dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

849 000 zł57 m² 14 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na Żoliborzu, zlokalizowane przy ul. Broniewskiego o powierzchni 57 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - sypialnia II - aneks kuchenny - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

580 000 zł32 m² 18 412,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Ustawna kawalerka o powierzchni 31,5 mkw., położona na 2. piętrze z 10 w zadbanym bloku z 1988 roku, przy ul. Ksawerów - w jednej z najlepszych lokalizacji Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Mirów,Warszawa

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego 300 metrów od stacji II linii metra- rondo Daszyńskiego czy 150 metrów od Fabryki Norblina. Mieszkanie właśnie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

965 000 zł36 m² 27 061 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

City Centre West. Grzybowska 85. Umeblowane, profesjonalnie przez architekta zaprojektowane mieszkanie z komfortowym aneksem sypialnym z szerokim łóżkiem w wydzielonym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł27 m² 102,08 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu funkcjonalnej i praktycznie urządzonej kawalerki położonej na 1. piętrze w nowoczesnym bloku na Starej Pradze przy ul. Okrzei 18 oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służew,Warszawa

4 900 zł91 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 91 m2, piętro 7/9 z windą, w budynku z 2008 r, przy ul. Puławskiej, mokotów Służew. Idealne dla rodziny lub pary. Tylko dla osób niepalących. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

689 000 zł47 m² 14 628,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! - lokalizacja: jeżeli szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej części Warszawy, a zarazem zależy Ci na zielonej i cichej okolicy - to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

650 000 zł33 m² 19 697 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję przestronną kawalerkę z oddzielną kuchnią i balkonem o powierzchni 32.82 mkw. Ogromnym atutem jest bliskość metra, starego Miasta oraz łatwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie przy ulicy Jana Olbrachta 13a na warszawskiej Woli. Nieruchomość: powierzchnia 38 m2. 3 piętro. Ogrzewanie miejskie. Możliwość swobodnego parkowania blisko bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

999 000 zł66 m² 15 136,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Mieszkanie na 1 piętrze w niskim bloku z 2000roku. Wykończone z dbałością o detale, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Filtry,Warszawa

7 900 zł85 m² 92,83 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Historyczny sznyt i absolutna cisza. Kamienica przy Filtrach. Przy ul. Nowowiejskiej, na styku Śródmieścia i Ochoty, to jeden z najbardziej pożądanych punktów na mapie Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wyłącznie w naszej ofercie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego przy ul. Zgrupowania ak Żmija na warszawskich Bielanach, w rejonie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wola,Warszawa

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 90 m z prywatnym, zagospodarowanym ogrodem 200 m. Układ: 3 pokoje, garderoba, sauna tradycyjna i ir, kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście Północne,Warszawa

6 500 zł48 m² 135,42 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie W ścisłym centrum | ul. Bagno | miejsce postojowe W garażu podziemnym W pełni umeblowane i wyposażone | Taras | Elastyczne warunki najmu | Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie na uroczym Starym Żoliborzu, o powierzchni 47 m2. W skład lokalu wchodzą: - salon (jest tam wnęka widoczna na zdjęciu, w której można zrobić aneks kuchenny) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł38 m² 17 342,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania mieszkanie na Żoliborzu W skład lokalu wchodzą: - salon, - sypialnia I - aneks kuchennny - łazienka, - przedpokój, - balkon Balkon: 1,5m2, z widokiem na korony drzew cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

499 000 zł21 m² 23 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie przy Metro Rondo Daszyńskiego Lokalizacja i komunikacja Atrakcyjna okolica w sercu Woli, tylko 300 m do stacji Metro Rondo Daszyńskiego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierzowska

Stary Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł60 m² 29 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do obejrzenia filmu należy kliknąc : Klimt House | Stary Mokotów | 60 m + taras 15 m | Designerskie meble | Siłownia | Sauna | Recepcja Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowosielecka

Śródmieście,Warszawa

1 150 000 zł82 m² 13 942,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne, bardzo jasne mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji (inwestycja, mieszkanie lub biuro) z balkonem oraz miejscem w garażu podziemnym - idealna baza do stworzenia wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

4 898 zł77 m² 63,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 77m2, piętro 1/6 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Obrzeżnej, mokotów Służewiec. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

578 000 zł51 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Żeglugi Wiślanej > 51 m2 > 2 pokoje z oddzielną kuchnią > duży balkon ok 5 m2 > bio-kominek > miejsce postojowe naziemne (płatne dodatkowo 25 tys. zł) > komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

780 000 zł52 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Białołęka - ul. Głębocka; 52 m - 2 pokoje - Ogród zimowy - Garaż - Komórka Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Głębockiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

1 145 000 zł64 m² 17 974,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku, na cenionym osiedlu Ursus Szamoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

5 500 zł74 m² 74,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Prezentujemy Państwu mieszkanie na ulicy Jana Olbrachta na pograniczu Bemowa i Woli. 74m2 | Metro | Duży salon | 2 sypialnie | Idealne dla rodziny | Zielona okolica Rozkład: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

540 000 zł37 m² 14 477,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej. W budynku monitoring, wejscie do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 610 zł30 m² 85,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Relaksowa

Kabaty,Warszawa

1 230 000 zł79 m² 15 609,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Jasne, wysokie mieszkanie na Ursynowie, idealne dla osób, które cenią spokój, zieleń i wygodny dojazd metrem. Dwustronny układ, dwa tarasy, bliskość Lasu Kabackiego i stacji Metra Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 699 000 zł93 m² 29 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 92,7 m | Ostatnie piętro | Nowoczesne osiedle z 2017 r. - warszawa, ul. Przasnyska Na sprzedaż oferuję przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł94 m² 21 280 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na Mokotowie przy ul. Adama Naruszewicza blisko Puławskiej - Królikarnia. Zabytkowa kamienica rodziny Wróblewskich powstała w latach 1920-1921. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

3 200 zł49 m² 65,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 48.92 m2 , pierwsze piętro, winda. Składa się z: sypialni 11m2, salonu 16m2, kuchni 7m2, przedpokoju, łazienki z prysznicem , loggii ok 6 m2. Pokoje umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 250 zł46 m² 48,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szwankowskiego

Bemowo,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Bemowie widok na całą Warszawę! * Powierzchnia: 47 m * Komunikacja: blisko Metra Bemowo; wkrótce otwarcie stacji Lazurowa (3 min piechotą); przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

5 245 zł55 m² 95,68 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie Z dużym balkonem W inwestycji casa verde Sypialnia z garderobą i prywatną łazienką | Nowoczesny apartamentowiec | Dużo miejsca do przechowywania | Duży balkon |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

628 000 zł47 m² 13 364,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku z końca lat sześćdziesiątych, położonym na kameralnym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

2 438 700 zł148 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal, który można przearanżować na dwa mieszkania. Doskonała, prestiżowa lokalizacja, w sercu Powiśla. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 505 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na ostatnim 2. piętrze w 2.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2012 roku przy ulicy Skarbka z Gór 15. Mieszkanie.