dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordynacka

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł68 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowy świat/ordynacka Bardzo funkcjonalny rozkład mieszkania na 2 piętrze zadbanej kamienicy z 1936 roku bez windy, czysta klatka schodowa. Mieszkanie składa się z dwóch klimatycznych sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek Mieszkaniowy

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

373 014 zł52 m² 7 133,56 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna inwestycja inspirowana muzycznym klimatem. Wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego, jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy apartament dla wymagającego klienta, na Mokotowie przy ulicy Woronicza w budynku z ochroną i monitoringiem, oddany do użytku w 2107 roku. Apartament w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

650 000 zł90 m² 7 219,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie dwu stronne, 4 przestronne pokoje dwie łazienki oraz taras z ogrodem Wysoki standard Mieszkanie wyposażone w duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

514 500 zł72 m² 7 145,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

330 750 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Hit! mieszkanie 47,25m2 + 8m2 balkonu! do odbioru Atrakcyjne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,25m2 na warszawskim Targówku w nowej inwestycji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

418 801 zł66 m² 6 349,32 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przytulne trzypokojowe mieszkanie z loggią na szóstym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na północ i zachód. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sady Żoliborskie

Żoliborz,Warszawa

1 300 zł31 m² 42 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Żoliborzu na ul. Sady Żoliborskie. Pokój z oddzielną kuchnią. Umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Nowe okna, odmalowane ściany. Piętro 6 z windą. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kraushara

Mokotów,Warszawa

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 43m2 położone na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego róg Kraushara. Niski kameralny budynek 2 piętrowy z cegły wybudowany w 1950 r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordynacka

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł69 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe atrakcyjne, rozkładowe i bardzo ciche mieszkanie o powierzchni 69 m2 na Nowym Świecie. Przestronny i wysoki na ponad 3 metry lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzone, piękne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43m2 na Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum biznesowego przy ulicy Woronicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bartoka

Ursynów,Warszawa

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe, jasne, wysokie i przestronne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy stacji metra Ursynów. Nieumeblowane z wyjątkiem kuchni. Mieszkanie o bardzo dobrym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgoda

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł29 m² 52 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w prestiżowej lokalizacji - ul. Zgoda na tyłach Domów Centrum , blisko dwóch stacji Metra Centrum i Metra Świętokrzyska. Mieszkanie odnowione : nowe okna , na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schillera

Śródmieście,Warszawa

589 000 zł58 m² 10 155,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Fantastyczna lokalizacja, mieszkanie 3 pokojowe na granicy Śródmieścia i Starego Miasta. Bardzo dobra komunikacja miejska tuż przy stacji metra Ratusz Arsenał oraz liczne linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słupecka

Ochota,Warszawa

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia eleganckie, z klimatem mieszkanie trzypokojowe o pow. 84 m2 na Starej Ochocie. Znajduje się ono w przedwojennej kamienicy (z wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł40 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje z balkonem, z osobną kuchnią, łazienką i korytarzem o łącznej pow. 40m2 przy al Solidarności i Żelaznej na Woli. Mieszkanie po remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

2 500 zł60 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia, bielany, metro Młociny. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 położone na 1 piętrze apartamentowca z 2010 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w doskonałym miejscu komunikacyjnym, w okolicach Placu Narutowicza, w bliskiej odległości od Placu Zawiszy i hotelu Sobieski. Węzeł komunikacyjny we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

2 000 zł43 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wolne od lipca. Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Woli w rewelacyjnej lokalizacji. Blok w otoczeniu zieleni, a jednocześnie blisko centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum, IV pietro, city lights, apartamentowiec, klima, nigdy jeszcze nie wynajmowane. Komfortowy przytulny apartament w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Ochoty, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

361 663 zł52 m² 6 999,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opis Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie Praga Południe. Prowizja 0%. Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład własny wzrasta do 20% Komunikacja: rondo Wiatraczna: tramwaje oraz autobusy - 10 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 197 980 zł80 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym 8-kondygnacyjnym budynku położonym na warszawskim Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 7- ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Górny Mokotów,Warszawa

