dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Śródmieście,Warszawa

190 000 zł19 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej się biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

299 000 zł32 m² 9 477 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard klimatyzacja systemowa recepcja lobby oraz wysokość lokalu aż 2,9 m Mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

449 540 zł64 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie znajdujące się na pierwszym piętrze w kameralnej inwestycji tuż przy Rondzie Wiatraczna. Lokal w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł26 m² 81 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Centrum na ul. Pańskiej bardzo blisko stacji Metra Rondo onz oraz ch Złote Tarasy. Pokój z osobną kuchnią + łazienka z wanną oraz wc. Mieszkanie po remoncie. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marsylska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyremontowane, przestronne mieszkanie 4-pokojowe na ulicy Marsylskiej o powierzchni 69 m2, usytuowane na 10/10 pięter. Na każdym piętrze można trzymać rowery ponieważ klatki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Słodowiec,Warszawa

410 000 zł54 m² 7 536,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! słoneczne rozkładowe mieszkanie przy parku olszyna idealne zarówno do zamieszkania jak I pod wynajem! Prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł30 m² 83 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie na ul. Grzybowskiej przy Marszałkowskiej pomiędzy dwoma Stacjami Metra : Świętokrzyska i Ratusz Arsenał. Blisko Ogrodu Saskiego i Starego Miasta. Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu Parasol

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł43 m² 7 808,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy planowanej i budowanej stacji metra. Mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Alighieri

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł65 m² 6 795,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie z loggią w miejscu doskonale skomunikowanym z Centrum. Mieszkanie do remontu - dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Henryka Jordana

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł46 m² 7 205,24 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! Słoneczne i przytulne mieszkanie na Jelonkach, położone na 7. piętrze w budynku z lat 80-tych. 1 pokój 18.0 m2 południe 2 Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł58 m² 9 572,65 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie! Przytulne mieszkanie w pobliżu Galerii Mokotów na prestiżowym osiedlu Galeria Park. Duży, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

595 000 zł50 m² 11 923,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Powiślu. Mieszkanie o pow. 49,9m2 składa się z 2 pokoi, oddzielnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

346 500 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez prowizji dla pośrednika! Nowa inwestycja cenionego dewelopera! Doskonała lokalizacja - Metro Służew i Wilanowska w zasięgu 4 km. Galeria Mokotów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

428 375 zł55 m² 7 850 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

730 000 zł77 m² 9 480,52 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Przestronne mieszkanie o powierzchni 76,50 m2, w kamienicy z lat 30' z windą. Miłym akcentem jest niewielki balkon, wychodzący na podwórko. Lokal przeszedł generalny remont ok. 5 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł30 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Tylko U nas prawdziwe 0% prowizji od kupującego! Oferuję dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na bliskiej Woli. Lokal składa się z: - przedpokoju + kuchnia ciemna około 6 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

669 000 zł67 m² 9 955,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta partnerska na wyłączność! Z nami kupisz to mieszkanie bez prowizji! 3 pokojowe, urządzone mieszkanie blisko Metra Wawrzyszew Mieszkanie na dolnym poziomie to salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kolejowa

Mirów,Warszawa

810 000 zł66 m² 12 198,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta partnerska na wyłączność! Z nami kupisz to mieszkanie bez prowizji! Trzeci etap inwestycji przy ul.Kolejowej, mieszkanie w budynku w trzeciej linii zabudowy. Przestronne, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagowska

Górce,Warszawa

540 000 zł84 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta partnerska na wyłączność! kup bez prowizji! Wspaniałe,trzypokojowe mieszkanie na Bemowie osiedle "górce" 1 Salon 20.0 m2 południe 2 Sypialnia 12.0 m2 południe, zachód 3 Sypialnia 12.0 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

243 000 zł32 m² 7 565 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia Doskonała lokalizacja blisko Centrum przy ul. Kasprzaka - w pobliżu metro rondo daszyńskiego, tramwaje, autobusy, pkp, hala targowa expo Dwa duże najladniejsze Warszwskie parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

744 651 zł72 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie bezpośrednio od developera - bez żadnych dodatkowych opłat! Największą zaletą : Mieszkania jest świetna lokalizacja zapewniająca z jednej strony komfort mieszkania w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

410 000 zł54 m² 7 538,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Słoneczne rozkładowe mieszkanie przy parku olszyna idealne pod wynajem!główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

