dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podstarościch

Żoliborz,Warszawa

3 400 000 zł150 m² 22 642,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowa, niespotykana nieruchomość lokalowa zajmująca całe pierwsze piętro w kamienicy z 1936 roku, położonej na Żoliborzu Urzędniczym, w bardzo cichym zaułku, praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

649 000 zł44 m² 14 617,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Opis: oferujemy do sprzedania jasne, przytulne mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy Aluzyjnej o powierzchni 44,4 m , zlokalizowane na 7 piętrze 8 piętrowego bloku. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

768 000 zł54 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Warszawa, saska Kępa, ul. Międzynarodowa Gotowe do wprowadzenia Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą. Bez obciążeń. Jeden właściciel. Bardzo widne, słoneczne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

799 500 zł58 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stary Żoliborz,Warszawa

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe 38m2, z balkonem. Wszystkie opłaty w cenie, prąd ponad prognozy płatny dodatkowo. Stary Żoliborz, cegła, III piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

999 867 zł62 m² 16 126,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Nietuzinkowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 6 piętrowym budynku z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Żelaznej. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

830 000 zł49 m² 16 794,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*Wyłącznie u nas* Okazja! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,42 m2, położone na warszawskich Bielanach przy ul. Księżycowej, w nowoczesnym budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

825 000 zł46 m² 17 799 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przestrzeń w sercu Zielonego Mokotowa - design i funkcjonalność w standardzie Premium Prezentujemy ofertę skierowaną do osób poszukujących balansu pomiędzy wielkomiejską dynamiką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

660 000 zł43 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

5 100 zł64 m² 79,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie | ul. Stawki | Śródmieście Do wynajęcia przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie, położone przy ul. Stawki w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

999 000 zł32 m² 30 996 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32,22 m2, usytuowane w apartamentowcu z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji na Woli, 800m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

9 000 zł53 m² 170 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

we also spek ua|ru|eng przytulne 3 pokojowe mieszkanie W preztizowej inwestycji przy ul. Grzybowska - mennica residence Klimatyzacja | Siłownia | Squash | Sauna | Pokój do zabaw dla dzieci | Sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji metro stokłosy Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajmu funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, na Grochowie, przy ul. Międzyborskiej, blisko Ronda wiatraczna. Kawalerka o pow. 25 m2 usytuowana trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 162 598 zł74 m² 15 710,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chełmska

Dolny Mokotów,Warszawa

1 790 000 zł92 m² 19 541,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem, tarasem i loggią | Chełmska 9 - Dolny Mokotów Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w najlepszej części warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

510 000 zł38 m² 13 549,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe dwupokojowe mieszkania o pow. 37,64 m2 w budynku z 1968 r. Do wprowadzenia, nie wymaga nakładów. Pokoje usytuowane w kierunku południowym, co zapewnia nasłonecznienie przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

2 350 000 zł85 m² 27 647,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie w pięknej stylowej kamienicy na Starym Żoliborzu, składające się z: - salonu - sypialni - pokoju - oddzielnej widnej kuchni (możliwość zrobienia 4 pokoju) - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

519 000 zł33 m² 15 930 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mokotów - prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Bliskość biznesowego serca stolicy Zapytaj o inne oferty z rynku pierwotnego i sprawdź rabaty w jednym miejscu! Spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia | 40 m | Bemowo - ul. Coopera | garaż i komórka w cenie Główne atuty nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 40 m z dodatkowym, wydzielonym pomieszczeniem (dawna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście Północne,Warszawa

6 000 zł34 m² 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe dwupokojowe mieszkanie W kamienicy na smolnej Klimatyczna kamienica z historią | Idealna lokalizacja w sercu miasta | Wysoki standard wykończenia Wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 250 zł29 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary Oferujemy do najmu mieszkanie (29 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

1 493 100 zł72 m² 20 737,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowo ciche mieszkanie położone na pograniczu dzielnic Wola i Śródmieście. w rejonie Osiedla Kacza jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dionizosa

Białołęka,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka po remoncie na Osiedlu Winnica przy ul. Dionizosa 12. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia z pełnym , nowym umeblowaniem oraz sprzętem. Ściany odmalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie w budynku apartamentowym w ścisłym Centrum Warszawy. W pobliżu dwie główne arterie komunikacyjne, metro , linie autobusowe i tramwajowe. W pobliżu duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Centrum,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:16/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie 1 pokojowe 30 m2 w ścisłym centrum Warszawy. W pełni umeblowane, czyste, przytulne z pieknym widokiem. Przy budynku dwie linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Talarowa

Białołęka,Warszawa

2 690 zł36 m² 74,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego i eleganckiego apartamentu to zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego urządzonego mieszkania na wynajem. Apartament został zaprojektowany przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 450 zł23 m² 106,52 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wyłącznie dla singla Oferujemy do najmu okazjonalnego kawalerkę w samym sercu Warszawy w budynku przy ul. Pańskiej 3. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grajewska

Szmulowizna,Warszawa

349 000 zł22 m² 15 720,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w środę 11 marca w godzinach 15.00 - 20.00! Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście,Warszawa

1 846 000 zł90 m² 20 511,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Hampton Home oferuje 3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Stawki o wielkości 90m2 z dużym tarasem o wielkości 13m2. Mieszkanie w pełni wyposażone, wyremontowane, gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

952 453 zł56 m² 17 115,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie 3 pokojowe, skrajne, w nowym bloku przy ul. Bokserskiej. Na powierzchni 53mkw mieści się: - salon z aneksem kuchennym z oknem, - dwie sypialnie, - łazienka, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Stary Żoliborz,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38 m2, piętro 5/7 z windą, w budynku z 1954 r., Stary Żoliborz. Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

795 000 zł32 m² 24 843,80 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja Bliska Wola to jeden z najbardziej dynamicznych i pożądanych adresów na mapie Warszawy. Nowoczesne osiedle położone w świetnie skomunikowanej części Woli zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

540 000 zł42 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1974 roku zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Piotra Wysockiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 550 zł23 m² 110,87 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

790 950 zł60 m² 13 182,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

795 000 zł60 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Stylowe mieszkanie z duszą - Stara Saska Kępa, ul. Lipska/waszyngtona Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 125 m2, położone na 2 piętrze przedwojennej kamienicy w sercu Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

699 000 zł61 m² 11 432,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Metro Księcia Janusza, czyli najwygodniejsza komunikacja, a do tego zielone płuca Woli Park Moczydło i Park Szymańskiego wszystko w zasięgu krótkiego spaceru! I pełno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowodworska,Warszawa

2 400 zł50 m² 47,81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem przestronne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem, 2 garażami na spokojnym, zielonym i bezpiecznym osiedlu w Warszawie (dzielnica Białołęka). Teren osiedla jest monitorowany,.