479 000 zł48 m² 9 979 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

mieszkanie położone w pięknej, otoczonej Polami Mokotowskim okolicy, na Starym Mokotowie przy ulicy Batorego 33. Lokal znajduje się na 12 piętrze w bloku z 1968 roku liczącym pięter 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe położone przy ul Elbląskiej na osiedlu Sady Żoliborskiej w dzielnicy Żoliborz. Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 47m2 z trzema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Praga-Południe,Warszawa

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokojowe mieszkanie z bardzo dużym potencjałem do wykorzystania. Nieruchomość znajduje się na 2 pietrze w 3 piętrowym budynku położonym w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grupy AK Północ

Dolny Mokotów,Warszawa

2 500 zł68 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

oferta agencyjna nowsze mieszkanie w nowym budynku, agd, zmywarka, rtv, internet, duży balkon, duży pokój, umeblowany połączony z dużą umeblowaną w całości kuchnią, pozostałe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

900 000 zł107 m² 8 433 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie 107m2 Warszawa Śródmieście. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze bloku z 1965 roku z windą. Aktualnie w skład nieruchomości wchodzą: - salon - pokój I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojskowa

Targówek,Warszawa

620 000 zł81 m² 7 616,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie Plan mieszkania: salon przedpokój 3 pokoje łazienka wc kuchnia balkon Mieszkanie znajduje się na kameralnym, strzeżonym osiedlu w otoczeniu domków jednorodzinnych. Na terenie tego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

410 298 zł49 m² 8 399,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne dwa pokoje na parterze w prestiżowej inwestycji w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Inwestycja zlokalizowana jest w dzielnicy Mokotów na terenie warszawskiego Służewca. Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 000 zł45 m² 44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 45 m2 tuż przy stacji metra kabaty, umeblowane, komórka lokatorska do dyspozycji Najemcy. Mieszkanie znajduję się w bloku, tuż przy wejściu do metra kabaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

342 347 zł49 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią na dziesiątym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na zachód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Stary Mokotów,Warszawa

2 600 zł46 m² 57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Stary Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 46m2 składające się z 1 pokoju położone na parterze w 6-piętrowym apartamentowcu z 2006 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

637 500 zł85 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Sprzedam mieszkanie w Warszawie na Ursynowie w odległości 20 metrów od stacji metra. Mieszkanie składa się z 4 pokoi i znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

374 300 zł68 m² 5 501,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

374 tys! mieszkanie 68m2 + 2 balkony - nowodwory! 374 tys - MDM szybki termin odbioru Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie na warszawskich Nowodowrach w nowo powstającej inwestycji w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł102 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nietypowe wysokie od 2,10 do 4m ,ostatnie piętro z kameralnym tarasem 20 m2.1 miejsce parkingowe,duża 15m2 komórka lokatorska.Doskonała lokalizacja tuż obok Parku Saskiego ,Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

469 000 zł47 m² 9 978,72 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

mieszkanie położone w pięknej, otoczonej Polami Mokotowskim okolicy, na Starym Mokotowie przy ulicy Batorego. Lokal znajduje się na 12 piętrze w bloku z 1968 roku liczącym pięter 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokosowa

Ursynów,Warszawa

485 580 zł48 m² 10 135 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% Prowizji od kupującego Mieszkanie na sprzedaż Warszawa - Ursynów. Znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2017roku z windą W skład nieruchomości wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

545 000 zł75 m² 7 267 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Warszawa żoliborz 3 pokoje Ciekawe mieszkanie 3 - pokojowe powstałe z połączenia dwóch mieszkań. Daje to bardzo ciekawy rozkład pomieszczeń. W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, bielany. Lokal składa się z salonu z balkonem, sypialni, otwartej kuchni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica. Tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 696 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, bielany Lokal składa się z z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, przestronnej łazienki, garderoby oraz zacisznego dającego poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

390 000 zł40 m² 9 692 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, 40,24m2, bemowo. Bardzo dobra lokalizacja przy skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Połczyńskiej. Mieszkanie w pełni wykończone, nigdy nie zamieszkane, blok.