496 000 zł71 m² 6 966 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Przestronne mieszkanie z możliwością aranżacji na 3 sypialnie + duży pokój dzienny wraz z wygodnym aneksem kuchennym Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

409 400 zł52 m² 7 835,41 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne mieszkanie w apartamentowcu przy Rondzie Wiatraczna. Piętro 7 z widokiem na panoramę Warszawy. Mieszkanie w wysokim standardzie, ekspozycja zachodnia duża loggia 7m2. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

233 900 zł31 m² 7 629 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia! bez prowizji! Niespotykany standard budynku m.in. Centralna systemowa klimatyzacja, reprezentacyjna całodobowa recepcja z concierge Klub Fitness Wspólna pralnia samoobsługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

295 000 zł45 m² 6 541,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Super oferta Mieszkanie położone w centrum Bródna - wszędzie blisko - szkoła , przedszkole , sklepy , ośrodki zdrowia ,. Park Bródnowski i przystanki komunikacji miejskiej we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

235 000 zł31 m² 7 635 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

158 900 zł15 m² 10 454 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony i w pełni wyposażony ( jak na zdjęciach) nowy luksusowy mini apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża, 34m 2 kawalerka w powojennej kamienicy, w samym centrum Żoliborza Oficerskiego (ul. Zajączka), po remoncie, dostępna od ręki. Bardzo duża, 11 m 2 widna kuchnia, z piekarnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

668 000 zł79 m² 8 496,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

3 pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy ul. Puławska Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku 4 kondygnacyjnym (możliwość zakupu razem ze strychem 40 m2) Wysokość mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamiany

Ursynów,Warszawa

638 000 zł84 m² 7 586 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,10m2 znajdujące się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1980 roku zbudowanym z wielkiej płyty (wk 70 wyższe i większe okna). Ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Wola,Warszawa

650 000 zł96 m² 6 799 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Poczuj sie jak w domu jedyne takie Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 96m2! Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zimna

Mirów,Warszawa

3 500 zł62 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mirów, ul. Zimnej, dwupokojowe,ciche, przestronne, bardzo jasne mieszkanie. Mieszkanie jest umeblowane, odnowione i w pełni wyposażone, mieszkanie narożne. Usytuowanie mieszkania w zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedźwiedzia

Mokotów,Warszawa

2 500 zł65 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokojowy o powierzchni 65 m2 na zamkniętym osiedlu z 2010 r, nowe agd. Świetna lokalizacja, 5 minuty pieszo do stacji metra wlanowska, wiele punktów usługowo-gastronomicznych obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 000 000 zł147 m² 13 605,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cena apartamentu: 2.000.000,- PLN Gotowy 06.2018 Luksusowy i przestronny apartament o powierzchni 147 m2 składający się z trzech przestronnych sypialni, dwóch łazienek, dwóch garderób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo zadbane, komfortowe, ciche i jasne mieszkanie po generalnym remoncie w wysokim standardzie. 2 pokoje nieprzechodnie z widną oddzielną kuchnią w pełni wyposażoną (zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 400 zł60 m² 39,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 60,4m2 dwa pokoje, kuchnia, garderoba, łazienka, przedpokój. Mieszkanie widne, z oknami na północ i wschód. Mieszkanie zadbane, całkowicie urządzone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 000 000 zł148 m² 13 527,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Cena apartamentu: 2.000.000,- PLN Gotowy 06.2018 Luksusowy i przestronny apartament o powierzchni 147,85 m2 składający się z trzech przestronnych sypialni, dwóch łazienek, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł35 m² 51 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio zlokalizowane w nowym, strzeżonym bloku w centrum Warszawy , blisko dwóch Stacji Metra Rondo Daszyńskiego i Metra Rondo onz. Dodatkowo istnieje możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bronikowskiego

Ursynów,Warszawa

2 309 zł47 m² 49,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Bronikowskiego. Dobry punkt komunikacyjny, 2 minuty spacerem do stacji metra Kabaty.W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

989 000 zł103 m² 9 639 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

4 pok., 102,6 m2, 1piętro, ul. A. Branickiego 11 (róg ul. Sarmackiej) (miasteczko Wilanów) w stanie idealnym do wprowadzenia. Świeżo odmalowane ściany, b.wysoki standard. Cena zawiera garaż na 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij