dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

366 500 zł52 m² 7 044,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Posiadamy również inne ciekawe propozycje mieszkań o innych układach w tej inwestycji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 200 zł40 m² 54,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe świeżo wykończone 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 40.16 m2 w nowoczesnym osiedlu MOKO przy ul Magazynowej na Mokotowie. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Amundsena

Ursynów,Warszawa

459 000 zł70 m² 6 557 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Oferuje do sprzedaży czteropokojowe (70m2) na imielinie. W skład mieszkania wchodzi: - salon (18m2) z wyjściem na balkon - Oddzielna widna kuchnia (7m2) - Sypialnia (12m2) - Pokój dziecięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Wola,Warszawa

239 350 zł27 m² 9 028,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalna kawalerka idealna na start lub na wynajem Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedziana

Wola,Warszawa

3 380 zł54 m² 62,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - bliska Wola. Mieszkanie o powierzchni 54,11m2 składające się z 2 pokoi położone na 2. piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z 2011 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

365 350 zł52 m² 7 025,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, dwustronne bardzo ciche zlokalizowane w znakomitym miejscu Żoliborza oficerskiego ulokowane na pierwszym piętrze w budynku wybudowanym na początku lat 50 z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żaryna

Stary Mokotów,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Stary Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 36m2 składające się z 2 pokoi położone na 3. piętrze w 11-piętrowym apartamentowcu z 2004 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaruby

Ursynów,Warszawa

3 500 zł101 m² 34,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia od zaraz doskonale zlokalizowane mieszkanie, na Kabatach, w bliskim sąsiedzstwie metra i Lasu Kabackiego. 3 - pokojowa nieruchomość, bardzo rozkładowa, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronikowskiego

Ursynów,Warszawa

2 550 zł72 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 72 m kw. całkowicie umeblowane i wyposażone.na Kabatach z windą Pokoje w amfiladzie - przejście do sypialni i do łazienki, przez pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł89 m² 31,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 15 marca 2017 Mieszkanie 3 pok. o pow 89 m2 zlokalizowane na zamkniętym chronionym osiedlu w bliskim sąsiedztwie metra Natolin. Na w/w powierzchnię składa sie umeblowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

1 900 zł49 m² 38,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w stanie idealnym, pięknie umeblowane, w pełni wyposażone w sprzęt agd. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łączna powierzchnia 49 m2, piętro 4 z10. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

385 396 zł44 m² 8 727,26 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie. Na powierzchni 44m2 znalazło się miejsce na 23 metrowy pokój dzienny z aneksem kuchennym. Przytulna sypialnia o powierzchni 9m2 pozwoli wypocząć po trudach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składające się z 2 pokoi położone na 1. piętrze w 3-piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokosowa

Ursynów,Warszawa

354 860 zł35 m² 10 200,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% Prowizji od kupującego Mieszkanie na sprzedaż Warszawa - Ursynów. Znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2017roku z windą W skład nieruchomości wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie wraz z pełnym wyposażeniem usytuowane w centrum Warszawy, tuż obok ronda onz, dostępne do wynajmu od zaraz. Mieszkanie o pow. 38 m² położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

381 000 zł27 m² 14 111,10 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam luksusowo wykończone mieszkanie 2 pokoje ok. 27 m2, piętro 14 w 15 (są ładne windy), ciche, lokalizacja przy parku Saskim w Śródmieściu przy stacji metro świętokrzyska. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

525 000 zł39 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam mieszkanie aktualnie 1 pokój (możliwość aranżacji na 2 pokoje), ciche, powierzchnia ok. 39 m2, piętro 4 w 8 (windy) duża loggia, apartamentowiec z 2010 roku, wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

320 000 zł41 m² 7 789,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym 19,32m2 Sypialnia 12,01 m2, łazienka 5,09 m2, hol 3.68 m2, Balkon 4.1 m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

502 167 zł68 m² 7 406,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: bielany Dużo terenów zielonych w okolicy: park Chomicza, park Olszyna, fort Bema Dużo terenów rekreacyjnych W okolicy pływalnie, siłownie, boiska Dużo sklepów: m.in. Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładnie wykończone 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Górnym Mokotowie. Bliska odległość metra (stacja Racławicka), jest jego dodatkowym atutem. Do mieszkania przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

497 500 zł71 m² 7 007,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz, zupełnie nowe (nikt w nim jeszcze nie mieszkał), 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2 przy ul. Magazynowej, w zamkniętym i strzeżonym kompleksie apartamentów moko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeżewskiego

Ursynów,Warszawa

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe z widokiem na Aleję Kasztanową o pow. 37 m 2 z loggią (ok. 3m2) i z oddzielną kuchnią. Zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

490 000 zł49 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy Państwu do zakupu jasne, zadbane, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 z 2006 roku w budynku "wersalu Podlaskiego" przy Al. Ken. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

3 600 zł103 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz Natolin - do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie jasne, przestronne, częściowo umeblowane z balkonem ok.40m2 Budynek zamknięty strzeżony, zielony dziedziniec z małym placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogonowskiego

Żoliborz,Warszawa

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, metro Plac Wilsona, dworzec Gdański. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na 3 piętrze kamienicy z 1931 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 40m2 składające się z 2 pokoi położone na 3. piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu z 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł33 m² 9 060,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne,eleganckie mieszkanie W apartamentowcu całkowicie wyposażone, w bardzo dobrym punkcie! Mieszkanie położone na nowym osiedlu Górczewska Park, 500 m od Centrum Handlowego Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żaryna

Stary Mokotów,Warszawa

6 000 zł85 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Stary Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 85m2 składające się z 3 pokoi położone na 3. piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z 2009 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

275 000 zł45 m² 6 149,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Bez prowizji od strony kupującej. Lokal mieszkalny położony w Warszawie, na Bielanach w budynku mieszkalnym wielorodzinnym 3-kondygnacyjnym, o pow. użytkowej 44,72 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

7 400 zł94 m² 78,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 94 m2 składające się z 3 pokoi położone na parterze w 5-piętrowym apartamentowcu z 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - bliska Wola. Mieszkanie o powierzchni 84m2 składające się z 3 pokoi położone na 2. piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu z 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

900 000 zł82 m² 10 946,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie przestronne, ciche, w okolicy Pl.Inwalidów i Cytadeli, położone na ostatnim piętrze zadbanej kamienicy z wyremontowanym podwórkiem, wśród zieleni. Mieszkanie posiada 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Stary Mokotów,Warszawa

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Stary Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 składające się z 2 pokoi położone na 4. piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Zgrupowania AK Radosław

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 58m2 składające się z 2 pokoi położone na 3. piętrze w 9-piętrowym apartamentowcu z 2007 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleandrów

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł108 m² 11 158,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji w centrum.Mieszkanie położone na 1 piętrze w 3 piętrowym ,zadbanym budynku z 1936 roku. Składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Polecamy słoneczne, przytulne i przestronne 3 pokojowe na Żoliborzu. Bardzo wysoka jakość wykończenia. W mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie, łazienka, nowa zabudowa kuchni, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świeradowska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł72 m² 51,39 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Górny Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 72m2 składające się z 2 pokoi położone na 4. piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

225 800 zł23 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opis mieszkania: przytulne jednopokojowe mieszkanie na trzynastym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Wola. Mieszkanie dwustronne, z widokiem na północny-wschód. Budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fontany

Bielany,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Stare Bielany. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na drugim piętrze odrestaurowanej kamienicy z lat 30. Mieszkanie składa się z: -.