dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 634 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 634 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

576 031 zł54 m² 10 588,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji powstającej w ścisłym Centrum Stolicy, tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego! Oferowany lokal składa się z: - przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

296 500 zł31 m² 9 540 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idelane pod wynajem Kup na cele inwestycyjne otrzymaj zwrot 55 000zł! ( również dla osósb prywatnych) Wysoki standard klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybisa

Ursynów,Warszawa

530 000 zł80 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Duże, jasne i rozkładowe mieszkanie w samym centrum północnego Ursynowa. W bliskiej odległości sklepy Rossman, megasam, biedronka, etc. kilka aptek, przychodnie lekarskie, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

286 000 zł37 m² 7 740 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Funkcjonalny rozkład mieszkania: salon + aneks kuchennym 20m2 Sypialnia 10,6 m2, łazienka 4,09 m2, hol 3 m2 Mieszkanie widne, słoneczne - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

585 000 zł55 m² 10 636 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam piękny apartament w sercu Warszawy położony w nowoczesnym Apartamentowcu przy ul.Grzybowskiej. Apartament składa się z przestronnego holu wejściowego, dużego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzika

Muranów,Warszawa

940 000 zł94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Apartament w pobliżu Centrum Handlowego arkadia i stacji metra Dworzec Gdański. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze, składa się salonu z aneksem kuchennym , trzech pokoi, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Bielany

Stare Bielany,Warszawa

389 000 zł47 m² 8 276,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwustronne mieszkanie z balkonem na Starych Bielanach położone jest na 1. piętrze w kamienicy z 1950 roku. Blisko stacja metra! Osiedle zielone, urokliwe i bardzo ciche. Lokal ma 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

769 000 zł72 m² 10 680,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przestronny 3-pokojowy apartament na granicy Żoliborza i Woli z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Nowe, ogrodzone i monitorowane osiedle z ładnie zagospodarowanym patio. Jest tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

424 000 zł54 m² 7 852 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok budowanej stacji metra Ks Janusza! Inwestycja położona jest, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Bielany,Warszawa

783 360 zł115 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Klimatyczne mieszkanie na Bielanach Wykaz pomieszczeń: - salon z belkami pod sufitem - 29 m 2 (z wyjściem na loggię o pow. 5,2 m 2) - Sypialnia 16,7 m 2 - Sypialnia 12,9 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

410 000 zł61 m² 6 705 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przeskok

Śródmieście,Warszawa

542 000 zł49 m² 11 061 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Wyjątkowa okazja,gdyż mieszkanie jest zlokalizowane w ścisłym centrum Warszawy. Róg Chmielnej a Nowy Świat, obok Traktu Królewskiego. Mieszkanie jest na czwartym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna odnowiona, duża, świetnie rozplanowana kawalerka! Bardzo funkcjonalna - aż 38 m2, w pięknej, czystej powojennej kamienicy z nową windą. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia jasne mieszkanie projektowane przez architekta, wykończone wysokiej klasy materiałami i sprzętami. Podłoga wyłożona jest w całym mieszkaniu (łącznie z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

539 000 zł70 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Cudowne -mieszkanie bardzo zadbane W doskonałym punkcie -70,4 m cztery pokoje : salon z otwartą kuchnią 25 m uwaga! z duża wystawa okien balkonowych z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 45 m2 - Idealne dla pary lub singla - Przytulne. Po remoncie! - Mokotów, ul. Puławska Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45 m2, usytuowane przy ul. Puławskiej, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

495 000 zł46 m² 10 645 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie na Żoliborzu Składa się z salonu - 14 m2 z balkonem, pokoje 9 i 11 m2, oddzielnej kuchni - 5 m2, łazienki -3,5 m2, holu - 4 m2. Niski czynsz - około 400 zł. Grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pod Strzechą

Ursynów,Warszawa

690 000 zł102 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 4 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 102m położone na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku przy ul Pod Strzechą blisko stacji metra Kabaty na Ursynowie. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

171 000 zł17 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja Z gwarancją zysku! Zamieszkaj lub zainwestuj w wykończony luksusowy apartament w centrum prężnie rozwijającej sie biznesowej części Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowe oddzielne o powierzchni 60 m2 na nowym zamkniętym osiedlu z 2017 r, nowe agd, nowe meble, pierwszy raz będzie wynajmowane, 2 balkony, garaż. Świetna lokalizacja, 7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koźmińska

Śródmieście,Warszawa

583 100 zł49 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie na warszawskim Powiślu W kuchni i łazience zostały ułożone modne kafle "metro". Łazienka została wyposażona w oryginalną retro armaturę w kolorze czarnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

637 500 zł64 m² 9 960,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zakup bezpośredni! bez pcc! niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

420 000 zł58 m² 7 292 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez podatku pcc I bez prowizji Wysoki standard wykończenia: mieszkanie wyposażone w duże drewniane okna (2,5m wysokości), które dodają elegancji i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

4 400 zł54 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament w nowym budynku o podwyższonym standardzie Rezydencja Mokotów .Mieszkanie o ładnym rozkładzie pomieszczeń:salon połączony z kuchnią,2 sypialnie,łazienka.1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

419 000 zł55 m² 7 618 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

385 201 zł47 m² 8 207,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Okna wychodzące na północny-wschód oraz ogród od strony patio. Dodatkowe atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia gustownie, kompleksowo urządzone mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Hubertus przy ulicy Obrzeżnej na warszawskim Mokotowie. Lokal usytuowany jest na 5/6 pięter, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niska

Muranów,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 263 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu. Doskonała lokalizacja komunikacyjna, w pobliżu (400 m) centrum handlowe Arkadia i Centrum Sportów z basenami Inflancka. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzeleckiego

Ursynów,Warszawa

440 000 zł56 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Ładne 3-pokojowe mieszkanie 56m2 z osobną widną kuchnią na Ursynowie. Blisko metro, szkoła i przedszkole oraz sklepy i punkty usługowe. Dobry punkt komunikacyjny i rekreacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

489 000 zł63 m² 7 737,34 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m2 położone na warszawskim Mokotowie na ul. Wałbrzyskiej. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Grunt pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

2 650 zł61 m² 43,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kabaty - Atrakcyjne mieszkanie w cichym zielonym zakątku Al. Kasztanowej. Czyste i przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone. Łazienka 5m2 z wanną, umywalką, wc i pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malawskiego

Górny Mokotów,Warszawa

318 000 zł38 m² 8 260 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

metraż: 38,5 m2 piętro: 10 z 11 forma własności: spółdzielcze własnościowe z księga wieczystą czynsz: za 2 osoby 437zł (w tym uwzględnione jest ogrzewanie i zaliczka na wodę).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

980 000 zł101 m² 9 703 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem i ogrodem 12 pietrze. Plan oraz opis powierzchni w galeri zdjęć, wysoki Standard Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Powiśle,Warszawa

2 950 zł52 m² 57 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Juliana Bartoszewicza, powisle. Mieszkanie w kamienicy z lat 40-tych, wysokie sufity. Mieszkanie po remoncie, wykonczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

335 000 zł44 m² 7 537 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji ) Doskonały dojazd w każde miejsce Warszawy! funkcjonalny układ, składa się z: salonu (24 m2), sypialni (12 m2), łazienki (4,55 m2), hol (4 m2), taras (9,45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

480 000 zł48 m² 9 896,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedaży ładne, ciche mieszkanie z widokiem na park. W 2010 r przeprowadzono remont w wyniku którego powstało studio z połączenia kuchni i pokoju z wyjściem na.