Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

867 000 zł110 m² 7 881,82 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Przestronny apartament z prywatnym tarasem i ogrodem 7 pietrze. Plan oraz opis powierzchni w galeri zdjęć, (posiadamy w ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Dla pary lub singla mieszkanie o powierzchni 44m2 w samym centrum Warszawy 5 min od stacji metra Centrum przy ul Marszałkowskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

310 000 zł40 m² 7 848,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania idealny na start dla młodej rodziny lub na wynajem pokój dzienny +plus sypialnia dwa wyjścia na przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

339 000 zł43 m² 7 803,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyremontowane, dwustronne, rozkładowe mieszkanie w odnowionej, przedwojennej kamienicy na Bliskiej Woli przy ulicy Młynarskiej. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

313 000 zł40 m² 7 821,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.7 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bemowo

Bemowo,Warszawa

211 650 zł26 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc! ekologiczne zielone osiedle - wysoki standard! Mieszkanie 1 pokojowe 26.35 rozklad lokalu: Pokój z aneksem kuchennym 19,37m2 Łazienka 3.2m2 Hol 3.6m2 Balkon 4m2 Budynek.